Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Nájezd na hnus začíná!

53 comments in this topic

Recommended Posts

[PPH]
Players
1 post
335 battles

Really ultra dumb idea...
3 teams in one battle but they are enemy...
Team 1 wait at portal for other 2 teams which fight against NPC and collect points... And when they are want go back to portal, they meet Team 1 in full power... And they only wait for collected points and easy bait...

quality of WG idea 0 - 10 ( 0 BAD / 10 SUPER)
I choose:  -100 cant belive how much stupid idea WG can have

• Cool 1

Players
293 posts
10,881 battles

Tak jak se podařila Genova na balíček č.7 ( že pěkně děkujeme...) tak osmičkové kamo až balíček č. 17 z 18ti... To jsem zvědav jak to dopadne s devítkou :-(

• Cool 1

Players
155 posts
9,211 battles
18 hours ago, Biff_CZE said:

Team 1 wait at portal for other 2 teams which fight against NPC and collect points... And when they are want go back to portal, they meet Team 1 in full power... And they only wait for collected points and easy bait...

Podobne to bolo aj v Divokej vlne. Sam som bol v jednom time, kde sme viacmenej pockali kym sa vacsina vytorpila, ostatnych sme dorazili a celkovo vyhrali. Nuz ked sa to da aj takto, tak preco nie.

[WG-EU]
WG Staff
2,452 posts
3,771 battles
V 30. 10. 2019 v 20:34 Biff_CZE řekl/a:

Víš, že v této části fóra můžeš psát taky česky, že? 

Týmy jsou nepřátelé, ale dá se domluvit na spolupráci. Viděl jsem případy, kdy se týmy domluvily a společně sejmuly Rastu Putina, tedy Rasputina s jeho šílenýma Mutantovkama. Samozřejmě existuje verze čekat u portálu, sejmout přijíždějící hráče a sebrat jejich Hnus. Každý si jednoduše zvolí, co ho zajímá nejvíce. Třeba my to děláme tak, že jdemepo první dvoustovce, co je na kraji a pak čekáme na Rasputina (i když podle situace) no a u toho potkáme další hráče. 

Taky bych řekl, že většina hráčů zjevně neví, jak správně použít spotřební doplňky. Například jsem viděl osamoceného Croccosaura, který dokázal proplout do portálu, byť měl kolem sebe hromadu much Mutantovsků. Stačilo jen správně použít nezranitelnost a obnovu HP, kdy to za sekundu dává +500 a dalších 500 za každého nepřítele, který je od lodi do okruhu 5km. Scorpioid je třeba výborná podpůrná bitevka, když HP a nezranitelnost dává všem spojencům kolem sebe. 

S křižníkami a torpédoborci je to obdobné. 

A především, má to být zábava a odreágování od ostatních herních režimů, kde se očekávají od vás pořádné výkony. Navíc jednoduchý zisk kreditů, signálů, Elitních kapitánských zkušeností atd..

Každopádně pokud se ti tato akce nelíbí, nikdo ti ji nenutí :cap_like:

• Cool 1

[WG-EU]
WG Staff
2,452 posts
3,771 battles
V 30. 10. 2019 v 20:53 Gremlaja řekl/a:

Tak  osmičková kamufáž padla až na 13 pokus ale je tam:cap_like:

Já to měl až na poslední 18. pozici :Smile-angry:

[KG_CZ]
Players
30 posts
5,671 battles

No za me jsou ty tri tymy taky navic. Jinak by to byla faj akce, ale v kazde bitve se domlouvat to neni ono a vizit hnus vyzirkum co cekaji u portalu je taky nic moc zabava. Nekdy mene je vice a v tehle hre to zacina byt do oci bijici. Viz prekryvani nekolika akci pres sebe a do toho jeste ruzne mise.

• Cool 1

Players
338 posts
4,591 battles
6 minutes ago, Krutoon said:

Viz prekryvani nekolika akci pres sebe a do toho jeste ruzne mise.

Přesně. Tahle akce by sama o sobě byla zpestřením, jak píše Žabák, takhle je jaksi navíc a když si to párkrát v týdnu zapnu, nevím co dřív. Tak se raději na všechny akce vykašlu a jedu si to svoje ...

Chápu, že inventář v podobě streamerů nemá co točit a potřebují něco zajímavého, aby je WG u hry udržel, ale mě to spíš připomíná dort pejska a kočičky.

• Cool 1

[U333]
Players
89 posts
9,088 battles

Tak já to hraju  jako takový odreagování a kvůli kamuflážím mě se ty halloweenský kamuflaže líbí.

Tak devítková kamufláž na 16 pokus:cap_like:

Desítkovou nevím  odhaduju jí na 20 až 24 pokus  krát 8 000 hnusu to je teda celkem hodně moc:cap_haloween:

Players
4,581 posts
25,258 battles

Radeji si /kdyz bych mel potrebu/ ty perma koupim a moje lode budou vypadat jako lode a ne jako paskvil. T10 za 400Kc je porad min nez cas straveny na 24 * 8000 hnusu...

Navic, praktiky, kdy si nasbirate hnus a pak vas zmlacenyho prepadne par idiotu mi pripominaji jednu vychodni zemi a vlastne rikaji, ze takhle by se to melo delat.

• Cool 1
  • Funny 1

[U333]
Players
89 posts
9,088 battles

to já už léta v premiovym obchodě  nenakupuju  a za vyježděný dublony kupuju výhradně lodě. Kamuflaže bud vyjezdim nebo je nemám.

a v týhle akci vydělávám hromadu kreditů

Players
4,581 posts
25,258 battles
Před 19 minutami Gremlaja řekl/a:

to já už léta v premiovym obchodě  nenakupuju  a za vyježděný dublony kupuju výhradně lodě. Kamuflaže bud vyjezdim nebo je nemám.

a v týhle akci vydělávám hromadu kreditů

Btw - perma kamo je tez za dublony (5000d, 4000d, 3000d) - jen jsem to pouzil k srovnani pro predstavu - abys to pak porovnal s tim, kolik tam nechas casu - to jsou vicemene taky penize..

A na co jsou ti kredity ? Mam pres 1G kreditu a nemuzu si s nima vytrit ani ....

Players
4,581 posts
25,258 battles

Schvalne jsem tam zkusmo vlezl - vrchol idiocie k pohledani. Enemy 2. team (stejny klan), maji uz jen DD s 500 hnusu. Ten dement v DD zacne potapet dve BB tretiho tymu - prestoze uz nema kam nalozit. Nas dement v DD se prida. Jednu BB potopi a jeste se torpi navzajem. Nase DD vytorpeny a z 250 mame od nej 50. Enemy DD s 500 chcipne, takze oni misto 500 dostanou 100 (20%) - opravdu skvely zisk. Posledni enemy BB (980) stihne diky tomu dojet k portalu, kdyz tam na ni cekaji 4 T10 DD botu - takze konci. Opravdu, sami geniove a psychopati se tam najdou. 

hnus_rozm.png

• Cool 1
  • Funny 2

Players
338 posts
4,591 battles
On 11/2/2019 at 4:18 PM, ims21 said:

Schvalne jsem tam zkusmo vlezl ...

Vpravdě příhodné pojmenování tohoto herního módu! :cap_haloween:
Však je tam pouze 9 hráčů, lépe charakter jednotlivce nevynikne jako zde. Může torpit, střílet i potápět takřka všechno kolem sebe, tak proč ne? Důvěřivým hlupákům na začátku v chatu naslibuje mír, aby je u portálu oloupil a poté s celou kořistí potupně klesl ke dnu v nerovném souboji se sluhy Rasputina. Geniální! :cap_win:

Tohle musel vymyslet nějaký psycholog, dlouhodobě sledující motivaci hráčů WG, a dal si s tím fakt práci ... :cap_like:

Zažívám takřka totéž, po popsal @ims21, každou druhou hru, obzvláště když otevření portálu trvá příliš dlouho. Nejlepší je se tam moc nezdržovat a hned zmizet, když to jde. Jak vidím v soupisce týmy v divizi, zapínám forsáž. Jednou jedinkrát jsme nasbírali coby tým plný počet 2.700 bodů (2xBB+1xCA), když jsme si hned zkraje zfarmili Rasputina (když ještě neměl tolik blech kolem sebe) a pak proklouzli k portálu. Chce to hrát rezignovaně s chladnou hlavou, podobně jako kooperativní bitvy, nemá smysl do toho vnášet nějaké emoce. Třeba jako výpň volného času v práci. Jinak ztráta času ...

Osmičková kamufláž mi padla na sedmý pokus.

[WG-EU]
WG Staff
2,452 posts
3,771 battles
Před 27 minutami MPosp řekl/a:

Vpravdě příhodné pojmenování tohoto herního módu! :cap_haloween:
Však je tam pouze 9 hráčů, lépe charakter jednotlivce nevynikne jako zde. Může torpit, střílet i potápět takřka všechno kolem sebe, tak proč ne? Důvěřivým hlupákům na začátku v chatu naslibuje mír, aby je u portálu oloupil a poté s celou kořistí potupně klesl ke dnu v nerovném souboji se sluhy Rasputina. Geniální! :cap_win:

Tohle musel vymyslet nějaký psycholog, dlouhodobě sledující motivaci hráčů WG, a dal si s tím fakt práci ... :cap_like:

Zažívám takřka totéž, po popsal @ims21, každou druhou hru, obzvláště když otevření portálu trvá příliš dlouho. Nejlepší je se tam moc nezdržovat a hned zmizet, když to jde. Jak vidím v soupisce týmy v divizi, zapínám forsáž. Jednou jedinkrát jsme nasbírali coby tým plný počet 2.700 bodů (2xBB+1xCA), když jsme si hned zkraje zfarmili Rasputina (když ještě neměl tolik blech kolem sebe) a pak proklouzli k portálu. Chce to hrát rezignovaně s chladnou hlavou, podobně jako kooperativní bitvy, nemá smysl do toho vnášet nějaké emoce. Třeba jako výpň volného času v práci. Jinak ztráta času ...

Osmičková kamufláž mi padla na sedmý pokus.

Nejlépe je stihnout potopit Rasputina ještě tak osm, devět minut před koncem časového limitu. Totiž 5 minut před koncem se objeví ta hromada blech kolem portálu a to je pomalu nemožné se tím prokličkovat, když se ty mršky snaží rammovat...

[CULMY]
Players
270 posts
7,038 battles
V 2. 11. 2019 v 16:18 ims21 řekl/a:

Schvalne jsem tam zkusmo vlezl - vrchol idiocie k pohledani. Opravdu, sami geniove a psychopati se tam najdou. 

hnus_rozm.png

STOP. DONT CRY! 

Já se ještě naučím englis kvůli vám... 😜 

Bez legrace. Pokud chceš hrát sám vezmi si DD a sysli to po 500.Na tu VIII Kamo ti to stačí. Na IX hraj ve dvou na X ve třech. 

Jak by řekl klasik Švejk. Na světě nemůžou být všichni chytří musí být i blbý. Kdyby byly všichni chytří, bylo by tu tolik chytrosti že by pak z toho byl každý druhý blbec. A tak to je i zde na fóru. 

Do jaké skupiny patříš. 

Jsem na ofiku s jedním pohodarem, je to psychiatr... 😜 Vememe tě do divize. Klidně se stav.... 😜 

Players
4,581 posts
25,258 battles
Před 12 minutami Rozzyr řekl/a:

STOP. DONT CRY! 

Já se ještě naučím englis kvůli vám... 😜 

Bez legrace. Pokud chceš hrát sám vezmi si DD a sysli to po 500.Na tu VIII Kamo ti to stačí. Na IX hraj ve dvou na X ve třech. 

Jak by řekl klasik Švejk. Na světě nemůžou být všichni chytří musí být i blbý. Kdyby byly všichni chytří, bylo by tu tolik chytrosti že by pak z toho byl každý druhý blbec. A tak to je i zde na fóru. 

Do jaké skupiny patříš. 

Jsem na ofiku s jedním pohodarem, je to psychiatr... 😜 Vememe tě do divize. Klidně se stav.... 😜 

To nebyl plac, jen poukazani na demenci nekterych, kteri ani netusi, co je cilem. Viz DD s 500 hnusy, ktere svoji 'inteligencí' vyhodilo týmu 400 z okna.

• Cool 1

[CULMY]
Players
270 posts
7,038 battles

Nerušit. Právě sepisuji přihlášku na moderátora tohoto fóra.... Doufám že mě podpoříte a uděláte petici... Takhle jsem to sepsal... 

Ahoj tak já se tedy hlásím. 

Jmenuji se Rozzyr. 

Hru hraji a znám a na forko chodím rád. 

Pravidelnost účasti je jasná. 

V tomto roku jsem nedostal žádné varování  A teď mě pustily na podmínku. Takže sekam latinu. 

Umím jak Česky Slovensky Englis plynule, Mysliveckou Latinu, Polský a malinko i Ruský jazyk 

18 mi bylo 

Měli by jste mě vybrat protože jsem hezký a milý charizmatický mladý muž a ještě velmi inteligentní jsem to bych zapomněl napsat. 

Žádný honorář za to nechci, jen aby jste mi půjčovali na víkend Dášu. Ale jen na ten víkend, už jsem postarší a nevydržím to co za mlada. 

Ahoj Piráti... 😜 

• Funny 1

[IDDQD]
Players
140 posts
9,123 battles
22 minutes ago, Rozzyr said:

charizmatický mladý muž

22 minutes ago, Rozzyr said:

už jsem postarší a nevydržím to co za mlada. 

Pardon. Jsem zmaten. Co se dnes považuje za ,,mladý", co za ,,postarší"? A co dnes znamená ,,mladý a postarší" zároveň? :Smile_Default:

25 minutes ago, Rozzyr said:

jsem hezký a milý charizmatický

Rád bych ti věřil. Ale stejně chci foto.

Jinak přeji hodně štěstí. :Smile_honoring:

• Cool 1
  • Funny 1

[CULMY]
Players
270 posts
7,038 battles
Před 2 minutami Flaky26 řekl/a:

Pardon. Jsem zmaten. Co se dnes považuje za ,,mladý", co za ,,postarší"? A co dnes znamená ,,mladý a postarší" zároveň? :Smile_Default:

Jinak přeji hodně štěstí. :Smile_honoring:

Postarší budeš když budeš mít o 13let mladší babu. Mladší budeš když budeš mít o pět let starší babu. 

Jinak... 

Je to zapotřebí brát sportovně... Jsme sportovci přeci né... 😜 🤣 😂 

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.