Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Halloween: Plugawy rabunek!

32 comments in this topic

Recommended Posts

[ODIUM]
Beta Tester
141 posts
4,510 battles

Strasznie nudny ten tryb. Nudzi się po kilku rundach.
Praktycznie nie wymaga walki z drużynami przeciwnymi. Wystarczy zebrać te 500-700 zielonej kupy i sru do portalu.

Jakby otwierał się trochę później to starcia PvP byłyby częstsze a i łupy większe.

[FT-B]
Players
424 posts
4,934 battles
1 godzinę temu, tobiasz023 napisał:

Beznadzieja grać calutki dzień żeby wybrać zestaw za 8 tysięcy. Porażka.

Czy ja wiem czy cały dzień. Na bitwę 1000 plugastwa masz.  Oczywiście jak masz drużynę, która nie walczy z innymi graczami. Jak dobrze pójdzie, to w niecałe dwie godziny masz. Ale fakt,spodziewałem się więcej tego plugastwa.

• Cool 1

[FT-B]
Players
424 posts
4,934 battles
5 minut temu, pudelosha napisał:

Strasznie nudny ten tryb. Nudzi się po kilku rundach.
Praktycznie nie wymaga walki z drużynami przeciwnymi. Wystarczy zebrać te 500-700 zielonej kupy i sru do portalu.

Jakby otwierał się trochę później to starcia PvP byłyby częstsze a i łupy większe.

Starcia byłyby właśnie głupie. Masz plugastwo, i zamiast je mieć, do giniesz ,w bezsensownej walce, w której zostaje jeden gracz. I ma pojemność 500.  To by było jeszcze gorsze:/ To by miało sens, gdyby plugastwa  było więcej, ładownie większe. Wtedy to co innego.I w sumie wszystko po to,żeby zdobyć 3 camo,i jakieś małe drobiazgi.   Jeśli dobrze liczę,to żeby mieć wszystko, z każdego zestawu. Musisz zdobyć 250 k plugastwa. To daje od 1 listopada, do 26 listopada, 10k plugastwa na dzień. Przy posiadaniu wszystkich okrętów,myślę że to prościzna.

[SDS7]
Players
69 posts
3,660 battles

Ale ubaw otworzyłem piekielny zestaw i od razu na  pierwszym losie  Camo dla  X  :cap_book:

teraz tylko trzeba zebrać te prawie 8000 plugastwa..... ciekawe ile to będzie gier

PS. wrzuciłem jeszcze fotkę po zrobieniu kilku gier :D

camo.jpg

• Cool 3
  • Angry 1

[HOB]
Moderator
1,578 posts
6,612 battles
2 godziny temu, Morski_Dzik napisał:

teraz tylko trzeba zebrać te prawie 8000 plugastwa..... ciekawe ile to będzie gier

Z randomami idzie wyciągnąć jakieś 800 na bitwę, choć ilość wzrośnie wraz z nauką gry i badaniami okrętów.

Jest też kwestia długości bitwy. Można niszczarką na szybko zrobić 500 i płynąć do portalu - wtedy sojusznicy po trochu dorzucą. A można nawet zorganizować dywizjon i lecieć na Rasputina, z tym że zajmie niekiedy dwa razy więcej czasu i jak zasypie niszczarkami to ciężka droga do portalu. Polecany zestaw BB+CA+DD ma 2200 pojemności i przy dobrej ekipie idzie tyle ogarnąć. Można próbować też na 2-3 pancki, ale ma to swoje słabości.

[PLO]
Players
782 posts
5,909 battles

Czemu nigdzie nie widzę tego kamo eventowego?

Mam z zestawów 8/9 tier
Nie mam go w ogóle do wyboru
A w inwentarzu jest

edit: Dobra, nie ważne. Miałem wyłączony widok tych kamo

[FT-B]
Players
424 posts
4,934 battles
1 godzinę temu, Silentraz napisał:

Z randomami idzie wyciągnąć jakieś 800 na bitwę, choć ilość wzrośnie wraz z nauką gry i badaniami okrętów.

Jest też kwestia długości bitwy. Można niszczarką na szybko zrobić 500 i płynąć do portalu - wtedy sojusznicy po trochu dorzucą. A można nawet zorganizować dywizjon i lecieć na Rasputina, z tym że zajmie niekiedy dwa razy więcej czasu i jak zasypie niszczarkami to ciężka droga do portalu. Polecany zestaw BB+CA+DD ma 2200 pojemności i przy dobrej ekipie idzie tyle ogarnąć. Można próbować też na 2-3 pancki, ale ma to swoje słabości.

Na razie widziałem dwa razy,jak ktoś spróbował atakować Rasputina. W jednym przypadku, za późno płynęli, i zostali zmieceni przez kamikaze . Za drugim razem się udało. 3 bb,grali głównie pod rasputina. Razem mieli 2500 plugastwa, dwóch dopłynęło w miarę na luzie, trzeci z nich mocno przesadził.

Ogólnie i tak się średnio opłaca, jeśli chodzi o czas na grę,bo tego plugastwa jest malutko na te 3 drużyny.

[BUSHI]
Players
3,755 posts
19,270 battles

Co jest śmieszne, że ten Yama na 2 jest gorszy niż Republika. Kloc rzucony z przyspawanymi wieżami na bliskie starcie z niszczarkami popylającymi 60 węzłów ...

I co smieszne, każda gra nim i mi spawnuje za plecami, Rasputina z czeredą.

ps. za to już Monti zdecydowanie jest najłatwiejszy w tym trybie

• Cool 1

Players
107 posts
3,195 battles

Ja na razie skupiam się na tych nagrodach losowych za 500 zielonego. Wungiel, flagi, exp - całkiem miło się grinduje, bo średnio co bitwę plugastwa wystarczy na nowe losowanie, nawet grając z randomami.

Te specjalne kamo mnie nie interesuje, dziwne jakieś... :Smile_sceptic:

[HOB]
Moderator
1,578 posts
6,612 battles

Średnie poziomy mogą być słabe - mogą zachęcać do topienia wolnego expa by tylko mieć ten najwyższy. Do tego brakuje misji dającej 1000 XP za bitwę co zwiększa potrzebny czas. Też materiały mogą być dyskusyjne. Np. druga niszczarka traci przyspieszenie okrętu i ładowanie torped, otrzymując w zamian premie dla drużyny. Świetne w dywizjonie, ale z randomamki to już różnie.

Co do nagród, to sporo niewypałów, ale trochę węgla dorobić można. Za 500 też fajny gest z dniami premki. Na 9 i 10 tierze też są kamuflaże o zacnych premiach, niestety dyskusyjnym wyglądzie. I też nie każdy będzie miał szczęście by je zdobyć - nawet po 50-100 bitwach.

Players
381 posts
18,941 battles

Najgorsi gracze to ci którzy w pierwszej walce robią tarana i do portu a ty się mecz  a  jak coś uzbierasz, to ten co zginą taranując nic nie robiąc ma za darmo plugawy. WG chyba tego nie przemyślał. 

Spotkałem 2 osoby z takim pomysłem a jak wiadomo take osoby szybko się rozmnażają  ;P 

• Cool 1

[BUSHI]
Players
3,755 posts
19,270 battles
6 hours ago, Blamper said:

Najgorsi gracze to ci którzy w pierwszej walce robią tarana i do portu

Taran BB-kiem z włączoną nieśmiertelnością jest bardzo dobrą taktyką. Najważniejszą w moim arsenale w walce z BB-kami. I tylko raz, na wiele takich starć przeciwnik też włączył "tarczę". Przegrał, bo Yama ma ją krótszą niż Monty :-).

Ale masz rację, że szybki ram, czy zgon i zgarnięcie tego co uzbierał zespół, też jest nie najgorszą. Tylko z drugiej strony zmniejszamy szanse, że nasi przepłyną w ogóle przez portal.

Osobiście pograłem trochę dla fanu, bo na takich kamo nie zalezy mi za darmo. Jedyny ich plus, że mogą dać nam sporo dublonów.

Przy reworku CV-ek dostałkem w ten sposób parę tysięcy.

Players
10 posts
2,396 battles

Ehhh my Polacy to zawsze musimy pomarudzić..:Smile_facepalm:. Uważam, że rozgrywka jest w fajnym klimacie, można sporo zarobić i dobrze się bawić za darmo :-) Już natrzaskałem 5M sreberka i kupę nagród... :-P A dla ambitnych Rasputin :-P

• Cool 1
  • Funny 1

[SDS7]
Players
69 posts
3,660 battles

Dokładnie nie ma co narzekać,  można dość łatwo zrobić ten 8 tier  i pozbierać trochę nagród zwłaszcza dla osób nowych to jest super, rozumiem, że starzy wyjadacze mogą być niezadowoleni bo oni mają wszystko :) i trudno ich zaspokoić 

[S-J-W]
Players
230 posts
7,805 battles
godzinę temu, Vercyngetoryx_1 napisał:

Ja to robię dla punktów kapitana - 10 gier i ok 40 k kapitańskiego expa

Fakt, leci jak dzikie, kredyty też całkiem nieźle przyrastają. 

[TF16]
Players
1,927 posts
16,699 battles
2 hours ago, Vercyngetoryx_1 said:

Ja to robię dla punktów kapitana - 10 gier i ok 40 k kapitańskiego expa

Przecież kapitańskiego można i 30k w jednej bitwie ogarnąć na randomie. 

[S-J-W]
Players
230 posts
7,805 battles

Ośmiu... nie czekaj teraz już dziewięciu, ale na francuską dechę się przyda, może wpadną jakieś włoskie krążki, no i generalnie poza deskami flota słabo stoi, więc elitarny się przyda. Zawsze się przydaje.

[IAMX]
Players
4 posts
3,169 battles

Część, udało się komuś już powiązać kamuflaże z okrętami ? Mam juz VIII i IX tier w inwentarzu ale nie wiem jak je poważać.

A co do zarabiania polecam iść na Rasputina jak was wylosuje 3xBB, wtedy są duże szanse. Rekord prawie 2800 paskudztwa na raz. 

[-GG-]
Players
186 posts
6.11.2019 o 00:09, Adam_Sz napisał:

Część, udało się komuś już powiązać kamuflaże z okrętami ? Mam juz VIII i IX tier w inwentarzu ale nie wiem jak je poważać.

A co do zarabiania polecam iść na Rasputina jak was wylosuje 3xBB, wtedy są duże szanse. Rekord prawie 2800 paskudztwa na raz. 

Już się zapewne zorientowałeś - zanim powiążesz te kamuflaże z wybranymi okrętami są/będą dostępne przy każdym (z małymi wyjątkami) okręcie z odpowiednich tierów.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.