Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
LeGeNdOfGoW

Ta umiejetnosc jest nieskuteczna przy wybranaj konfiguracji okretu

3 comments in this topic

Recommended Posts

[_LSC_]
Players
7 posts
3,132 battles

Jak w tytule,

Prosto i zwięźle bo nigdzie nie ma zadnego info o tym. 

Jakiej konfiguracji okrętu? dlaczego ten perk jest zablokowany i nieskuteczny?

Statek Montana X,

Były jakieś patche ze nie mozna juz tego wybrać dla tego typu okrętu?

widziałem ze ludzie polecali wykupienie tego perka uzywajac Montany wiec dziwne ze nie mozna go wykupić po uzbieraniu wystarczajacej ilosci punktów

image.thumb.png.cc63e60612fed7ed9614758a281d97dc.png

[WIDMO]
Players
184 posts
13,029 battles

Oczywiście że możesz sobie ten perk kupić. Gra tylko ci podpowiada: że nie warto! 

Sprawdziłeś że się nie da? Ja sprawdziłem i się da! 

Są już na forum tematy w których poruszane i wyjaśniane są wszelkie niejasności ze strony graczy tak więc nie widzę sensu zakładania nowego tematu tylko dla tej niejasności. :) 

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
1 hour ago, LeGeNdOfGoW said:

Jak w tytule,

Prosto i zwięźle bo nigdzie nie ma zadnego info o tym. 

Jakiej konfiguracji okrętu? dlaczego ten perk jest zablokowany i nieskuteczny?

Statek Montana X,

Były jakieś patche ze nie mozna juz tego wybrać dla tego typu okrętu?

widziałem ze ludzie polecali wykupienie tego perka uzywajac Montany wiec dziwne ze nie mozna go wykupić po uzbieraniu wystarczajacej ilosci punktów

Szkoda, że nie poszukałeś. Ale jeszcze raz. Perk można wybrać, działa i będzie działał. Ale będzie mało skuteczny lub nie odczujesz różnicy. W przypadku tej konkretnej umiejętności daje on o 100% większe uszkodzenia natychmiastowe, kosztem wydłużenia czasu czekania na przeładowanie o 50%. Na pancernikach X tieruwygląda to tak, że zadają natychmiastowe uszkodzenia w wartości 3,5%PW eskadry (z umiejętnością będzie to 7%), a czas przeładowania sektora wynosi 15 sekund (z umiejętnością 22,5 s.). 
Dla krążowników te parametry wyglądają następująco: 3,5% i 10 sekund - po umiejętności 7% i 15 sekund
Dla niszczycieli - 5% i 10 sekund (10% i 15 sekund).

Ponieważ ta umiejętność nie zwiększa siły obrony, a tylko natychmiastowe uszkodzenia - jest niepolecana na BB - gdyż mało, że niewiele więcej zrobi to jeszcze powoduje, że czas oczekiwania na wzmocnienie sektora mocno się zwiększa.

• Cool 4

Sign in to follow this