Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Toyminator

Ogarniętych na operacje Hallowen :)

21 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
444 posts
4,934 battles

Witam. Chciałbym zebrać ekipę, która wie co robić. Na jednym koncie, udało mi się za pierwszym podejściem zrobić hard, i very hard..ale jak to w życiu bywa,drugi raz mi się to już nie uda.

Dlatego poszukuję ludzi do przejścia Transylwanii na wysoki i bardzo wysokim. Oraz na tą drugą operację . Termin? najlepiej Piątek-Niedziela . Godziny raczej wieczorne.

Piszę tutaj,bo już nie daję rady.Ludzie nawet na łatwym mają problem z tą pierwszą operacją...a co dopiero druga, gdzie w tym roku nie mamy wsparcia lotniskowca .

• Cool 3

[DV]
Players
100 posts

dopisz mnie i rzuć zaproszeniem jak będziesz próbował... chętnie wykonam bo dopaść grupę ogarniętych to jak trafić w totka...

Players
102 posts
9,383 battles

chętnie, tylko co z teamem z którym przeszedłeś na hard i very hard bo to można zrobić tylko w min 3 osobowej drużynie?

[HOB]
Moderator
1,588 posts
6,641 battles

Odradzam niepełne drużyny, mimo że technicznie jest to możliwe. Na niższe poziomy trudności jeszcze ok, ale jak celem jest najtrudniejszy poziom na 5 gwiazdek, to nie ma co cwaniakować - lepiej poczekać a nawet przełożyć termin.

[B-EYE]
Beta Tester
483 posts
8,519 battles

To ja się zapytam gdzie/u kogo się zbieramy?

Edit: Warto się zebrać przed CW, bo potem wiadomo.

[P-W-C]
Players
47 posts
5,913 battles

Udało wam się zatopić Gorgonę na super hardzie? Dacie poradę jak to zrobić?

[TTTPL]
Players
304 posts
16,936 battles
8 godzin temu, koholet napisał:

Udało wam się zatopić Gorgonę na super hardzie? Dacie poradę jak to zrobić?

Nie wiem czy coś poskładali, nie otrzymałem zaproszenia, lub mnie akurat nie było w grze.

Co do pytania o Gorgonę, pewnie tak samo trzeba zrobić na hardach jak na normalu, to znaczy pancernik musi ją taranować i używać w tym samym czasie pola ochronnego.

[DK-PL]
Players
2,289 posts
25,263 battles

Pytanko. Ile dmg powyżej 1mln max udało się wam naklepać w tym trybie ? Najwięcej chyba idzie natłuc na DD torpedami ?

[FT-B]
Players
444 posts
4,934 battles
34 minuty temu, mickecobra napisał:

Pytanko. Ile dmg powyżej 1mln max udało się wam naklepać w tym trybie ? Najwięcej chyba idzie natłuc na DD torpedami ?

W zeszłym roku na wysokim poziomie. Udało mi się tylko raz ponad milion zrobić, na krążowniku . W tym roku bez Lotniska już nie jest fajnie. Na razie max 700 k na niszczycielu. 

A co do terminu to dzisiaj od 18 gram. I za tydzień w weekend .

Ogólnie nie wiem jak to będzie z 5 gwiazdkami. Bez lotniska jest naprawdę ciężko,nawet na wysokim poziomie. Największy problem, jest z przeklętą gorgoną. Na łatwym poziomie, nie trzeba jej zabijać, bo zadanie się zalicza, jak obronimy wieże, i się skończy czas.Ale na wyższych już tak fajnie nie ma. Tak w sumie,nie wiem jak panowie z WG sobie to wykombinowali, jak w zeszłym roku, nawet z lotniskiem, nie było tak całkiem łatwo.

[DK-PL]
Players
2,289 posts
25,263 battles
3 hours ago, Toyminator said:

Największy problem, jest z przeklętą gorgoną. Na łatwym poziomie, nie trzeba jej zabijać, bo zadanie się zalicza, jak obronimy wieże, i się skończy czas.Ale na wyższych już tak fajnie nie ma.

Jeśli chodzi o "Promień...", to na normalu wystarczy jeden DD z odpalonym przyspieszeniem/healem oraz drugim perkiem by w niego nie strzelali. Z tego co zauważyłem WG idealnie obliczyło dmg, DeDekiem w Gorgonę muszą wejść dwie salwy torped, wszystkie 8x rybek, reload, następne 8x, można poprawić z dział i schodzi. Podejrzewam że na wyższych poziomach potrzebnych będzie już 2x DeDeki lub 3x, ale wtedy reszta teamu musi sobie poradzić sama z obroną wież. Jest to do zrobienia, tylko wszyscy muszą przeżyć.

[WDMF]
Players
14 posts

ludzie widzę tu kilku z najstarszych graczy i same stare nicki ...

jak można pytać - 4 podejścia   ani jednego pro gracza w teamie ba nawet połowy gracza ... to może choćby ćwiartkę  ? tez nie nie    ultra pro  K/D   0,25   DO 0,78     MOŻE RANKINGOWE ? TO SAMO 5/6/7 naprawde tego nie widzicie ?  albo 10 letnie dzieciaki bo najwyraźniej w nie wycelowana jest gra lub boty  bo o zachowaniach wbrew wszelkiej logice nie wspominam ale program realizuje do czego go zaprogramowano i boty na pve też celnie strzelają i maja zatopienia - to kwestia ich ustawienia - jak wiadomo suwaczek prawo lewo

kilka skostniałych dinozaurów to pozostało po WOWS   obrzydzenie mnie normalnie na cały ten Halloween

[HOB]
Moderator
1,588 posts
6,641 battles

https://discord.gg/DXZFxMb

Spróbujmy z dedykowanym dla operacji Discordem - może w ten sposób uda się zdobyć komplet nagród.

Spoiler

1. Kanał służy wyłącznie do operacji - omówienia, zapisy, współpraca.
2. Wpisy nie na temat będą usuwane - w razie potrzeby wraz z autorami

3. Stworzenie dywizjonu na operację polega na ustaleniu godziny (z dokładnością co do minuty) i ustaleniu która operacja i na jakim poziomie będzie wykonywana.
4. Dywizjon należy stworzyć w dedykowanym pokoju. Jeśli nie ma takiego, #inne_operacje ze wskazaniem jaką operację zamierza się zrobić.
5. Należy zareagować na własny wpis i to zaznaczyć w opisie.
6. Pozostałe osoby zapisują się poprzez zareagowanie w ten sam sposób.
7. W przypadku zmiany planów proszę o usunięcie reakcji, by nie zmuszać graczy do zbędnego czekania
8. Jeśli zgłosiło się za mało osób, operacja nie rusza.
9. Jeśli zgłosiło się więcej osób, to nie wszyscy mogą się załapać. Ale pozwoli to uniknąć czekania gdyby komuś się zmieniły plany.
10. Jeśli zgłosi się wielokrotnie więcej osób niż miejsc,  wskazane jest utworzenie kilku dywizjonów

11. Prócz trywialnych operacji, dywizjon musi ruszać W KOMPLECIE. Nie dawajcie gotowości, gdy nie ma pełnego dywizjonu.
12. Przy szczególnie trudnych operacjach wskazane jest stosowanie sygnałów - zwłaszcza na tarana, szybkość, przeładunek materiałów i regenerację HP.

• Cool 3

[BAWY]
Players
116 posts
16,849 battles

Na normalnym poziomie jak na razie tyle mi się udało dmg klepnąć:

shot-19_10.28_21_57.31-0787.thumb.jpg.b5242b9d17f736791002c831c846fdaa.jpg

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,588 posts
6,641 battles

Jutro o 18:00 kolejne podejście, zapisywać można się na  Discordzie

Lecimy z bardzo trudnym promieniem światła.

• Cool 2
  • Boring 1

[FT-B]
Players
444 posts
4,934 battles

Transylwania zrobiona. Teraz tylko promień na bardzo trudnym. Na razie udało się zrobić 3 gwiazdki. Z wszystkich zdobytych premkowych,same zużywalne camo:/

Na 5 gwiazdek jest do zrobienia. Tyle że jest pewien problem z transylwanią. Nie wiem czemu tak wolna płynie. Raz płynie normalnie,a raz zostaje w plugastwie.

Mam wrażenie też, że jest limit botów. Po tym jak zniszczyły drugą wieżę, zniszczyliśmy z 10 okrętów, i zostały tylko 4. Więcej się już nie pojawiło., Więc może szybkie zlikwidowanie botów,  jest rozwiązaniem.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.