Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Suchy dok: Thunderer

11 comments in this topic

Recommended Posts

[ADB]
Players
123 posts
2,967 battles

szkoda że conquerror stracił działa. bez nich to jest zupełnie inny okręt bez atutu. 

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
240 posts
18,581 battles
4 godziny temu, GEWOO napisał:

mam juz dosc brytyjskich okretów nie licznymi morzna grac

Słuchaj ktoś ci karze je brać za fugiel? Twoja wola, po drugie pozdrów panią od polskiego :Smile_facepalm:

3 godziny temu, pirat328 napisał:

szkoda że conquerror stracił działa. bez nich to jest zupełnie inny okręt bez atutu. 

Przecież nawet go nie masz to skąd wiesz? Ludzie nie grali na tych działach znafco conquerora.

[ADB]
Players
123 posts
2,967 battles

A może mam dwa konta hmm i wiedz że ja grałem i było git co prawda do Yamato to daleko ale pociski he ... wooow. twój autorytatywny argument o ludziach hmmm. kim ty jesteś że na innych się powoływać smarku z nosa.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
240 posts
18,581 battles
19 minut temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Przyganiał kocioł garnkowi.:cap_haloween:

Mam nadzieję, że zdążę przygarnąć tyle węgla, zanim zniknie ze sklepu. Bo teraz na co innego zbieram.

Właściwie moja wersja jest poprawna :) to definicja słownikowa ale pies to ganiał maturę pisałem w 92r, martwic się już nie muszę. Niech się bachory przejmują :cap_book: 

• Cool 1

[E--C]
Players
848 posts
13,392 battles
27 minutes ago, maciek001 said:

Właściwie moja wersja jest poprawna :)

Karze jest od karać, nie kazać. Chyba, że miałeś na myśli fakt, że można kogoś karać każąc mu grać. :Smile_trollface:

To wtedy zgoda.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
240 posts
18,581 battles
Przed chwilą, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Karze jest od karać, nie kazać. Chyba, że miałeś na myśli fakt, że można kogoś karać każąc mu grać. :Smile_trollface:

To wtedy zgoda.

Kupić coś na siłe czyli tak jakby to była kara dlatego tak napisałem . :) jest to zgodne ze słownikiem