Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Týdenní bojové mise: Císařská standarta

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4,581 posts
25,258 battles

A za OP lodě od roku 1917 vděčí firmě WG a geniálním skicám samotného Vladimíra Vladimíroviče (když teda zrovna neloví amfóry, nehraje hokej, na rogalu nedělá vodiče ptákům a nehladí novináře) :Smile_teethhappy:.

• Cool 2
  • Funny 2

[O-S-W]
Players
261 posts
12,005 battles

Když jsem četl název akce, řekl jsem si, že to asi bude nějaká standarta Vilémovského Německa a nebo podunajské monarchie... Ale ona je to nakonec "císařská" standarta ruského námořnictva... LOL... Tady to zase někdo dobře přeložil, když to přitom v textu je správně, jako Carská standarta... 

• Cool 2

[P-CZ]
Players
12 posts
3,645 battles
4 hours ago, MarfyArt said:

Když jsem četl název akce, řekl jsem si, že to asi bude nějaká standarta Vilémovského Německa a nebo podunajské monarchie... Ale ona je to nakonec "císařská" standarta ruského námořnictva... LOL... Tady to zase někdo dobře přeložil, když to přitom v textu je správně, jako Carská standarta... 

Tak jistě mohli do nadpisu napsat carská. Avšak to není špatně, car je východní označení pro císaře 🙂 takže blbě to není jen to blbě vypadá a zavádí to. 🙂

• Cool 1
  • Boring 1

[1-CSP]
Players
342 posts
9 hours ago, Serov said:

Tak jistě mohli do nadpisu napsat carská. Avšak to není špatně, car je východní označení pro císaře 🙂 takže blbě to není jen to blbě vypadá a zavádí to. 🙂

Další trapná akce a další hloupost bez které se obejdu a nebudu muset ani zatlačit slzu , že jí nemám... :cap_haloween:

Players
4,581 posts
25,258 battles
Před 9 hodinami Serov řekl/a:

'car' je ruský název pro původní doživotní titul 'caesar' (po G.J.C). V západních zemích 'caesar', 'kaiser', u nás 'císař'.

Měli to přeložit na 'Carská standarda'.  Určitě u nás nepíšeme 'Car František Josef' nebo 'Car Vilém'.

Buďme ale rádi, že trefili alespoň slovo 'standarta' a že nenapsali "standarda".

• Cool 1
  • Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,009 posts
10,796 battles

No to bude nejspise tim ze to nekdo prekladal z anglictiny kde to maji takhle "Weekly Combat Missions: Emperor's Standard".

A dle vseho by to melo byt spravne "Imperialni" pokud spravne chapu rusky original "Боевые задачи недели. Императорский штандарт"

Alpha Tester, Korzár
3,455 posts
19,568 battles

Mňo. Hezké lingvistické okénko vyvolané naprosto nezajímavou akcí, která se bude plnit tak nějak sama počítám. Příznám se, že jsem to moc nepročítal. Tyhle mise/akce každého jen otravují...
Popravdě tohle blbnutí s rádoby herním obsahem jsem nikdy nepochopil. Člověk nemusí dělat nic a generují se nějaké "odměny". Kdyby ta energie byla raději vložena jinam :Smile_sceptic:

• Cool 1

Players
155 posts
9,211 battles
1 hour ago, TheComedian1983 said:

Mňo. Hezké lingvistické okénko vyvolané naprosto nezajímavou akcí, která se bude plnit tak nějak sama počítám. Příznám se, že jsem to moc nepročítal. Tyhle mise/akce každého jen otravují...
Popravdě tohle blbnutí s rádoby herním obsahem jsem nikdy nepochopil. Člověk nemusí dělat nic a generují se nějaké "odměny". Kdyby ta energie byla raději vložena jinam :Smile_sceptic:

Viac ako tato akcia ma irituje helovinska akcia :Smile_trollface:

• Funny 2

[1-CSP]
Players
342 posts
1 hour ago, TheComedian1983 said:

Jo ta běží vlastně taky. Už ji druhou sezonu zdárně ignoruji :Smile-_tongue:

Nejsi sám , hrál jsem pár her jen první ročník a vzdal to.. :cap_like:

[WG-EU]
WG Staff
2,452 posts
3,771 battles

Koukal jsem na to a je pravda, že by tam spíše mělo být "Carská standarta". Samozřejmě jsem chtěl poprosit kolegu, zda bychom to jednoduše nepřepsali. Ono by to šlo v článku, bohužel však není možnost to opravit ve hře. No a tady je ten kámen úrazu, kdy článek má právě upozornit na danou misi. Tím pádem by článek mohl být matoucí a někteří hráči by mohli hledat ve hře misi s názvem Carská standarta, byť je tam pouze císařská. 

Na základě toho jsme se s kolegou rozhodli, že to bohužel necháme takhle. Nejpravděpodobněji překladatel viděl pouze text, kdy v anglické verzi je "Emperor's Standard". Ovšem, údajně se i v angličtině dá pro cara použít výraz "tzar", ale to by opravdu vypadalo zvláštně, kdyby byl takto pojmenovaný článek. 

• Cool 1
  • Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.