Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.11 - Hlášení chyb

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,415 posts
3,761 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li při testování verze 0.8.11 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna. 

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty! 

Děkujeme  :Smile_honoring:

[-BES-]
Moderator
349 posts
14,063 battles

takže objevení první chyby :cap_haloween: po skončení hodnocené bitvy 1vs1 se nelze vratit do přístavu ani jit do další bitvy hra jakoby zamrzne a nereaguje na tlačítlka zpět do přístavu do bitvy a ani na esc 

Players
4 posts
11,139 battles

Ahoj,

při ručním řízení sekundární palby zmizí označení na lodi, která se odspotovala. Nicméně sekundárky na původně označenou pálí, když se znovu spotne. Takže se jedná spíše o kosmetický bug. Mám potvrzeno, že se to neděje pouze mě.

Po dokončení mise podzimní sezóna #3 se v osobních misích objevila dokončená mise podzimní sezóna #1, která se tváří, že nebyla splněna(vše je na nule. Podotýkám, že všechny mise podzimní sezóny byly splněny. Opět se to nestalo jen u mě.

Players
189 posts
6,003 battles

Potvrzuji, co píše marty01234. Po skončení hodnocené bitvy se nelze vrátit do přístavu ani jít do další bitvy, hra se musí sestřelit přes taskmgr.
Např. 23.11. čas 12:35:28, mapa Ohňová země, Tirpitz. Čas 10:52:33, mapa Trojzubec, Bismarck.
Edit: A opravdu zaměření sekundárek zmizí, když se nepřítel odspotuje - viz mad_navajo.

DxDiag.txt

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
292 posts
11,504 battles

o7 tak to mate este v poho - u mňa to bolo este horsie ako miňule kde mi crash sposoboval iba filth/hňus t.j. ak to zas takto pustia live tak fakt koňcim a to ňieleň s PT

image.png.d281bfd1d6b7d67a8a53e38e9d15e1bc.png

[IDDQD]
Privateer
3,230 posts
5,094 battles

Na vlastní nebezpečí :cap_rambo: maximálně vás čeká instalace nové hry ( wokna to přežijí ) :Smile_teethhappy:

Něco od kolegů tankistů . Padání jejich hry vyřešilo ( některým ) smazání složky WOT , nebo jak se to jmenuje u nich v ´´appdata ´´ . Je skrytá , takže se musí povolit její zobrazení a v ní to. najít .  Podsložka Roaming 

V práci mám W7 , doma W10 . 

Na sedmičkách je toto , povolení appdata

EsxdAP8.jpg

a na disku  klik na C: /Users/ vaše jméno ...../AppData /

S0OYXLB.jpg

a dalším klikáním na Wargaming.net 

ELNqBeA.jpg

/GameCenter/users info   ( to se dá otevřít v texťáku ) .

Po smázání Wargaming.net se při spuštění hry vytvoří nová .

Budete muset do gamecentra zadat znova mail a heslo !!! Tím , že jste smazali Wargaming.net si to hra nepamatuje

Pomůže to ? Nevím , já z hrou nemám celkem problém , takže.... Jelikož mám počítač jenom na hry , tak nemám problém 1x za rok nabastlit na disk fungl nový systém a vše co potřebuji nahrát znova .

A je taky možnost , že blábolím z hladu :Smile_honoring:

EDIT : Někdo znalejší , mne když tak opravte

[WG-EU]
WG Staff
2,415 posts
3,761 battles
On 11/22/2019 at 4:05 PM, mad_navajo said:

Ahoj,

při ručním řízení sekundární palby zmizí označení na lodi, která se odspotovala. Nicméně sekundárky na původně označenou pálí, když se znovu spotne. Takže se jedná spíše o kosmetický bug. Mám potvrzeno, že se to neděje pouze mě.

Po dokončení mise podzimní sezóna #3 se v osobních misích objevila dokončená mise podzimní sezóna #1, která se tváří, že nebyla splněna(vše je na nule. Podotýkám, že všechny mise podzimní sezóny byly splněny. Opět se to nestalo jen u mě.

S těma sekundárkama mě napadá jedna otázka. Nastavoval jsi mezitím sekundárky na jinou loď? Protože, jak ne, tak prakticky sekundárky jsou stále nastaveny na danou loď byť nějakou dobu nebyla vidět. Tím pádem to bude "working as intended", tudíž tak by to mělo být. Si vem, že se snažíš naklikávat nějaké DDčko, co zrovna kličkuje kolem ostrovů a schovává se do smouku. Při každém zhasnutí a opětovném rozsvícení bys musel sekundárky složitě zaklikávat znova. 

Samozřejmě mimoto, děkuji za hlášení bugů :cap_like:

Players
4 posts
11,139 battles
9 hours ago, YabbaCoe said:

S těma sekundárkama mě napadá jedna otázka. Nastavoval jsi mezitím sekundárky na jinou loď? Protože, jak ne, tak prakticky sekundárky jsou stále nastaveny na danou loď byť nějakou dobu nebyla vidět. Tím pádem to bude "working as intended", tudíž tak by to mělo být. Si vem, že se snažíš naklikávat nějaké DDčko, co zrovna kličkuje kolem ostrovů a schovává se do smouku. Při každém zhasnutí a opětovném rozsvícení bys musel sekundárky složitě zaklikávat znova. 

Samozřejmě mimoto, děkuji za hlášení bugů :cap_like:

Ahoj @YabbaCoe,

nejsem si jistý jestli jsi mě správně pochopil. Mám zaměřenou loď na ruční řízení sec. baterie. Je označena ikonou pro zaměření. Když se odspotuje, tak nedávám zaměření na jinou loď. Když se ta loď znovu objeví, tak moje sekundární baterie opět začnou pálit. Nicméně ikona, která indikuje že je loď zaměřena sec. baterií zmizí. Normálně ta ikona ve hře nad lodí zůstává.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.