Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.8.9.1

7 comments in this topic

Recommended Posts

[-PGS-]
Players
1 post
1,194 battles
Cytat

Wejdź do bitwy specjalnymi okrętami, zbierz brud i wymień go na cenne nagrody w Zbrojowni

Cytat

Go into battle on special ships, collect the Filth, and exchange it for valuable rewards in the Armory.

Serio? Brud? Mamy tyle pięknych polskich słów. Plugastwo chociażby, pasuje znacznie lepiej i pojawiało się wielokrotnie w różnych tytułach. Wnioskuję o zmianę @WG_Lumberjack :fish_boom::cap_like:

• Cool 3

[TJOBB]
Players
7 posts
701 battles

"Naprawiono błąd, który powodował zawieszanie się klienta gry podczas próby zamknięcia gry w trybie pełnoekranowym.

Naprawiono błąd, który uniemożliwiał załadowanie świata gry i powodował „czarny ekran”.

- wywaliło mnie wielokrotnie, więc pływałem na różowo... ciekawe czy usłyszymy przepraszam za zwalanie odpowiedzialności na graczy...

• Cool 1

Players
2,277 posts
12,343 battles
12 minutes ago, AdaskoSkiller_1 said:

jest 9:13 i niemozna wejsc do gry zadnych informaci ani nic .szkoda czasu na to gre przy takimm traktowaniu graczt .TFUUUUUUUUUUUUUU

jest 9.21

[SURFA]
Players
101 posts
4,171 battles
On 10/29/2019 at 8:44 PM, exalisem said:

"Naprawiono błąd, który powodował zawieszanie się klienta gry podczas próby zamknięcia gry w trybie pełnoekranowym.

Naprawiono błąd, który uniemożliwiał załadowanie świata gry i powodował „czarny ekran”.

- wywaliło mnie wielokrotnie, więc pływałem na różowo... ciekawe czy usłyszymy przepraszam za zwalanie odpowiedzialności na graczy...

U mnie dokładnie to samo. Od tej wersji crash za crashem w każdej bitwie, więc po prostu przestałem już grać bo nie ma to sensu. Inne gry chodzą bez problemu, ale jeszcze spwadzam wota bo to ten sam silnik.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.