Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Halloween: Nájezd na hnus!

5 comments in this topic

Recommended Posts

[CULMY]
Players
270 posts
7,026 battles

Ahoj piráti. 

Pochvala WG výborná akce. Totálně si u ní vypnu a odměny jsou parádní. Takže za mě palec nahoru. 

• Cool 1

Players
338 posts
4,591 battles

Dotaz : Jaká jsou pravidla/podmínky pro získávání bonusů k vlastnostem lodi během bitvy? (obratnost, dobíjení, rychlost, regenerace ...) Nevysledoval jsem žádné souvislosti. V jedné bitvě mi to náhodně skáče skoro pořád, že jich posbírám i 7 či 8, v jiné ani jednou ... A v odkazu popisujícím tuto akci o těchto bonusech není ani zmínka.

[SALIS]
Players
453 posts
13,495 battles
20 minutes ago, MPosp said:

Dotaz : Jaká jsou pravidla/podmínky pro získávání bonusů k vlastnostem lodi během bitvy? (obratnost, dobíjení, rychlost, regenerace ...) Nevysledoval jsem žádné souvislosti. V jedné bitvě mi to náhodně skáče skoro pořád, že jich posbírám i 7 či 8, v jiné ani jednou ... A v odkazu popisujícím tuto akci o těchto bonusech není ani zmínka.

Shimakaze (teda Angler) dává tyto bonusy celému svému týmu svými spotřebními doplňky... 

• Cool 1

[CULMY]
Players
236 posts
10,948 battles
9 hours ago, MPosp said:

Jak už psal přede mnou dělá to angler. Stejně jako ostatní lodě, dostavá možnost použít schopnosti. oproti jiným lodím, tyto dávají buff do konce bitvy. Maximum stacků pro daný buff je 10. Jeden zrychluje nabíjení hl. baterie+torpé, druhý rychlost lodě a reakce kormidla, třetí je pasivní regen. Za každě použití dané schopnosti dostane jeden stack, pokud je v době použití spojenec v dosahu 5 km, dostane tento buff taky a angler dostane za každého bufnutého spojence další stack navíc(tedy v případě bufnutí obou spojenců dostává ty stacky tři)

• Cool 3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.