Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Test Publiczny - 0.8.10 - Dyskusja Ogólna

26 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,290 posts
4,012 battles

Dowódcy, witajcie w teście publicznym aktualizacji 0.8.10!

Wydarzenie „Włoskie krążowniki: część 2”, nowy sezon bitew rankingowych oraz mapy wykorzystujące nowy model oświetlenia! Te oraz inne nowości czekają na Was w teście publicznym aktualizacji 0.8.10! Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście!

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 1

Początek Cz. 24 Paź. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 24 Paź. 18:30
Koniec Pon. 28 Paź. 17:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 28 Paź. 16:30

Wydarzenie „Włoskie krążowniki: część 2.”, nowy sezon bitew rankingowych, a także aktualizacja map, by sprostały nowemu modelowi oświetlenia! Te i wiele innych usprawnień czeka na Was w teście publicznym 0.8.10!

WAŻNE! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w biuletynie są niepewne i odzwierciedlają stan gry na czas jego publikacji. Zmiany i nowe funkcje mogą zostać ostatecznie całkowicie usunięte bądź wprowadzone w zupełnie innej formie. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w finalnej wersji gry po wejściu aktualizacji.

Włoskie krążowniki ● Nowy sezon bitew rankingowych ● Ulepszenia graficzne i nie tylko

Włoskie krążowniki

Cykl włoski trwa w najlepsze! Wraz z aktualizacją 0.8.10 udostępnimy do zbadania gałąź włoskich krążowników wszystkim graczom.

W grze pojawi się kolekcja „Stanowczo i gwałtownie”, która poświęcona jest historii włoskiej marynarki. Składa się z czterech sekcji po cztery przedmioty w każdej. Zostaniecie nagrodzeni 1 dniem konta premium za ukończenie każdej sekcji, natomiast finałową nagrodą za skompletowanie całej kolekcji jest osiągnięcie i unikatowy włoski dowódca, Luigi Sansonetti, który posiada następujące talenty:

• „Rozpalony furią” aktywuje się, gdy zostaniecie nagrodzeni osiągnięciem „Duży kaliber” i spowoduje skrócenie czasu przeładowania dział Waszej baterii głównej.
  • „Łup triumfalny” aktywuje się, gdy zniszczycie okręt wroga i spowoduje wydłużenie zasięgu ognia dział Waszej baterii głównej. Może być aktywowany tylko raz na bitwę.
  • „Desperacki opór” aktywuje się, gdy zdobędziecie określoną liczbę baretek za trafienie pociskami baterii głównej i spowoduje wydłużenie czasu działania wszystkich sprzętów eksploatacyjnych. Może być aktywowany tylko raz na bitwę.
798b39f0-f4c8-11e9-9f0d-38eaa735f4cc.jpg

Talenty tego dowódcy nie są dostępne w bitwach treningowych lub klanowych. Oprócz wcześniej wspomnianych talentów, ten włoski dowódca może pochwalić się dwoma ulepszonymi umiejętnościami: Ekspert w ładowaniu oraz Przyspieszenie torped.

Podobnie jak inni historyczni dowódcy, Luigi Sansonetti wyposażony został w charakterystyczne atrybuty: szeroki proporzec, kolorowe smugi pocisków oraz flarę sygnałową, która rozbłyska nad okrętem, gdy jeden z jego talentów zostaje aktywowany.

Kontenery z przedmiotami z kolekcji możecie zdobyć:

• z Dostaw codziennych;
  • w nagrodę za ukończenie dyrektyw wydarzenia „Włoskie krążowniki: część 2.”;
  • w Zbrojowni za żetony śródziemnomorskie — nową tymczasową walutę.

Żetony śródziemnomorskie przyznawane są w nagrodę za wykonanie misji z dyrektyw oraz misji codziennych.

Elementy kolekcji można zdobyć jedynie z odpowiednich kontenerów wydarzenia.

Nowy sezon bitew rankingowych

W połowie aktualizacji 0.8.10 rozpocznie się nowy sezon bitew rankingowych, rozgrywany okrętami X poziomu w formacie 8 na 8. Dla tych bitew wprowadzono limit – maksymalnie jeden lotniskowiec w drużynie. Główna nagroda pozostaje taka sama — 5 500 jedn. stali!

Bitwy rankingowe rozgorzeją na mapach Okruchy, Zorza polarna, Trójząb, Przystań, Grecja oraz Riposta w trybie Dominacji.

Podczas testu publicznego sezon będzie krótszy, abyście mogli osiągnąć 1. stopień i otrzymać osiągnięcie.

Ulepszenia graficzne i nie tylko

Kontynuujemy aktualizowanie map i portów, aby te współgrały z nowym modelem oświetlenia i ulepszoną technologią HDR. W aktualizacji 0.8.10 wygląd map Wyspy Salomona, Krąg, Nowy Świt, Gorący punkt, Dwaj bracia, Okruchy, Estuarium, Przystań, Archipelag i Ziemia Ognista; do tego poprawiono port Ocean oraz port w Sankt-Petersburgu.

Przed:

79c2b3f8-f4c8-11e9-81a7-38eaa735f4cc_120

Po:

796b1df0-f4c8-11e9-8c77-38eaa735f4cc_120

Silnik dobierania drużyn w bitwach kooperacyjnych zostanie zaktualizowany.

Bitwy toczone będą w formacie 9 na 9, a każda nieskompletowana drużyna zostanie uzupełniona znacznie bogatszym wyborem okrętów-botów.

Te zmiany mają na celu urozmaicenie bitew tego typu.

Siatka celownicza działa została zmieniona, by sprostać nowej technologii. W połączeniu z ulepszoną grafiką wygląda schludniej i bardziej przejrzyście. Te funkcje otwierają drzwi na przyszłe zmiany w grze.

Dołączcie do testu publicznego, sprawdźcie nową kolekcję, odkryjcie na nowo zaktualizowane mapy i walczcie w sezonie bitew rankingowych!

Players
3,788 posts
19,337 battles

Czemu w trybie treningowym w domyslnym trybie turniej - dominacja po wybraniu okrętu 1 tieru okręt sam wybucha od razu po starcie i jest ustawiony tyłem do bitwy ?

Rozumiem, ze pewnie tak ma być, bo to domyslnie jakiś obserwator ?

Players
4 posts
3,716 battles

nie otrzymałem na starcie gry 14 dni premium i reszty którą gwarantowaliście na start poza tym nie otrzymałem za zeszłą rundę nagród za wykonane misje na konto główne 

do edit z takimi testami -tracę czas i nic z tego nie mam pomijając fakt że ostatnio(wczoraj) czekałem na bitwę 17 minut

Players
2,294 posts
12,388 battles

ja nie dostałem dublonów i konta premium

tylko kredyty

WG Staff
2,290 posts
4,012 battles
25.10.2019 o 14:00, AdmiralSupeMax napisał:

nie otrzymałem na starcie gry 14 dni premium i reszty którą gwarantowaliście na start poza tym nie otrzymałem za zeszłą rundę nagród za wykonane misje na konto główne 

do edit z takimi testami -tracę czas i nic z tego nie mam pomijając fakt że ostatnio(wczoraj) czekałem na bitwę 17 minut

25.10.2019 o 14:59, zdzislawdyrma napisał:

ja nie dostałem dublonów i konta premium

tylko kredyty

Podajcie swoje nicki z PT

25.10.2019 o 11:38, Odo_Toothless napisał:

Czemu w trybie treningowym w domyslnym trybie turniej - dominacja po wybraniu okrętu 1 tieru okręt sam wybucha od razu po starcie i jest ustawiony tyłem do bitwy ?

Rozumiem, ze pewnie tak ma być, bo to domyslnie jakiś obserwator ?

Tak, tak ma być domyślnie

Players
2,294 posts
12,388 battles
1 hour ago, WG_Lumberjack said:

Podajcie swoje nicki z PT

Tak, tak ma być domyślnie

dokladnie taki sam

[HOB]
Players
201 posts
20,212 battles

Na testowym znowu cudem jest trafienie bitwy z jedną lotnią . W standardzie są dwie - zabawa być może  przednia ... jeśli ktoś lubi takie bagno .

Bagno.thumb.png.50383993576a63151d41a7ab942a1977.png

Players
48 posts

Witam ,nie tylko 2 ,ale ZNOWU torpedy wyskakują z wyspy ,a o P-lotce nie wspomnę, wszystko na maksa ,a trafiam 5 góra zestrzeleń,a samoloty trafiają bez pudła.

Sprawdzę to jutro ,jak zacznę pływać na Lotniskach,a przy okazji mam punkty badawcze ,tylko co mam z nimi zrobić ? Jak w ZBROJOWNI zniknęła ta opcja

Pozdrawiam Dziadek Piotr,[KDP].

[AR]
Players
5 posts
3,664 battles

nie mogę się zalogować na serwer testowy tym samym emailem co na koncie głównym

Players
32 posts
5,610 battles

Uprzejmie donoszę o znikających okrętach sojuszniczych. Screen w załączniku. Zdarzyło mi się to tylko na Haku. Widziałem swojego JB na minimapie ale nie w celowniku. Zdarzyło mi się to w x2 grach, więc problem realny. Po przywołaniu samolotów problem znikał (a raczej pojawiał się ponownie - okręt). Nie wiem czy tyczy się to tylko Haku, tylko lotniskowców, czy wszystkich okrętów.

https://imgur.com/a/wWiTizi

[KLON]
Players
366 posts
18,785 battles
6 hours ago, roman33 said:

nie mogę się zalogować na serwer testowy tym samym emailem co na koncie głównym

Najpierw musisz się zarejestrować na PTS używając tego emaila.

[HOB]
Players
201 posts
20,212 battles
3 hours ago, Carrington_ said:

Uprzejmie donoszę o znikających okrętach sojuszniczych

Ja  też donoszę uprzejmie .  Że  na testowym nie  idzie grać normalnymi okrętami w bitwę , bo śmierdzące lotnie na to nie pozwalają .

Players
32 posts
5,610 battles
6 godzin temu, DrTorbix napisał:

Ja  też donoszę uprzejmie .  Że  na testowym nie  idzie grać normalnymi okrętami w bitwę , bo śmierdzące lotnie na to nie pozwalają .

Równie dobrze mogę napisać, że nie da się grać krążkami bo co kawałek można dostać "overmatcha". Zresztą to chyba nie miejsce na żale ...

[-DWS-]
Beta Tester
5,063 posts
14,348 battles
On 10/24/2019 at 2:55 PM, WG_Lumberjack said:

Oprócz wcześniej wspomnianych talentów, ten włoski dowódca może pochwalić się dwoma ulepszonymi umiejętnościami: Ekspert w ładowaniu oraz Przyspieszenie torped.

Loader się przytda, przyspieszenie torped ... chyba niekoniecznie. Nawet z pierkiem, te torpedy będą wolne i słabe. I nie ma ich aż tak dużo.

Do puszczania "niech se lecą" perk jest zbędny a nawet szkodliwy (zmniejsza zasięg). Do yolowania na blisko, to te torpedy są kapkę za słabe.

Lepiej by dali lepszego Jack-a jak u brytoli, dymy by się szybciej odnawiały.

Players
2,294 posts
12,388 battles

rozumiem ze test się skończy a mój problem nie zostanie rozwiazany

Players
48 posts
27.10.2019 o 11:10, zdzislawdyrma napisał:

rozumiem ze test się skończy a mój problem nie zostanie rozwiazany

Witam, no i jak zwykle bez zmian! Zamiast grać ,to szukam po internecie ,co i jak ,czy to ja czy WG .

1.Logowanie to masakra jest,jak dla mnie,Po co te ekrany logowania ? By zagrać w jedną grę .

2.Torpedy z Lotniskowców NIEKTÓRYCH graczy zrzucone na wyspę atakują Cię , Powtarzam TORPEDY !!!

3.Logowanie do Bitwy BARDZO DŁUGIE ,a do Bitew RANKINGOWYCH graniczy z CUDEM ,czas oczekiwania ponad 10 minut,

4.Zanim dopuści mnie do gry to reszta już odpłynęła i jestem sam,a rywali ostrzeliwuje mnie 3 lub 4.

5.Jak nie dopuści mnie do gry ,a bitwa się skończy ,OTRZYMUJE KARĘ 3 razy na różowo, to fajny kolor i mogę go mieć na stałe ,tylko że nie dostaje wtedy nagród w całości, choć jak dla mnie to mniej ważne.

6.Za krótki czas testów ,nikt nie siedzi przed kompem 24 h. to nie jest PRACA tylko zabawa.

7.Jeżeli Logowanie ,i inne rzeczy nie działają ,dlaczego tak BARDZO zachęca się do rozgrywania testów.

8.Najpierw namawia się do LICZNEGO udziału ,a potem stwierdza że za DUŻO graczy jest i serwer nawala.

Z POWAŻANIEM  DZIADEK PIOTR

Gdzie się podziały punkty 9 i 10 ?Gdzie się podziało PS.?  Było NIEWYGODNE ?

WG Staff
2,290 posts
4,012 battles
On 10/25/2019 at 6:51 PM, DrTorbix said:

Na testowym znowu cudem jest trafienie bitwy z jedną lotnią . W standardzie są dwie - zabawa być może  przednia ... jeśli ktoś lubi takie bagno .

Bagno.thumb.png.50383993576a63151d41a7ab942a1977.png

On 10/26/2019 at 6:48 PM, DrTorbix said:

Bardzo przepraszam ale testowe nie są jako tako od kręcenie wyników tylko od testowania mechanik. 
Nie ma też tylu graczy na teście publicznym więc dziwne losowania będą się zdarzaćź 

20 hours ago, Baltona_2016 said:

Witam, no i jak zwykle bez zmian! Zamiast grać ,to szukam po internecie ,co i jak ,czy to ja czy WG .

1.Logowanie to masakra jest,jak dla mnie,Po co te ekrany logowania ? By zagrać w jedną grę .

2.Torpedy z Lotniskowców NIEKTÓRYCH graczy zrzucone na wyspę atakują Cię , Powtarzam TORPEDY !!!

3.Logowanie do Bitwy BARDZO DŁUGIE ,a do Bitew RANKINGOWYCH graniczy z CUDEM ,czas oczekiwania ponad 10 minut,

4.Zanim dopuści mnie do gry to reszta już odpłynęła i jestem sam,a rywali ostrzeliwuje mnie 3 lub 4.

5.Jak nie dopuści mnie do gry ,a bitwa się skończy ,OTRZYMUJE KARĘ 3 razy na różowo, to fajny kolor i mogę go mieć na stałe ,tylko że nie dostaje wtedy nagród w całości, choć jak dla mnie to mniej ważne.

6.Za krótki czas testów ,nikt nie siedzi przed kompem 24 h. to nie jest PRACA tylko zabawa.

7.Jeżeli Logowanie ,i inne rzeczy nie działają ,dlaczego tak BARDZO zachęca się do rozgrywania testów.

8.Najpierw namawia się do LICZNEGO udziału ,a potem stwierdza że za DUŻO graczy jest i serwer nawala.

Z POWAŻANIEM  DZIADEK PIOTR

Gdzie się podziały punkty 9 i 10 ?Gdzie się podziało PS.?  Było NIEWYGODNE ?

Jakie 9 i 10? Sam ich nie dopisałeś. 
50c60534d3b76b06580846d799b59568.png

Gdzie stwierdziliśmy ze jest za dużo graczy? Prześlij proszę swój wgcheck i ping plotter.

Players
48 posts
13 godziny temu, WG_Lumberjack napisał:

Bardzo przepraszam ale testowe nie są jako tako od kręcenie wyników tylko od testowania mechanik. 
Nie ma też tylu graczy na teście publicznym więc dziwne losowania będą się zdarzaćź 

Jakie 9 i 10? Sam ich nie dopisałeś. 
50c60534d3b76b06580846d799b59568.png

Gdzie stwierdziliśmy ze jest za dużo graczy? Prześlij proszę swój wgcheck i ping plotter.

Bardzo chętnie ,jak tylko zainstaluje grę na nowo ,a przy okazji dziękuję za TROJAN.

Players
2,294 posts
12,388 battles

fajnie ze znowu nie dostałem dublonów

nie mowie  już o koncie premium

na koncie testowym mam standard

czyli 100 dublonów 1.7mld kredytow 220k wolnego i wszystkie  moje okrety z konta glownego

Players
226 posts
7,594 battles

występuje błąd w postaci tego,iż pokazuje za każdym razem podpowiedź w postaci priorytetu przeciwlotniczego , naciśnij klawisz itd , to przeszkadza w rozgrywce , takie podpowiedzi w grze powinny być tylko dla początkujących , co dopiero rozpoczynają grę , w dodatku nie ma możliwości wyłączenie podpowiedzi podczas gry

prześlę zrzut o co chodzi jak rozegram bitwę

Players
48 posts

Czas oczekiwania na BITWIE

Tak się dzieje po Bitwie w której zwrócę uwagę na czacie, np. Nie wyzywać się od idiotów ,Bez takich odzywek.

To że piszę po polsku nie oznacza że nie znam języka rosyjskiego lub angielskiego.

Zaraz po takiej bitwie mam problemy z obrazem itd.

Z poważaniem Dziadek Piotr.

PS.To jeden z przykładów.

Spoiler

World of Warships 2019-11-03 16_29_39.png

World of Warships 2019-11-03 16_30_06.png

World of Warships 2019-11-03 16_30_24.png

World of Warships 2019-11-03 16_30_59.png

World of Warships 2019-11-03 16_31_13.png

World of Warships 2019-11-03 16_31_37.png

World of Warships 2019-11-03 16_32_09.png

World of Warships 2019-11-03 16_32_39.png

World of Warships 2019-11-03 16_33_14.png