Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Italské křižníky: 2. část

14 comments in this topic

Recommended Posts

[1-CSP]
Players
408 posts

Otevřel jsem něco kolem 30 kontejnerů , dokončil poslední nařízení a nedostal jsme pořád ani H...O .  Děkuji . další akce , kterou jsem nepochopil . Co tyhle akce běží vždy dostanu max 5 a šmitec i když se můžu přetrhnout. To podle mě není otázka RNG , když skoro všichni lidi z klanu mají alespoň jednu loď... Nechápu to

[IDDQD]
Korzár
2,306 posts
15,154 battles
Před 59 minutami Thorisin řekl/a:

Otevřel jsem něco kolem 30 kontejnerů , dokončil poslední nařízení a nedostal jsme pořád ani H...O .  Děkuji . další akce , kterou jsem nepochopil . Co tyhle akce běží vždy dostanu max 5 a šmitec i když se můžu přetrhnout. To podle mě není otázka RNG , když skoro všichni lidi z klanu mají alespoň jednu loď... Nechápu to

Jsi moc sprostý a agresivní. Alespoň na foru. Žabák si toho všiml a nechal ti u WG snížit šanci na loď z kontíku. Víš jak to chodí.. kdo zlobí, nedostane od ježíška WG nic. 

• Cool 1
  • Funny 5

[PPH]
Players
526 posts
13,080 battles
10 hours ago, Wolffnstein said:

Jsi moc sprostý a agresivní. Alespoň na foru. Žabák si toho všiml a nechal ti u WG snížit šanci na loď z kontíku. Víš jak to chodí.. kdo zlobí, nedostane od ježíška WG nic. 

Tak to hodně vysvětluje.... :Smile_veryhappy: Já budu mít obdobný problém... se zvyšující se četností mých  " ne až tak pozitivních a popkulturně kladných příspěvků" se postupně snižuje počet odměnových "zadarmo" lodí... aktuálně u Italů jsem to taky dotáhnul na nulu... Ale konkrétně u těchto pleček je mi to ve finále asi i jedno - potrápím se s nima klasicky postupně přes výzkum ( pokud mě to u T4-6 neznechutí že větev smáznu... 8-)

A velitel je ze sbírky takže toho mi snad odepřít nemohou :-))

• Cool 2

[IDDQD]
Privateer
3,574 posts
5,188 battles

TVL tak to já jsem asi anděl , včera mi z normálního kontíku za žetony , padlo Trento . Takže je mám komplet od 5 po 8 :Smile_hiding: 

Až na Amalfi pujdou do šrotu a to možná taky . 

• Funny 2

[IDDQD]
Players
235 posts
9,378 battles
Před 17 minutami Stratos_HF řekl/a:

TVL tak to já jsem asi anděl , včera mi z normálního kontíku za žetony , padlo Trento . Takže je mám komplet od 5 po 8 :Smile_hiding: 

Kdepak, ty jsi pouze důkaz, že s kontejnery je to násobně větší RNG divočina než ve hře na randomu :Smile_teethhappy: Mě padlo vše krom Amalfi...nezbývá než si počkat na aktualizaci a koupit jí. Potřebné expy na Zaře už mám.

[1-CSP]
Players
408 posts
15 hours ago, Wolffnstein said:

Pokud se Ti zdá , že jsem sprostý , pak nevím kde je problém. Je říkám hodně často co si myslím .To možná může takhle znít , ovšem záleží z jakého úhlu pohledu se na to díváš. Pokud by se Ti děly stejné věci , reagoval by jsi úplně v klidu ??? :cap_haloween: Příklad je do očí bijící .Čím víc hraji , tím víc nadávám a tím větší nic dostávám . Tedy myslím ohledně nových lodí .Max vždy do tieru V a šmytec...To asi nebude vina jenom RNG.

Players
4,855 posts
28,673 battles

Asi to mám stejné. O mužikách si myslím svoje. K akcím mužiků mám kritické připomínky, tak nemůžu nic čekat.

Tak ať si to WG strčí třeba do svojí rusko-běloruské eledrp:Smile_veryhappy:

• Funny 1

Players
4,855 posts
28,673 battles
Před 4 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Tvl, to máš doma místo povlečení ruskou vlajku, ne ? Ale tu starou. Já za poslední dobu dostal Mikasu a to ještě pronajatou na 24 hodin :Smile_facepalm:

• Funny 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,019 posts
5,659 battles

Pořád nepoučitelní. Udělají větev, aby ji následně hodili do koše tím, že nechají hráče skočit rovnou na T8.

• Cool 4

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,416 posts
11,905 battles
43 minutes ago, Bergham said:

Pořád nepoučitelní. Udělají větev, aby ji následně hodili do koše tím, že nechají hráče skočit rovnou na T8.

Noooo podle prispevku tady rozhodne ne vsem :Smile_trollface::Smile_hiding:

• Funny 4

[IDDQD]
Weekend Tester
2,019 posts
5,659 battles
On 11/8/2019 at 3:05 PM, Sigimundus said:

Noooo podle prispevku tady rozhodne ne vsem :Smile_trollface::Smile_hiding:

Opravdu to vypadá, že ta pravděpodobnost je nižší, než dříve. Otázkou ale zůstává, jestli je lepší tímhle naštvat většinu komunity, protože ti, co ji získali se nezapomenou pochlubit. Nebo šanci zvýšit a dát ji opravdu všem. Buď jak buď, je to lose-lose. :D

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,416 posts
11,905 battles
15 minutes ago, Bergham said:

Opravdu to vypadá, že ta pravděpodobnost je nižší, než dříve. Otázkou ale zůstává, jestli je lepší tímhle naštvat většinu komunity, protože ti, co ji získali se nezapomenou pochlubit. Nebo šanci zvýšit a dát ji opravdu všem. Buď jak buď, je to lose-lose. :D

Ja si nestezuji ja zatim dostal od kazde nove vetve neco . . . to ze s tim nejezdim je vec jina :Smile_hiding:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.