Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Italské křižníky: recenze větve

10 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
252 posts
10,677 battles

Nevím, zda mi to v textu neuniklo, ale chyběla mi tam zásadní informace o tom, že SAP mj. také nevyřazují moduly. 

[IDDQD]
Privateer
3,663 posts
5,244 battles

Zapoměli zmínit jednu podstatnou věc .

Nasyslit FreeXP a skočit rovnou na sedmý tier , popřípadě osmý . Pokud vám nepadla Amalfi z kontíku .

Kdo že to chce aby se hráli i menší tiery a dá lidem přístup i na osmičku ??

Na nižších tierech jsou vzhledem k italskému reloadu lepší lodě . Vy dáte salvou +/- 8K ( to ještě možná ) a on vám to vrátí skoro 3x , než přebijete . BL4CK to říkal pěkně - vystřelíte 80 trefených náboju a máte 80K DMG . Taky mi to tak vychází . Torpeda jsou pomalá , takže z nouze cnost , když na tebe vyjede něco z poza ostrova .

Ale zase v případě snížení času nabíjení by byli trochu op . Jsou rychlí a obratní , takže...  Naháněl jsem z Venezií  ( už pocuchaný na čtvrtinu HP , takže mi to nabíjelo celkem rychle  ) fulovýho Grožíka a nestačil se divit . Umřel :Smile_teethhappy:

Ostrovy jsou vaši kamarádi , což mě moc nejde . Ale když si vás moc nevšímají , tak se dá nastřílet ranec .

Moje hodnocení ? Je to dobrý ( od osmičky nahoru ) , po dlouhé době křižníčky , které mě bavili

• Cool 4

Players
5,008 posts
30,207 battles

Ze všech taliánskejch kontíků obdržených v rámci všech nařízení a z kontíků pořízených za žetony mi vypadl teplý střevní produkt namísto nějaké mise na křižník. Takže , milý WG, po zkušenostech s OP Genova, ohledně italské linie z mé strany to bude též teplý střevní produkt. 

• Cool 1
  • Funny 1

[FIMRA]
Players
260 posts
10,924 battles
3 minutes ago, ims21 said:

Ze všech taliánskejch kontíků obdržených v rámci všech nařízení a z kontíků pořízených za žetony mi vypadl teplý střevní produkt namísto nějaké mise na křižník. Takže , milý WG, po zkušenostech s OP Genova, ohledně italské linie z mé strany to bude též teplý střevní produkt. 

mne vypadla jedina misia na kriznik a to Montecuccoli z x kontajnerov co som pobral.

[CSN]
Community Contributor
241 posts
6,798 battles

Mě padla ze základních italských kontejnerů mise na Montekapučíno. Myslím, že to bylo tak z 18. kontejneru.

Players
92 posts
10,747 battles

Mě padnul leda tak pendrek a to jsem první den měl i dva prem kontejnery za zlato co mi zbylo od někdy ze superkontíku, myslím že s novou každou lajnou WG snižuje drop rate na ty mise... U britských DD jsem to dotáhnul na 7čku, ruských DD na 6ku, francouzský DD jen 5ku a taliáni holt prd...

• Cool 2

[CSN]
Community Contributor
241 posts
6,798 battles

Když to shrnu na konci akce, tak:

17tý náhodný balíček Genova

18tý kontejner Montekapučíno

asi 27tý kontejner Trento

1ní premiový kontejner Zara

Co jsem počítal, tak ještě dostanu body na max 2 kontejnery, ale že by mi padlo ještě Amalfi? To už by byla sakra náhoda.

Players
210 posts
17,346 battles

Italském křižníky na nižších tierech jsou jen plovoucí terče. :cap_old:Těžce obrněným BBčkům akorát omlátíte barvu, případně vyděsíte uklizečku na palubě. Jiný efekt, ee. Do DD to dává šupy vcelku hezké, to ano. Do CL jak kdy. Náladovost gunů je srovnatelná s ženou v přechodu.:etc_hide_turtle:

Další a zásadní věcí je ten reload, který je opravdu strašný. V době než nabiju stíhám umýt nádobí, nachystat si věci na druhý den do práce a ještě podebatovat se sousedem o stavu výzkumu Marsu.

Jako snížil bych to plošně tak o 3-4 sekundy, pak by to možná bylo použitelné při adekvátní sebemrskačské náladě. (u mě v poslední době časté).:fish_boom:

[1-CSP]
Players
419 posts
On 11/7/2019 at 8:30 AM, Stratos_HF said:

Zapoměli zmínit jednu podstatnou věc .

Nasyslit FreeXP a skočit rovnou na sedmý tier , popřípadě osmý . Pokud vám nepadla Amalfi z kontíku .

Kdo že to chce aby se hráli i menší tiery a dá lidem přístup i na osmičku ??

Na nižších tierech jsou vzhledem k italskému reloadu lepší lodě . Vy dáte salvou +/- 8K ( to ještě možná ) a on vám to vrátí skoro 3x , než přebijete . BL4CK to říkal pěkně - vystřelíte 80 trefených náboju a máte 80K DMG . Taky mi to tak vychází . Torpeda jsou pomalá , takže z nouze cnost , když na tebe vyjede něco z poza ostrova .

Ale zase v případě snížení času nabíjení by byli trochu op . Jsou rychlí a obratní , takže...  Naháněl jsem z Venezií  ( už pocuchaný na čtvrtinu HP , takže mi to nabíjelo celkem rychle  ) fulovýho Grožíka a nestačil se divit . Umřel :Smile_teethhappy:

Ostrovy jsou vaši kamarádi , což mě moc nejde . Ale když si vás moc nevšímají , tak se dá nastřílet ranec .

Moje hodnocení ? Je to dobrý ( od osmičky nahoru ) , po dlouhé době křižníčky , které mě bavili

Začal jsem až Zarou a vůbec toho nelituji... 

Sign in to follow this