Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PsycherWLKP

Szukam klanu

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3 posts
1,066 battles

Nick: PsycherWLKP

Ilość Bitew: ~905

Preferowane tiery: obecnie głównie od VII do X ponieważ expię okręty kilku linii

Statystyki: https://wows-numbers.com/pl/player/502046273,PsycherWLKP/

Komunikacja: TS

Konto założyłem na samym początku WoWs, jednak z racji tego, że grałem aktywnie w klanie WoT to na WoWs nie było za wiele czasu. Obecnie gra w WoT zrobiła się jak dla mnie nużąca a zarazem ilość modów i innych wspomagaczy stała się tak powszechna, że odechciało mi się grania. Dlatego postanowiłem wrócić do WoWs i zacząć grać w tą grę.  Nie jestem PRO graczem i dopiero się uczę tak na prawdę grania oraz okrętów i ich mocnych i słabych punktów, co widać  zresztą po  moich statystykach, ale udało mi się przez ostatnie 150 bitew ciut staty podnieść więc jakiś mały ale zawsze progres jest. Chciałbym również dość szybko wbić kolejne X tiery żeby móc pomóc klanowi w bitwach klanowych.

Jeśli chodzi o samą grę, to mam obecnie jedną X - Yamato a obecnie planuję w pierwszej kolejności rozwinąć linię amerykańskich pancerników i skończyć jedną lub dwie linie krążowników (zapewne linia do Hindenburga i myślę nad francuską lub włoską).

Obecnie mam odblokowane okręty na następujących tierach:

Włoskie: Amalfi (CA - VIII tier);

Francuskie: Algerie (CA - VII tier),  Burrasque (DD - IV tier);

Japońskie: Yamato (BB - X tier), Aoba (CA - VI tier), Mutsuki (DD - V tier);

Niemieckie: Gnaisenau (BB - VII tier), Roon (CA - IX tier); V-172 (DD - IV tier);

Angielskie: Orion (BB - IV tier), Leander (CA - VI tier);

USA: North Carolina (BB - VIII tier), New Orleans (CA - VII tier), Farragut (DD - IV tier);

ZSRR: Izmaił (BB - VI tier), Szczors (CA - VII tier), 

Aktywny jestem zazwyczaj codziennie (nie zawsze w soboty) od 18-19 do 22 chyba, że zejdzie mi więcej na budowie domu wtedy mogę być po 19 ale to rzadkość. Szukam klanu, gdzie używa się komunikatora i gra dywizjony i klanówki.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
236 posts
18,404 battles

Zapraszam do GROM- dobrze rozbudowana baza z bonusami, wesołe towarzystwo, plutony które pomogą wbić te X

Zapraszam :cat_cool:

TS:

151.80.12.6:6340

500140203.png

Players
129 posts
3,664 battles
19 godzin temu, PsycherWLKP napisał:

W takim razie proszę w środę o zaproszenie do klanu :) 

Zapraszam do klanu [_S-R_] Adres Ts3: 31.133.6.30:6470

[P_M_W]
Players
1,428 posts
9,022 battles
3.11.2019 o 17:30, PsycherWLKP napisał:

Nick: PsycherWLKP

Ilość Bitew: ~905

Preferowane tiery: obecnie głównie od VII do X ponieważ expię okręty kilku linii

Statystyki: https://wows-numbers.com/pl/player/502046273,PsycherWLKP/

Komunikacja: TS

Konto założyłem na samym początku WoWs, jednak z racji tego, że grałem aktywnie w klanie WoT to na WoWs nie było za wiele czasu. Obecnie gra w WoT zrobiła się jak dla mnie nużąca a zarazem ilość modów i innych wspomagaczy stała się tak powszechna, że odechciało mi się grania. Dlatego postanowiłem wrócić do WoWs i zacząć grać w tą grę.  Nie jestem PRO graczem i dopiero się uczę tak na prawdę grania oraz okrętów i ich mocnych i słabych punktów, co widać  zresztą po  moich statystykach, ale udało mi się przez ostatnie 150 bitew ciut staty podnieść więc jakiś mały ale zawsze progres jest. Chciałbym również dość szybko wbić kolejne X tiery żeby móc pomóc klanowi w bitwach klanowych.

Jeśli chodzi o samą grę, to mam obecnie jedną X - Yamato a obecnie planuję w pierwszej kolejności rozwinąć linię amerykańskich pancerników i skończyć jedną lub dwie linie krążowników (zapewne linia do Hindenburga i myślę nad francuską lub włoską).

Obecnie mam odblokowane okręty na następujących tierach:

Włoskie: Amalfi (CA - VIII tier);

Francuskie: Algerie (CA - VII tier),  Burrasque (DD - IV tier);

Japońskie: Yamato (BB - X tier), Aoba (CA - VI tier), Mutsuki (DD - V tier);

Niemieckie: Gnaisenau (BB - VII tier), Roon (CA - IX tier); V-172 (DD - IV tier);

Angielskie: Orion (BB - IV tier), Leander (CA - VI tier);

USA: North Carolina (BB - VIII tier), New Orleans (CA - VII tier), Farragut (DD - IV tier);

ZSRR: Izmaił (BB - VI tier), Szczors (CA - VII tier), 

Aktywny jestem zazwyczaj codziennie (nie zawsze w soboty) od 18-19 do 22 chyba, że zejdzie mi więcej na budowie domu wtedy mogę być po 19 ale to rzadkość. Szukam klanu, gdzie używa się komunikatora i gra dywizjony i klanówki.

Zapraszamy do nas oraz na disocrda  https://discord.gg/eJf7RYg

Sign in to follow this