Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Kolekcje: Gromadzenie i nagrody

9 comments in this topic

Recommended Posts

[E-BOJ]
Players
87 posts
5,079 battles

Mam nadzieję, że kolekcja Yamamoto będzie dostępna też za węgiel.

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,589 posts
6,641 battles
15 minut temu, Taiczo84 napisał:

Mam nadzieję, że kolekcja Yamamoto będzie dostępna też za węgiel.

Ta kolekcja raczej będzie z dedykowanych pudeł w sklepie premium (sporadycznie), codziennych kontenerów i w drobnych ilościach z kampanii. Nie dopuszczą raczej do tego by za tonę lub pięć ton węgla wyminąć sklep premium lub kampanię (pierwszy element aktywuje subskrypcję).

Najszybsza droga po rozpoczęciu zbierania to unikanie wymiany duplikatów do czasu, gdy ich wymiana zakończy kolekcję. Wymienianie na bieżąco znacznie obniża szanse na wylosowanie brakującego elementu i w przypadku tej kolekcji nie niesie nic cennego po drodze. Nieznacznie też można przyspieszyć zbieranie poprzez unikanie kontenerów "spróbuj szczęścia" - superkontenery bowiem nie mają elementów kolekcji.

[NE_PL]
Players
3 posts
6,220 battles

A co z niedokończona kolekcją 'Belle Epoque? Czy będzie szansa na uzupełnienie brakujących części?

• Cool 1

Players
122 posts

To samo pytanie co kolega powyżej, tylko dotyczące kolekcji 3 lata World of Warships. Świeci mi toto i ni jak nie mogę tego zakończyć.

[PWE]
Players
80 posts
1,310 battles
29.10.2019 o 16:23, corax_2015 napisał:

A co z niedokończona kolekcją 'Belle Epoque? Czy będzie szansa na uzupełnienie brakujących części?

też mi na tym zależy ale nikt z praciwnikow WG nie odpowie.

WG Staff
2,308 posts
4,015 battles
On 10/29/2019 at 4:23 PM, corax_2015 said:

On 10/30/2019 at 4:58 PM, pirat328 said:

też mi na tym zależy ale nikt z praciwnikow WG nie odpowie.

Tez mi ich brakuje ale póki co nie planujemy w najbliższej przyszłości ale z miłą chęcią podam wyżej te prośby. : ) 

Players
445 posts
11,337 battles

Panowie, pr0 tip: jak następnym razem zdarzy się, że będą dwie kolekcje w tym samym czasie, a jedna z nich będzie ograniczona czasowo, przełączcie na nią. Osobiście jakoś specjalnie nie maniaczę, a mam wszystkie kolekcje, jakie były, zrobione. :cap_haloween:

[PWE]
Players
80 posts
1,310 battles
19 godzin temu, WG_Lumberjack napisał:

Tez mi ich brakuje ale póki co nie planujemy w najbliższej przyszłości ale z miłą chęcią podam wyżej te prośby. : ) 

dziękuję za odpowiedź. było by miło nagroda główna tj. pamiatkowa flaga Prus akurat na tej mi zależy. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.