Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
iraopole

Bitwa Po Zmierzchu

69 comments in this topic

Recommended Posts

[BAWY]
Players
125 posts
20,779 battles

Uwaga na fałszywe klany na bitwach po zmierzch. Po umówieniu się że gramy tylko przeciwko botom i rozwaleniu Rasputin fałszywcy z klanu ORCA zaczynają strzelać graczom w plecy "bo nie ma już co zbierać". Przestrzegam przed niehonorowym zachowaniem ich w tych bitwach.

• Cool 4
  • Funny 1

Players
117 posts
11,623 battles

potwierdzam, spotkałem, doświadczyłem.. zreszto wiele jest takich. Nigdy nie zrozumiem ludzkiej głupoty i chciwości. Choć zdarzają się bitwy, że jak "peace to peace" wszyscy wyłączają pomocniczą w pobliżu innych graczy i jest ok ale zawsze niemal się trafi jakaś "czarna owca", że jak będziesz na ogryzku to uciekając do portalu strzeli w ciebie. Plugastwa jest tyle że starczy dla wszystkich ale nie, po co. Celem tej rozgrywki jest zebrać jak najwięcej i uciec ale dla niektórych wszystkie sposoby są dobre ;) 

• Cool 1

[P-W-C]
Players
78 posts
9,516 battles

Macie rację, ale łatwo dostępne plugastwo to 850 (1xDD, 2xBB,2xCA, 200 luzem)na drużynę. Kilka Skamielin (ktoś policzł ile?) przy portalu to kolejne 400. Nie wchodząc w głębsze interakcje z innymi drużynami nie da się wynieść więcej niż 1000. Zatopienie Rasputina jest łatwe, ale ucieczka z jego towarem już nie. Bo atakuje horda mutantów spawująca się przy portalu. Bez aktywnej pomocy innych drużyn prawie niemożliwe.

Za to zupełnie nie rozumiem, jak ubogi intelektualnie musi być gracz, który mając pełną ładownię goni i atakuje innych. Ostatecznie nie jest w stanie wyjść przez portal bo mutanty odcinają mu wyjście. Efekt, giniemy obaj. Niestety i takie dziwaki się zdarzają.

• Cool 2

Players
22 posts
1,020 battles

Dlatego też zadowalam się połową ładowności i w 10 minucie ewakuuję się z pola walki, gdyż szansa na jakąkolwiek współpracę jest mizerna, a jak odpowie się ogniem, to potem ból tyłka srogi. Na przykład: gram BBekiem i dwa krążki otwierają do mnie ogień, a potem pultają się na czacie, że nie topi się innych graczy po tym, jak każdy z nich przytulił parę cytadel w burtę. No fajnie, tylko czemu w takim razie atakują? Pewnie, jakby to oni wygrali te starcie, to byłoby wszystko ok, ale że zebrali oklep, to tak już nie może być.
Podsumowując: wolę wywieść te 500-600 plugastwa, niż być chciwym i walczyć do końca zarówno z botami, jak i z innymi graczami, gdzie mało kto trzyma się jakichkolwiek ustaleń.

• Cool 3

[S-J-W]
Players
300 posts
11,966 battles
20 godzin temu, iraopole napisał:

Uwaga na fałszywe klany na bitwach po zmierzch. Po umówieniu się że gramy tylko przeciwko botom i rozwaleniu Rasputin fałszywcy z klanu ORCA zaczynają strzelać graczom w plecy "bo nie ma już co zbierać". Przestrzegam przed niehonorowym zachowaniem ich w tych bitwach.

To jest prawie równie złe jak torpienie własnych krążków.

• Cool 2
  • Funny 1

[BAWY]
Players
125 posts
20,779 battles

Oj Rudy czepiasz się jednego epizodu, a wracając do meritum wątku to najzabawniejsze było to że żaden z klanu ORCA nie dał rady dopłynąć do portalu.

• Funny 3

Players
2,616 posts
15,451 battles

miałem dziś ciekawa rzecz w bitwie

dostałem bonusy do manewrowości przeladowania dzial i leczenia

jak w wyścigu zbrojen

Players
45 posts
11,846 battles

Pytanie : Tylko ja nie mogę w drzewku zmienić okrętu  na inny (klikam na kolejny a dalej pokazuje mi ten wcześniejszy)  czy znowu WG  coś spiepszył ?

Nie mogę kupić następnego bo go nie wyświetla.

Mam zaznaczonego Skalpera i nie mogę przełączyć na Anglera

A przy wyborze do bitwy  okręt się zmienia  ale opis zostaje poprzedniego,

[E--C]
Players
841 posts
13,337 battles
40 minutes ago, AslanBialy1 said:

Tylko ja nie mogę w drzewku zmienić okrętu  na inny

Miałem wczoraj tak samo, co ciekawe, z okrętem z normalnego drzewka, nie Halloween.

Po zmianie okrętu w porcie, wyświetlało model nowego, ale cała reszta na tym "zawieszonym" zostawała. Relog pomógł.

[S-J-W]
Players
300 posts
11,966 battles
3 godziny temu, zdzislawdyrma napisał:

jak w wyścigu zbrojen

Druga deska ma takie możliwości zamiast standardowych.

Beta Tester
33 posts
10,396 battles
3 hours ago, zdzislawdyrma said:

jak w wyścigu zbrojen

Shimakaze ( tutaj o nazwie Angler ) dostaje bonusy, które pomagają wszystkim sojusznikom w promieniu 5km. Może to być stałe ale powolne uleczanie, szybsze przeładowanie torped i dział oraz bonus do manewrowości. Ten DD to podstawa każdego teamu. Jak masz dwa Anglery to dostaniesz wszystkiego 2 x więcej i szybciej. Każdy Angler dostaje ,,coś,, losowo po każdorazowym ubiciu bota/przeciwnika. Maksymalnie można na bitwe dostać 30 ulepszeń.

Najlepsza taktyka ( po mojemu ) to 3 x DD. Dwa Anglery i jeden Mutant. Wywieziecie w sumie 1500 plugastwa i każdy zadowolony bo gra na 3 BBki to mija się z celem. Dopadną was ogarnięte DD to umarł w butach a na umawianki ,,peace,, nie ma co liczyć.

• Cool 2

[ISEN]
Beta Tester
4,697 posts
14,335 battles
19 hours ago, zdzislawdyrma said:

jak w wyścigu zbrojen

jeśli miałeś pseudo shime w składzie to ona po każdym fragu może buffować team

1- do respa hp

2-manewrowość

3-przeładowanie uzbrojenia

Ja nią pływam zawsze, ludzie się trochę dziwią skąd buff, ale gra się wtedy całkiem spoko

Players
852 posts
12 minutes ago, NextNoobPlayer said:

jeśli miałeś pseudo shime w składzie to ona po każdym fragu może buffować team

1- do respa hp

2-manewrowość

3-przeładowanie uzbrojenia

Ja niej pływam zawsze, ludzie się trochę dziwią skąd buff, ale gra się wtedy całkiem spoko

Heh, mnie jeden gościu z teamu zwyzywał, że do niego strzelam z Oktodroida. Niezła wiązanka leciała. Nie powiedziałem mu czemu. Do dzisiaj nie wie.

• Cool 1

[WIDMO]
Players
149 posts
19,735 battles

A mi się tam podoba, od czwartku nie odpaliłem randoma. najlepsze ustawienie to 2 te scorpioidy czy  jak mu tam i 1 angler.

• Cool 1

[ST2PL]
Players
14 posts
2,449 battles
1.11.2019 o 17:43, zdzislawdyrma napisał:

jak w wyścigu zbrojen

Nie dziwna rzecz tylko miałeś w teamie pewnie ANGLERA

[ST2PL]
Players
14 posts
2,449 battles
3 godziny temu, ochucki5 napisał:

A mi się tam podoba, od czwartku nie odpaliłem randoma. najlepsze ustawienie to 2 te scorpioidy czy  jak mu tam i 1 angler.

Mnie też się podoba.. :-) Mogli by ten tryb zostawić na stałe :-) 

[ISEN]
Beta Tester
4,697 posts
14,335 battles
2 hours ago, fredlak_1 said:

Mnie też się podoba.. :-) Mogli by ten tryb zostawić na stałe :-) 

tylko nagrody zmieniać co miesiąc, ale taka farma przyjemna mogę grać

[R-NG]
[R-NG]
Players
1,483 posts
18,489 battles

No właśnie taki urok tego dzikiego trybu od Wargamoningu. Połączyli PvE, PvP i burdel ryjal... eee znaczy się battle royale w jedno.

Więc oczywiście gracze grają w to. Bo syf czy tam plugastwo, bo dreszczyk emocji, i oczywiście możliwość dopierdzielenia drugiemu graczowi dla własnej egoistycznej, debilnej i aroganckiej chęci satysfakcji robienia innym na złość. Czy naprawdę gra w gry online tyle odchodów moralnych?

Dlatego ja staram się być porządnym, uczciwym graczem i nie dowalam i nie okradam innych graczy bez powodu. Bo na szczęście są ludzie mający zasadę "Nie rób drugiemu co tobie nie miłe" (choć wiecie, że ludzie z tą zasadą czasem się zapominają).

• Cool 1
  • Funny 2
  • Bad 2

[ISEN]
Beta Tester
4,697 posts
14,335 battles
24 minutes ago, Davao said:

No właśnie taki urok tego dzikiego trybu od Wargamoningu. Połączyli PvE, PvP i burdel ryjal... eee znaczy się battle royale w jedno.

Więc oczywiście gracze grają w to. Bo syf czy tam plugastwo, bo dreszczyk emocji, i oczywiście możliwość dopierdzielenia drugiemu graczowi dla własnej egoistycznej, debilnej i aroganckiej chęci satysfakcji robienia innym na złość. Czy naprawdę gra w gry online tyle odchodów moralnych?

Dlatego ja staram się być porządnym, uczciwym graczem i nie dowalam i nie okradam innych graczy bez powodu. Bo na szczęście są ludzie mający zasadę "Nie rób drugiemu co tobie nie miłe" (choć wiecie, że ludzie z tą zasadą czasem się zapominają).

jeśli ktoś we mnie strzela to go atakuje proste jak budowa cepa, i już się amanci fragow przekonali że z rzekomo słaby Angler ma swoją moc, jak odpale kilka buffów do zwrotności to praktycznie skręcam w miejscu. Do tego dochodzi kwestia ogarniętej ekipy. dlatego najlepiej grac w dywizjonach po 3 z klanu na jednym komunikatorze, ale i samemu można pograć. Wows jest zasady grą pvp na randomie, a ten tryb to nic innego jak mini random z dokładka botów.

Jak dla mnie event na +

PS: jakoś mniej się wściekam na nim, ale smuteczek odczuwam za brak cv:Smile_teethhappy:

[ST2PL]
Players
14 posts
2,449 battles
38 minut temu, Davao napisał:

Oj tam przecież o to chodzi w tej formie rozgrywki. Nagrabić ile się da i zwiać do portalu. Czasem przy portalu są ciekawe pojedynki i trzeba się wykazać zręcznością, szczególnie na dd-kach.. Nie ma co narzekać.. Można zarobić sporo z bonusami.  Mnie tylko wkurzają goście, którzy są wypchani po brzegi plugastwem ale jeszcze komuś dopierdzielą przed portalem... 

[R-NG]
[R-NG]
Players
1,483 posts
18,489 battles
46 minut temu, fredlak_1 napisał:

Mnie tylko wkurzają goście, którzy są wypchani po brzegi plugastwem ale jeszcze komuś dopierdzielą przed portalem... 

Jak pisałem: mają satysfakcję z robienia ludziom szamba i złośliwości. Moim zdaniem tacy mają zadatki na więziennych sadystów.

• Funny 1
  • Bad 1

[S-J-W]
Players
300 posts
11,966 battles
58 minut temu, Davao napisał:

Jak pisałem: mają satysfakcję z robienia ludziom szamba i złośliwości. Moim zdaniem tacy mają zadatki na więziennych sadystów.

Na ogół w okolicy portalu jest taka zadyma, że nawet się nie spostrzeżesz, kiedy sieczesz do innych graczy. Z dwa - trzy razy może spotkały się ekipy i nie postrzelały, ale wtedy to zawsze miałem mega ogarniętych gości w teamie. Angler najlepszy, mutantem to się muszę chyba nauczyć grać, ogólnie dechy świetne.

[R-NG]
[R-NG]
Players
1,483 posts
18,489 battles
19 minut temu, RudyKotDino napisał:

Na ogół w okolicy portalu jest taka zadyma, że nawet się nie spostrzeżesz, kiedy sieczesz do innych graczy.

Normalni gracze starają się zawinąć z mapy jak najszybciej, ale czasem siedzą tacy, że tak napiszę "out-door-camperzy", którzy tylko czekają na graczy by ich wspólnie rozwalić i okraść.

• Bad 1

Sign in to follow this