Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.10 - Všeobecná zpětná vazba

4 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles

Kapitáni! :Smile_izmena:

 

Akce „Italské křižníky: 2. část“, nová sezóna hodnocených bitev a mapy, které byly aktualizovány tak, aby pojaly přepracovaný model osvětlení! Tyto a mnoho dalších zdokonalení na vás čeká na Veřejném testu aktualizace 0.8.10! Projděte si Zpravodaj vývojářů a vítejte na testu!

 

Rozvrh 1. kola

Začátek: Čtvrtek 24. října 18:30 SELČ

Konec: Úterý 29. října 15:00 SELČ

 

Vyzkoušejte veřejný test a napište nám své názory do tohoto vlákna! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles

Kapitáni! 

Včera jsme měli menší potíže s hodnocenými bitvami na Veřejném testu. Váš postup ze včerejška 24.10. musel být bohužel zresetován, aby se mohla znovu spustit opravená verze Hodnocených bitev. 

Tím pádem se první kolo prodloužilo o jeden den až do úterka 29.10.

 

Omlouváme se a děkujeme za pochopení

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Beta Tester
292 posts
11,494 battles

o7 okrem raňkov ktore fuňgovali az v piatok sa k errorom pripojili aj artefakty ktore mizli po ňiekolkom restartovaňi a ak sa toto staňe aj ňa publiku tak... 

shot-19.10.24_18.19.42-0497.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles

Na základě vaší zpětné vazby jsme se rozhodli, že vám necháme možnost vyzkoušet vyzkoumatelné italské křižníky na Veřejném testu. Prvně, musíte dokončit řetězec bojových misí, abyste je získali. 

  • Vyzkoumatelné lodě V tieru všech tříd a národností (mimo Itálie) a kapitáni s 15 body schopnosti budou kreditováni na váš účet Veřejného testu.
  • Získejte 1000 Základních XP na lodích V tieru. Po dokončení dostanete italský křižník V tieru Raimondo Montecuccoli s 15 bodovým kapitánem na váš účet Veřejného testu a získáte také přístup k další misi
  • Získejte 1500 Základních XP na lodích VI tieru. Po dokončení dostanete italský křižník VI tieru Trento s 15 bodovým kapitánem na váš účet Veřejného testu a získáte také přístup k další misi.
  • Získejte 2000 Základních XP na lodích VII tieru. Po dokončení dostanete italský křižník VII tieru Zara s 15 bodovým kapitánem na váš účet Veřejného testu a získáte také přístup k další misi.
  • Získejte 2500 Základních XP na lodích VIII tieru. Po dokončení dostanete italský křižník VIII tieru Amalfi s 15 bodovým kapitánem na váš účet Veřejného testu a získáte také přístup k další misi.
  • Odehrajte 1 bitvu s Amalfi a získáte 1 Wargaming kontejner na svůj účet na živém serveru.

Tyto mise mohou být dokončeny v Kooperativní i v Náhodné bitvě. Pokud čekání na Náhodnou bitvu překročí 1 minutu, týmy budou doplněny botama. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×