Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Wauo

Szukam klanu

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts
8,782 battles

Nick: Wauo.
Ilość bitew: 7600 losówek.
Preferowany typ okrętów: Właściwie każdy, na co akurat jest ''wena''. Za wyjątkiem CV - nie umiem tym grać, nie idzie mi i raczej nie mam w planach tego zmieniać.
Preferowane tiery: Od 7 do 10. I jakieś poszczególne fun shipy mniejszego tieru.

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/512337457,Wauo/
Komunikator: Discord.

27 lat na karku. Poszukuję w miarę aktywnego klanu (bardziej niż mój aktualny), gdzie by szło zmajstrować bez większego problemu dywizjon do wesołego popływania i pojojczenia na wszystko i wszystkich w randomowej zupie. CW też nie pogardzę, aczkolwiek nie ma co się oszukiwać - w tym trybie nie mam kompletnie doświadczenia. W głównej mierze nastawiony jestem na randomy, jednak jeśli jakiś klan nie ma nic przeciwko takiemu noobowi jak ja i nie ma kija w tyłku na CW, to z chęcią spróbuję.

• Cool 1

[GROM-]
Beta Tester
150 posts
15,412 battles

Zapraszam do GROM-  jest z kim pograć, pogadać, brak dzieci w klanie. Posiadamy własny TS stawiamy na ludzi aktywnych, a nie na grających raz na miesiąc.

Zapraszamy 

500140203.png

Players
102 posts
2,811 battles
7 godzin temu, Wauo napisał:

Preferowany typ okrętów: Właściwie każdy, na co akurat jest ''wena''. Za wyjątkiem CV - nie umiem tym grać, nie idzie mi i raczej nie mam w planach tego zmieniać.
Preferowane tiery: Od 7 do 10. I jakieś poszczególne fun shipy mniejszego tieru.

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/512337457,Wauo/

27 lat na karku. Poszukuję w miarę aktywnego klanu (bardziej niż mój aktualny), gdzie by szło zmajstrować bez większego problemu dywizjon do wesołego popływania i pojojczenia na wszystko i wszystkich w randomowej zupie. CW też nie pogardzę, aczkolwiek nie ma co się oszukiwać - w tym trybie nie mam kompletnie doświadczenia. W głównej mierze nastawiony jestem na randomy, jednak jeśli jakiś klan nie ma nic przeciwko takiemu noobowi jak ja i nie ma kija w tyłku na CW, to z chęcią spróbuję.

Zapraszam na ts3!

[P-W-C]
Players
57 posts
11,043 battles
On 10/31/2019 at 9:09 AM, Wauo said:

Zapraszam do P-W-C.

Players
6 posts
8,782 battles

Perdon, że tak przez 3 dni bez odpowiedzi, no ale jak to mówią - życie. Nie zawsze jest czas i chęci na wszystko. W każdym razie dzięki za propozycje (demyt, nie spodziewałem się, że aż tyle tego będzie). Decyzja już podjęta. Myślę, że temat można zamknąć.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.