Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Veřejný test aktualizace 0.8.10: 2. kolo

24 comments in this topic

Recommended Posts

[-BES-]
[-BES-]
Moderator
345 posts
14,053 battles

Dotaz v článku pišete :

Jako vždy bude k vašemu účtu VT připsáno 500 000 000 kreditů a 30 000 dublonů.

Ke všem účtům VT bude připsáno 14 dní prémiového účtu Warships. Muže mi někdo respektive žabak vysvětlit proč už asi 4 aktualizaci se nic takového nepřipiše? ani dublony ani premiak ???

• Funny 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
340 posts
23 hours ago, marty01234 said:

Dotaz v článku pišete :

Jako vždy bude k vašemu účtu VT připsáno 500 000 000 kreditů a 30 000 dublonů.

Ke všem účtům VT bude připsáno 14 dní prémiového účtu Warships. Muže mi někdo respektive žabak vysvětlit proč už asi 4 aktualizaci se nic takového nepřipiše? ani dublony ani premiak ???

Klidně, tahle chyba je tu dlouho .někoho otravovala dřív někoho začala později. Upozorňoval jsem na to ,ale chyba je prý na mé straně. Nikdo nepomohl a nikdo neporadil Testy už prostě nejezdím , je to ztráta času oproti public hře..Přizpůsobil jsem se a kašlu na testy.Až to opraví tak možná začnu , ale budu moc uvažovat jak rozložit čas. Testy nehraji už možná od 7.0 , kdy tato chyba vznikla. Nejsem tu od toho , abych se pořád vnucoval a připomínal. Čas se dá utratit lépe .

[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles
V 25. 10. 2019 v 22:28 Thorisin řekl/a:

Klidně, tahle chyba je tu dlouho .někoho otravovala dřív někoho začala později. Upozorňoval jsem na to ,ale chyba je prý na mé straně. Nikdo nepomohl a nikdo neporadil Testy už prostě nejezdím , je to ztráta času oproti public hře..Přizpůsobil jsem se a kašlu na testy.Až to opraví tak možná začnu , ale budu moc uvažovat jak rozložit čas. Testy nehraji už možná od 7.0 , kdy tato chyba vznikla. Nejsem tu od toho , abych se pořád vnucoval a připomínal. Čas se dá utratit lépe .

Zvláštní. Komentáře k tomuto problému se začínají objevovat až nyní, u PT 0.8.10, ale předtím jsem to nikde neviděl. 

Nicméně je to nahlášeno, vývojáři o tom ví

• Cool 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
340 posts
4 hours ago, YabbaCoe said:

Zvláštní. Komentáře k tomuto problému se začínají objevovat až nyní, u PT 0.8.10, ale předtím jsem to nikde neviděl. 

Jde o to ,že když Ti asi 4* po sobě nepřijde slibovaná odměna a ty to hlásíš na support a nic , tak na to prostě hodíš bobek.Ve hře je toho víc na hov...o a support to také nezajímá.Nic nového . Hlavně , že s toho mají bachšiš... 

Alpha Tester, Korzár
3,428 posts
19,504 battles

Já na testu z tohoto důvodu nebyl asi dva roky. Obhajovat se před supportem mě tenkrát docela zvedlo mandle.

• Funny 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
340 posts
5 hours ago, YabbaCoe said:

44 minutes ago, TheComedian1983 said:

Já na testu z tohoto důvodu nebyl asi dva roky. Obhajovat se před supportem mě tenkrát docela zvedlo mandle.

Tomu rozumím ,tak máme zase stejný problém..Píší 7.0 ale sám vím ,že to je ještě před Francouzy. Dobře ,že jsi se ozval..Děkuji

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
340 posts
47 minutes ago, TheComedian1983 said:

Právě mě ta za ty nervy taky vůbec nestálo.Pak člověk moc nestíhá public grind a co s toho? Konec testů byl rychlí a mazání ještě rychlejší...Na sliby jim s.re bílý tesák-!!!

[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles
Před 1 hodinou Thorisin řekl/a:

Jde o to ,že když Ti asi 4* po sobě nepřijde slibovaná odměna a ty to hlásíš na support a nic , tak na to prostě hodíš bobek.Ve hře je toho víc na hov...o a support to také nezajímá.Nic nového . Hlavně , že s toho mají bachšiš... 

Tady se ale bavíme o dvou různých věcech. Odměny za PT se aktivují po nějaké době, čili ne hned po konci druhého kola PT a také si je musíš vyzvednout, nepřijdou automaticky.

Zmíněný problém je momentálně ten, že část hráčů nedostala na jejich PT účet prémiový čas a dublony...

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
340 posts
5 minutes ago, YabbaCoe said:

Tady se ale bavíme o dvou různých věcech. Odměny za PT se aktivují po nějaké době, čili ne hned po konci druhého kola PT a také si je musíš vyzvednout, nepřijdou automaticky.

Zmíněný problém je momentálně ten, že část hráčů nedostala na jejich PT účet prémiový čas a dublony...

zmíněný problém je stejně starý jako mé ponožky po jedné směně v práci co stojí za dveřmi..testy jsem hrál a odměny ani při vyzvednutí nechodili,,Hraji pro to , abych se zlepšoval a něco s toho měl , na test zdarma upřímně kašlu...Volných mám tak akorát nepotřebuji žebrat o to na co mám nárok.Pokud to nedostanu a jsem navíc lustrován ??? Můžu na to pěkně dlabat... Děláte si to sami.Noc osobního žabáku

[IDDQD]
Beta Tester
292 posts
11,494 battles

o/ ja som sa ňaopak k testovaňiu vratil a to leň kvoli mozňosti ziskaňia koňtajňeru s garaňtovaňou premiovkou VI a pre istotu si robim fotky s progresom :) 

shot-19.10.26_03.07.49-0552.jpg

[-BES-]
[-BES-]
Moderator
345 posts
14,053 battles
On 10/29/2019 at 11:23 AM, YabbaCoe said:

tak sem se byl podivat na druhé kolo testu a opět žadné dublony ani premiák no nečekal sem napravu :D tak rychle par aktualizaci to možná potrvá :)

• Funny 2

Players
210 posts
1,664 battles
Před 10 hodinami marty01234 řekl/a:

tak sem se byl podivat na druhé kolo testu a opět žadné dublony ani premiák no nečekal sem napravu :D tak rychle par aktualizaci to možná potrvá :)

Jestli stejně dlouho jako slavné Ň ... tak aby ses toho dožil :cap_old:

• Funny 1

[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles
Před 13 hodinami marty01234 řekl/a:

Už taky od rána spamujem Petrohrad, proč to tam zase není :Smile_izmena:

• Cool 1

[-TNT-]
Players
5 posts
2,631 battles

To si ze mě děláte srandu...

Pominu, že prémiový účet u testu nebyl, ok. Ale když jsem včera dokončil "osobní úkol podzimní sezona číslo 2" a dneska po přihlášení na mě kouká načnutý "osobní úkol podzimní sezona číslo 1" to už je na mne moc. Trhněte si s veřejným testem nohou.

Spoiler

shot-19-11-04-20-26-13-0082.jpg

To

chrusto

... koukám máš už své zkušenosti ...

[IDDQD]
Beta Tester
292 posts
11,494 battles

Mise je splněna při hraní s loděmi VIII. – X. úrovně v náhodných a hodnocených bitvách. Jakmile je tato mise splněna, zpřístupní se mise z předchozího Veřejného testu.

Alpha Tester
68 posts
7,773 battles
On 10/31/2019 at 9:28 PM, marty01234 said:

Nj dublony byly někdy v srpnu, poprvé když byla vytvořena kopie účtu, od tý doby naskakují pouze kredity, už mám 1,7 miliardy :-))

Jasně prémiák inzerují, ale k čemu ti vlastně je, navíc za každou část sbírky dostaneš 1 den prémiáku, celkem tedy 4 a získání je opravdu jednoduché, za každých 2k XP máš 5 kontejnerů a XP se sčítají. Navíc si můžeš prémiák vyměnit ve zbrojnici za ty středomořské žetony, který ti padají z plnění nařízení... takže to mě opravdu netrápí....

@YabbaCoe Ty dublony by byly fajn a nejvíc bych uvítal, kdyby za ně byla možnost koupit si v testu prémiovou loď a vyzkoušet si jí. Jistě by to podpořilo obchod na ostrém...

Dále mi to nedá a říkám si, jaký byl vlastně smysl celého testu?

Mé dojmy:

1) Boti

Bude aktualizován systém tvorby týmů pro kooperativní bitvy. Bitvy se budou hrát ve formátu 9 proti 9 a jakýkoliv neúplný tým bude doplněn mnohem rozmanitější škálou lodí řízených boty. Tyto změny usilují o to, aby byl tento typ bitev zajímavější.

ok dvě mise,  celkem 5 bitev - jinak strašná nuda, boti zaujali pouze defenzivní postoj, krouží dokola, brání a brání a bojí se vyjet, takže se bitva protáhla z 5-7 minut na 10-15, navíc v každé bitvě CV ( ikdyž na straně hráčů hráč se CV není), to je fakt opruz, když v každé bitvě zůstane poslední, tak si pro ni 5 minut jet přes celou mapu, nuda nuda nuda. Aspoň kdyby se to střídalo, jednu bitvu to tlačej, jinou zase bráněj a CV omezit na bitvy kde je hráč se CV...

2) Hodnocené bitvy - 8 vs 8 i v testu, to jako vážně? kde je pár hráčů a na bitvu čekáš >10 minut a to musíš hrát jen ve špičce, navíc RB od 9 ranku, nejsou záchytné body a 2-3 hvězdy na postup - zkusil jsem 2 bitvy, na to čekání nemám opravdu čas - odpískal jsem, dle mého názoru v tomto formátu netestovatelné. Omezil bych dobu čekání na 3 min a pak sestavil bitvu z čekajících hráčů min 3 vs 3 nebo doplnil botama

3) Test italských křižníků - proboha proč za hraní s určitým tierem je odměna stejného tieru?

Get 1,000 base XP on Tier V ships. Upon completion, Italian cruiser flag_Italy_206c77d5bf356559100ac3e95fdb7normal_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2b68 V Raimondo Montecuccoli with a 15 skill point

A protože Osobní bojová mise č. 2. je časově náročná, splnil jsem a jdu na další část, tedy na tier VI a už mě nic nenutí s tou V hrát, to samé VI, VII a u VIII jedna odehraná bitva na závěr - super test a nebo to nebyl smysl testu?

4) Podzimní sezóna - Osobní bojová mise č. 2

Odehrajte 20 bitev.
Získejte 30 000 ZK.
Způsobte 1 500 000 poškození pomocí děl hlavní baterie.
Způsobte 750 000 poškození pomocí raket, pum či torpéd.

...

Mise je splněna při hraní s loděmi VIII. – X. úrovně v náhodných a hodnocených bitvách.

Naprosto nechápu smysl této mise ve smyslu testu - @YabbaCoe prosím Tě, co se zde testuje??? 

- omezení na VIII - X - PROČ?, krom Amalfi, žádný italský křižník neotestuješ...

- omezení na náhodné a hodnocené bitvy - PROČ? takhle se ti boti moc neotestují.... 

- 1,5 mega poškození pouze primárními děly - tzn, žádný oheň, sekundáry, torp apod. - vytáhl jsem nejtěžší kalibry Yamato a Montanu a i tak, jsem měl průměr primary okolo 70k, ono když hraješ bitvy 2 vs 2, 3 vs 3, někdy 5 vs 5 a někdy 8 vs 8, tak to zas o moc víc nejde. Nejsem taky žádnej Bomber (nic ve zlym), za 23 bitev hotovo.

- 750k se CV - vzhledem k tomu, že se opět nepočítá oheň a zaplavení, byl průměr jako s BS a hotovo za 12 bitev

- Suma sumárum 35 bitev - tedy první podmínka naprosto zbytečná a pochybuji, že to někdo pod 20 bitev udělal, možná Bomber (opět nic ve zlym :-)))

- Druhá podmínka také naprosto zbytečná, v každé bitvě získáš alespoň 1k ZK...

Závěrem, co jsem tedy otestoval??? krom 5 bitev s boty? Výdrž hráče v testu? 48 bitev cca 15 min = 12 hodin?

Jestli to takto v testu bude pokračovat a testování nezačne být smysluplné, tak s tím také seknu...

Díky Žabko.

• Cool 1

[-TNT-]
Players
5 posts
2,631 battles
19 hours ago, chrusto said:

Mise je splněna při hraní s loděmi VIII. – X. úrovně v náhodných a hodnocených bitvách. Jakmile je tato mise splněna, zpřístupní se mise z předchozího Veřejného testu.

Já jsem misi z předchozího testu celou dokončil.... Takže se mi zpřístupní mise z předchozího testu proč?.. já vím.... Protože bagr.

• Cool 1
  • Funny 1

Alpha Tester
68 posts
7,773 battles
19 minutes ago, tomfi said:

Já jsem misi z předchozího testu celou dokončil.... Takže se mi zpřístupní mise z předchozího testu proč?.. já vím.... Protože bagr.

Já mám obě mise a nic se mi nezobrazilo, je to pro ty, kteří nemají splněnou tu první, tak mají možnost si ji dodělat a získat tu VI prémiovku, někde to psali... a jestli se ti zobrazila a máš ji, pak je to bug a nebo ti ji nezapočítali :-)))

[-TNT-]
Players
5 posts
2,631 battles

1 hour ago, Rampa_McQuaak said:

Já mám obě mise a nic se mi nezobrazilo, je to pro ty, kteří nemají splněnou tu první, tak mají možnost si ji dodělat a získat tu VI prémiovku, někde to psali... a jestli se ti zobrazila a máš ji, pak je to bug a nebo ti ji nezapočítali :-)))

Tak uvidíme jak to dopadne.

[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles
V 5. 11. 2019 v 17:55 Rampa_McQuaak řekl/a:

Nj dublony byly někdy v srpnu, poprvé když byla vytvořena kopie účtu, od tý doby naskakují pouze kredity, už mám 1,7 miliardy :-))

Jasně prémiák inzerují, ale k čemu ti vlastně je, navíc za každou část sbírky dostaneš 1 den prémiáku, celkem tedy 4 a získání je opravdu jednoduché, za každých 2k XP máš 5 kontejnerů a XP se sčítají. Navíc si můžeš prémiák vyměnit ve zbrojnici za ty středomořské žetony, který ti padají z plnění nařízení... takže to mě opravdu netrápí....

@YabbaCoe Ty dublony by byly fajn a nejvíc bych uvítal, kdyby za ně byla možnost koupit si v testu prémiovou loď a vyzkoušet si jí. Jistě by to podpořilo obchod na ostrém...

Dále mi to nedá a říkám si, jaký byl vlastně smysl celého testu?

Mé dojmy:

1) Boti

ok dvě mise,  celkem 5 bitev - jinak strašná nuda, boti zaujali pouze defenzivní postoj, krouží dokola, brání a brání a bojí se vyjet, takže se bitva protáhla z 5-7 minut na 10-15, navíc v každé bitvě CV ( ikdyž na straně hráčů hráč se CV není), to je fakt opruz, když v každé bitvě zůstane poslední, tak si pro ni 5 minut jet přes celou mapu, nuda nuda nuda. Aspoň kdyby se to střídalo, jednu bitvu to tlačej, jinou zase bráněj a CV omezit na bitvy kde je hráč se CV...

2) Hodnocené bitvy - 8 vs 8 i v testu, to jako vážně? kde je pár hráčů a na bitvu čekáš >10 minut a to musíš hrát jen ve špičce, navíc RB od 9 ranku, nejsou záchytné body a 2-3 hvězdy na postup - zkusil jsem 2 bitvy, na to čekání nemám opravdu čas - odpískal jsem, dle mého názoru v tomto formátu netestovatelné. Omezil bych dobu čekání na 3 min a pak sestavil bitvu z čekajících hráčů min 3 vs 3 nebo doplnil botama

3) Test italských křižníků - proboha proč za hraní s určitým tierem je odměna stejného tieru?

A protože Osobní bojová mise č. 2. je časově náročná, splnil jsem a jdu na další část, tedy na tier VI a už mě nic nenutí s tou V hrát, to samé VI, VII a u VIII jedna odehraná bitva na závěr - super test a nebo to nebyl smysl testu?

4) Podzimní sezóna - Osobní bojová mise č. 2

Naprosto nechápu smysl této mise ve smyslu testu - @YabbaCoe prosím Tě, co se zde testuje??? 

- omezení na VIII - X - PROČ?, krom Amalfi, žádný italský křižník neotestuješ...

- omezení na náhodné a hodnocené bitvy - PROČ? takhle se ti boti moc neotestují.... 

- 1,5 mega poškození pouze primárními děly - tzn, žádný oheň, sekundáry, torp apod. - vytáhl jsem nejtěžší kalibry Yamato a Montanu a i tak, jsem měl průměr primary okolo 70k, ono když hraješ bitvy 2 vs 2, 3 vs 3, někdy 5 vs 5 a někdy 8 vs 8, tak to zas o moc víc nejde. Nejsem taky žádnej Bomber (nic ve zlym), za 23 bitev hotovo.

- 750k se CV - vzhledem k tomu, že se opět nepočítá oheň a zaplavení, byl průměr jako s BS a hotovo za 12 bitev

- Suma sumárum 35 bitev - tedy první podmínka naprosto zbytečná a pochybuji, že to někdo pod 20 bitev udělal, možná Bomber (opět nic ve zlym :-)))

- Druhá podmínka také naprosto zbytečná, v každé bitvě získáš alespoň 1k ZK...

Závěrem, co jsem tedy otestoval??? krom 5 bitev s boty? Výdrž hráče v testu? 48 bitev cca 15 min = 12 hodin?

Jestli to takto v testu bude pokračovat a testování nezačne být smysluplné, tak s tím také seknu...

Díky Žabko.

Především se sbírají data, takže čím více bitev, tím lépe. Navíc také tím pravděpodobněji se odhalí různé bugy či špatně fungující věci. Navíc tyto mise nakonec dávají poměrně dost hodnodnou odměnu na live server, proto jsou požadavky nastaveny poměrně přísně. 

Boti se vlastně vůbec netestovali. Jen rozšířený formát coopu, kde boti měli zůstat stejně dobří, jak předtím. Stejně tak bylo řečeno, že pokud dlouho čekáš na bitvu na PT, tak budou týmy randomu doplácány botama, kteří však měli být nastaveni na těžší úroveň. No a nedopatřením tito lepší boti si našli cestu i do coopu. A to je de facto jeden z bugů, který hráči nevědomky našli. 

S hodnocenkama, tak těžko můžeš chtít vyzkoušet jak funguje daný formát, když bys jej na PT změnil. Pak by se vlastně testovalo něco naprosto jiného, než nakonec bude na živém serveru.

Italové - tyto mise byly dány z toho důvodu, aby si hráči třeba mohli vyzkoušet ty italy, které nedostali z kontejnerů na živém serveru

Players
4,562 posts
25,102 battles
Před 23 minutami YabbaCoe řekl/a:

Italové - tyto mise byly dány z toho důvodu, aby si hráči třeba mohli vyzkoušet ty italy, které nedostali z kontejnerů na živém serveru

Tak to jsem asi měl projet všechny na PT, abych si je 'užil' :Smile_Default:. Na ostrém jsem nedostal ze vsech kontiku za zetony za I-IV ani jednoho itala/misi ze stromu. Možná to ale bylo jen z placenych kontiku?

Players
332 posts
4,580 battles
21 minutes ago, ims21 said:

Na ostrém jsem nedostal ze vsech kontiku za zetony za I-IV ani jednoho itala/misi ze stromu. Možná to ale bylo jen z placenych kontiku?

Jsem na tom stejně, u frantíků mi z kontejnerů vypadlo alespoň T5 DD, teď nic. Koukal jsem na to a ten obyčejný kontejner má mít také šanci na misi vedoucí k získání loďky zdarma, ovšem nižší než prémiový kontejner (placený). Asi někdo utáhl kohoutky, aby to víc sypalo ...

[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles
Před 3 hodinami ims21 řekl/a:

Tak to jsem asi měl projet všechny na PT, abych si je 'užil' :Smile_Default:. Na ostrém jsem nedostal ze vsech kontiku za zetony za I-IV ani jednoho itala/misi ze stromu. Možná to ale bylo jen z placenych kontiku?

Z prémiových kontíků je sice větší šance, že to padne, ale z normálních ty mise padají také. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.