Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TheComedian1983

Drei Kessel Buntes - setkání estrádních hvězd

16 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester, Korzár
3,437 posts
19,533 battles

(Ein und Zwei už bylo zabrané)

Dnes jsem opět narazil na známého v bitvě a na jeho dotazy jsem z, ehm, technických důvodů nemohl odpovědět. Furt smolit PMs na foru mě nebaví a topic věnující se pozdravům a případným chlubením se o zářezech lidí z fora (či jinak známých figur jako jsou CCs) mě straší v palici už nějakej čas. Jo tu ideu mám z EN sekce a připoměla mi ji sekretářka :Smile_trollface:
Takže pokud narazíte na někoho zajímavého a třeba ho i vydrtíte tak ho tady šťouchněte

Spojler

napište @ a vyskočí vám vyhledávací tabulka pro výběr hráče, který bude upozorněn o zmíňce jeho nicku - možná tu fičuru někteří neznají tak tu raději dávám návod

a případně nahoďte screen či rovnou video pokud setkání mělo i nějaký bonus.

Já tedy dnes potkal @Lochyse. Chlapíka co nedávnou pověsil motorovou pilu na hřebík.
Párkrát jsem tě trefil, ale pak ses rozhodl mlátit jekly v mejch zádech a já naopak pokračoval v jejich potahání, ale dále od tebe. A uspěl jsem. Takže příště se mi asi budeš muset více věnovat :Smile_teethhappy:

Spojler

shot-19_10.28_19_19.07-0358.thumb.jpg.7c700628b3ef524a62f34888e908aae7.jpg

• Cool 1
  • Funny 1

Alpha Tester, Korzár
3,437 posts
19,533 battles

Mám nějakou kliku a mám dalšího estrádníka.
@yaketymasq AKA Loch (to je ten pán co vám společně s @LucyCZ překládají wiki do češtiny) seděl ve své Mighty Mo hned za mnou a společně jsme si tu naši stranu docela potahali.

Spojler

shot-19_10.29_13_12.04-0192.thumb.jpg.587dd4b987cbe1e6d6c69131ce708bc7.jpg

Tu růžovku mám tentokrát nedopatřením Lochu. To si takhle střílíš s Omahou po bitevkách a špageťácké CA s 300 hp se chtělo tulit. Potopen díky tunelovému vidění. Ale co jsem koukal tak to nebyla až taková ztráta :Smile_trollface:, nicméně, když už, tak TK se snažím dávat cíleně a ne omylem, takže to byl muj fail. Naštěstí vykoupenej dalšíma killama.

Jinak ta naše bitva byla docela fajn. Jen škoda, že se enemáci moc nebránili.

[IDDQD]
Players
157 posts
7,181 battles
Před 9 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Mám nějakou kliku a mám dalšího estrádníka.
@yaketymasq AKA Loch (to je ten pán co vám společně s @LucyCZ překládají wiki do češtiny) seděl ve své Mighty Mo hned za mnou a společně jsme si tu naši stranu docela potahali.

Skrýt obsah

shot-19_10.29_13_12.04-0192.thumb.jpg.587dd4b987cbe1e6d6c69131ce708bc7.jpg

Tu růžovku mám tentokrát nedopatřením Lochu. To si takhle střílíš s Omahou po bitevkách a špageťácké CA s 300 hp se chtělo tulit. Potopen díky tunelovému vidění. Ale co jsem koukal tak to nebyla až taková ztráta :Smile_trollface:, nicméně, když už, tak TK se snažím dávat cíleně a ne omylem, takže to byl muj fail. Naštěstí vykoupenej dalšíma killama.

Jinak ta naše bitva byla docela fajn. Jen škoda, že se enemáci moc nebránili.

no né......on náš pan klanový boss taky hraje? Asi na tajňačku, já ho "neviděl" už hodně dlouho. :Smile_teethhappy:

• Funny 2

Alpha Tester, Korzár
3,437 posts
19,533 battles

Zdá se, že si to vlákno budu spamovat sám.
Nicméně byla úroda:
Zdravím @Tom_Fic , @Sboot_cz (oba účastníci mateřské školky) a @Baifi003 a jeho mě neznámeho kolegu, který mě utratil :Smile_sceptic:

Spojler

shot-19_10.30_16_45.34-0741.thumb.jpg.dc7c9dbe32f34ddcbbc7f9cbb0cd40fe.jpg

Docela tuhej a tedy zábavnej mač. Asi způsobeno tím, že jsem neměli tři hráče lodě. Kupříkladu naše Mogambe je krásnej příklad jekla a dle toho konal.

[IDDQD]
Players
157 posts
7,181 battles

Toto byla naprosto trapná hra, půlku času nebylo na co střílet.....a když bylo, nedostřelil jsem. A když jsem dostřelil, tak jsem netrefil. :Smile_teethhappy: A to víc to mrzí, když to bylo proti tobě. Nutno podotknout, že ten den jsem měl takové hry pořád a asi po sedmi jsem to radši ukončil. 

• Cool 1

[SALIS]
Players
453 posts
13,466 battles

Potkal jsem @Stratos_HF hrál Gorizii a vzhledem k tomu, že jsem si ve své top tier BB  (T9) najel úplně hloupě doprostřed mapy, přičemž tým zůstal v podstatě celý na jedné straně a  bylo jasný že umřu tak jsem ho vzal aspoň sebou, aby se nemusel s tou plečkou (teda aspoň z toho co jsem o Gorizii slyšel) trápit, stejně jsem neměl v tu chvíli na nic jiného neměl volný výhled... sorry :Smile_trollface:

shot-19.11.02_18.15.27-0522.jpg

• Funny 3

[IDDQD]
Privateer
3,233 posts
5,097 battles

woe , sorry jsem si tě fakt nevšimnul . Přijel jsem z chaloupky a mám trochu naváto :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Funny 3

[IDDQD]
Privateer
3,233 posts
5,097 battles
1 hour ago, Dave6 said:

Potkal jsem @Stratos_HF hrál Gorizii a vzhledem k tomu, že jsem si ve své top tier BB  (T9) najel úplně hloupě doprostřed mapy, přičemž tým zůstal v podstatě celý na jedné straně a  bylo jasný že umřu tak jsem ho vzal aspoň sebou, aby se nemusel s tou plečkou (teda aspoň z toho co jsem o Gorizii slyšel) trápit, stejně jsem neměl v tu chvíli na nic jiného neměl volný výhled... sorry :Smile_trollface:

shot-19.11.02_18.15.27-0522.jpg

woe , sorry jsem si tě fakt nevšimnul . Přijel jsem z chaloupky a mám trochu naváto :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Funny 3

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,910 posts
12,195 battles

očividně :Smile_great:

• Funny 4

Players
211 posts
1,676 battles

Já doklepnul nějakého vrahouna v CV ... děla selhaly, tak se to muselo vyřešit torpem.

Díky kvalitním AA ... teda skoro žádným AA mě vrahoun naháněl jako divého.shot-19_11.03_10_25.53-0664.thumb.jpg.175305d7f83ebf6b7eebe13621b93589.jpg

• Cool 1

Alpha Tester, Korzár
3,437 posts
19,533 battles

Máme na sebe poslední dobou docela štěstí herr @Girraf ja? Tentokráte byl muj team ten das trottel ja?
Byla to moje .. jak to říci... druhá první bitva s opičákem, tak tam ještě nebyly osmy torpy. To by pak byla jiná písnička :Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 1

Players
116 posts
10,125 battles
36 minutes ago, TheComedian1983 said:

Máme na sebe poslední dobou docela štěstí herr @Girraf ja? Tentokráte byl muj team ten das trottel ja?
Byla to moje .. jak to říci... druhá první bitva s opičákem, tak tam ještě nebyly osmy torpy. To by pak byla jiná písnička :Smile_trollface:

jj, čekal jsem kdy na mě přijedou torpy:etc_hide_turtle: pěkně si se vyhl tý salvě co tě měla dorazit:cap_rambo: a pak mi tě vyžrali:Smile-angry:

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.