Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dark_Havoc

Oświadczenie WG dotyczące miejsc w porcie w wydarzeniu Halloweenowym

21 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,799 posts

Witajcie Kapitanowie, szczęśliwego Halloween!

Mamy nadzieję, że dobrze bawicie się w nowym wydarzeniu i cieszycie się z nagród takich jak sygnały, węgiel, wolne doświadczenie, czy możliwość zdobycie kamuflaży na okręty T8-T10.

Wiemy, że niektórzy z Was zdenerwowali się koniecznością posiadania wolnych miejsc w porcie dla okrętów z wydarzenia.

Przyjmijcie nasze szczere przeprosiny za tą niedogodność - tak niestety działa obecnie drzewko badań. W chwili obecnej nie mamy możliwości tego zmienić, ale weźmiemy wasze opinie pod uwagę w następnym wydarzeniu z tymczasowymi okrętami.

Jako zadośćuczynienie chcielibyśmy ogłosić, że miejsca w porcie które zostały wam przydzielone dla pierwszych trzech okrętów (Skalpel, Rdzawy Zmrok i Maverick) pozostaną do waszej dyspozycji po zakończeniu wydarzenia. Oczywiście pozostałe sloty także nie zostaną usunięte.

Powodzenia i stopy wody pod kilem!

źródło: 

• Cool 1

Weekend Tester
665 posts
995 battles

To ja mam pytanie - jak to jest, że we wszelkich dotychczasowych eventach gdzie dostawaliśmy do portu okręty tylko na czas wydarzenia - czy to Halloween, czy to walki w kosmosie - ten problem nie występował a teraz nagle się pojawił? Kolejna "dobra zmiana" w wykonaniu WG?

[DOREE]
Beta Tester
1,725 posts
12,736 battles
14 minutes ago, profes79 said:

To ja mam pytanie - jak to jest, że we wszelkich dotychczasowych eventach gdzie dostawaliśmy do portu okręty tylko na czas wydarzenia - czy to Halloween, czy to walki w kosmosie - ten problem nie występował a teraz nagle się pojawił? Kolejna "dobra zmiana" w wykonaniu WG?

Bo w tym wydarzeniu dla okrętów specjalnych stworzono oddzielną nację i mini drzewko. Taki układ w połączeniu z karuzelką widocznie działa tylko tak a nie inaczej i widocznie to za duży problem. No niby mogli by na czas eventu dorzucić tak z 10 slotów, ale co, jeśli ludzie zapchali by te sloty "normalnymi" okrętami? Jaki był by kwik i płacz po zakończeniu helołinu i zabraniu tych slotów?

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,799 posts
16 minutes ago, profes79 said:

Pewnie jest to związane z tym, że teraz inaczej działa port. Wcześniej okręty specjalne nie miały swojej kategorii - teraz mają nawet filtr. W związku z tym po prostu jest to osobne drzewko - aby kupić następny okręt trzeba mieć miejsce w porcie. 

• Cool 1

Weekend Tester
665 posts
995 battles

Ok; wsio jasne. Czyli "dobra zmiana" ale z idącą za nią jakąś tam logiką.

Natomiast np. w WoT jest kategoria pojazdów "wypożyczone" - które znikają po określonej liczbie bitew lub po określonym czasie. I tu widzę drogę dla uniknięcia takich kłopotów.

[DOREE]
Beta Tester
1,725 posts
12,736 battles
3 minutes ago, profes79 said:

Ok; wsio jasne. Czyli "dobra zmiana" ale z idącą za nią jakąś tam logiką.

Natomiast np. w WoT jest kategoria pojazdów "wypożyczone" - które znikają po określonej liczbie bitew lub po określonym czasie. I tu widzę drogę dla uniknięcia takich kłopotów.

Stary. W WoT, to całkowicie odwołali event helołinowy, bo nie ogarnęli.

• Funny 1

Weekend Tester
665 posts
995 battles

Wiem :) Ale chodzi mi o samą zasadę - czołgi z wypożyczeń wedle mojej wiedzy nie zajmują miejsc garażowych i "znikają" po okresie ich wykorzystania (tj. trzeba je samemu usunąć bo przy okazji zdejmuje się załogi, moduły, consumable  etc.)

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
14 hours ago, Dark_Havoc said:

Witajcie Kapitanowie, szczęśliwego Halloween!

Mamy nadzieję, że dobrze bawicie się w nowym wydarzeniu i cieszycie się z nagród takich jak sygnały, węgiel, wolne doświadczenie, czy możliwość zdobycie kamuflaży na okręty T8-T10.

Wiemy, że niektórzy z Was zdenerwowali się koniecznością posiadania wolnych miejsc w porcie dla okrętów z wydarzenia.

Przyjmijcie nasze szczere przeprosiny za tą niedogodność - tak niestety działa obecnie drzewko badań. W chwili obecnej nie mamy możliwości tego zmienić, ale weźmiemy wasze opinie pod uwagę w następnym wydarzeniu z tymczasowymi okrętami.

Jako zadośćuczynienie chcielibyśmy ogłosić, że miejsca w porcie które zostały wam przydzielone dla pierwszych trzech okrętów (Skalpel, Rdzawy Zmrok i Maverick) pozostaną do waszej dyspozycji po zakończeniu wydarzenia. Oczywiście pozostałe sloty także nie zostaną usunięte.

Powodzenia i stopy wody pod kilem!

źródło: 

W tym przypadku „happy” tłumaczymy jako „wesołego” a nie „szczęśliwego”. Ale dzięki za wyjaśnienie.

[1DF]
Players
425 posts
19,189 battles

To iloma ludzie okrętami grają na raz, że miejsca w porcie im brakuje? Tak z ciekawości pytam, nie dla beki. U mnie 80% kurzy się i rdzewieje.

• Cool 1

[TF16]
Players
453 posts
16,462 battles
On 11/1/2019 at 6:21 PM, Korsarz_87 said:

Bo w tym wydarzeniu dla okrętów specjalnych stworzono oddzielną nację i mini drzewko. Taki układ w połączeniu z karuzelką widocznie działa tylko tak a nie inaczej i widocznie to za duży problem. No niby mogli by na czas eventu dorzucić tak z 10 slotów, ale co, jeśli ludzie zapchali by te sloty "normalnymi" okrętami? Jaki był by kwik i płacz po zakończeniu helołinu i zabraniu tych slotów?

No to mamy duuuży ZONK...

Niestety, ale nie jest to pierwszy event, w którym trzeba odblokowywać (wybadać) okręty - poprzednio był to https://wiki.wargaming.net/en/Ship:Update_0.8.5#Rogue_Wave_Event"

I tam nie było problemu - każdy nowozbadany okręt "wpadał" z własnym miejscem w porcie....

Więc WG 'prdl" farmazony po raz kolejny - spartaczyli event i dopiero jak się ktoś połapał, to raczyli się przyznać do błędu... 

Ale z drugiej strony - skoro nie potrafią ogarnąć tego, żeby ludziom posiadającym  okręty Xt. nie dublowano drzewka okrętami wypożyczonymi, to co się w sumie dziwić, że im taki "drobiazg" umknął....:cap_haloween::Smile_facepalm:

1 hour ago, JenkinsSP said:

To iloma ludzie okrętami grają na raz, że miejsca w porcie im brakuje? Tak z ciekawości pytam, nie dla beki. U mnie 80% kurzy się i rdzewieje.

No widzisz... "kurzą się i rdzewieją", co tylko oznacza, że ich nie sprzedałeś.  Co niniejszym powoduje, że zabierają jednak potrzebne do kupna nowych okrętów miejsca w porcie. 

U mnie jest podobnie - blisko 160 shipów w porcie, a jak przyszło w evencie rocznicowym pozbijać gwiazdki, to ledwie ogarnąłem tiery 8+...

Aczkolwiek, mimo  tak bogatego portu (tak, wiem - są  tacy co mają po 250+ shipów) mam ok. 20 wolnych slotów na okręty i na nie NIE WYDAŁEM od prawie 2 lat złamanego dublona...

• Cool 1

[1DF]
Players
425 posts
19,189 battles

Właśnie dlatego mnie to dziwi. Serio to nawet nie zauważyłem, że WG to zmieniło. Mam okrętów dużo. Nie wiem ile. I jeszcze ze 40 miejsc wolnych. I nigdy za żadne nie zapłaciłem. Wszystko skrzynie i eventy.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
237 posts
18,474 battles

Obecna aktualizacja jest największym zbiorem bubli i bogów i tyle.  :Smile_facepalm:

[HOB]
Moderator
1,810 posts
7,568 battles

Ostatnio trochę mniej eventów na miejsca w porcie - te misje dzienne dają co prawda stały przychód węgla i innych pierdół, ale nie ma już np. tygodniówek gdzie dało się zdobyć jakieś kontenery czy właśnie miejsca w porcie. Niektóre tygodniówki miały nawet okręty w ramach nagrody głównej.

Usunęli także kotwice z kontenerów codziennych, które kiedyś od czasu do czasu wypadały niezależnie od wybranego typu kontenera, dając każdemu po kilka sztuk.

Z drugiej strony, dali powody by zapełniać miejsca w porcie. Kiedyś po zbadaniu dziewiątki zwyczajnie się ją sprzedawało i kupowało dziesiątkę (chyba że dziewiątka była zacna). Od czasu stali, żetonów i innych pierdół za tiery 9 - pojawił się argument by ich nie sprzedawać. Do tego za tiery 8 w dół też można ugrać węgiel i niekiedy także przydatne fanty.

• Cool 1

[1DF]
Players
425 posts
19,189 battles

Jak mi się coś podoba to trzymam. Mam całą masę okrętów z poszczególnych tierów bo albo mi podpasowały albo mam sentyment. Zdarza się zagrać nawet czasem takim Emdenem, Yubari czy Texasem. Nawet na Furutakę łezka się w oku kręci :)

Players
2,086 posts
13,400 battles

Bardzo fajnie macie, że podostawaliście miejsca za darmo, ja gram jakies 2-3 lata i nie pamiętam już kiedy dostałem jakieś miejsce darmo. No chyba. że z premium jakimś. Z kontenerów to nigdy nie dostałem, za wszystko musiałem złotą krwawicą zapłacić, w sumie tylko ten element gry jest zaprzeczeniem free to play, no chyba, że komuś wystarczy kilka miejsc od początku, ale to i tak za mało by choćby tylko rozwijać wszystkie linie nawet złomując zawsze niższe tiery, bo z pojedyńczych krążków robią się całe drzewka i brakuje miejsc na DD, CV, BB.

[E--C]
Players
843 posts
13,354 battles
13 hours ago, DariusJacek said:

Z kontenerów to nigdy nie dostałem

Jaki Ty biedny.:cap_fainting:

Swego czasu tyle tego leciało z kontenerów, że można było wysypki dostać. Musiałeś mieć pecha. Za duble z łańcuchów misji ARP też były miejsca do zgarnięcia. Pech jak cholera.

Players
2,086 posts
13,400 battles
2 hours ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Jaki Ty biedny.:cap_fainting:

Swego czasu tyle tego leciało z kontenerów, że można było wysypki dostać. Musiałeś mieć pecha. Za duble z łańcuchów misji ARP też były miejsca do zgarnięcia. Pech jak cholera.

To nie pech, jak zacząłem grać w tą grę to już była historia. WG załatało dziurę budzetową.Biednamu zawsze wiatr w oczy wieje:cap_haloween:

• Cool 1
  • Funny 1

Sign in to follow this