Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

Dev Blog 22.10.2019 Strefy plot.

1 comment in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,909 posts

W aktualizacji 0.8.2 wprowadziliśmy metodę nieliniowego wzrostu stałych uszkodzeń zadawanych przez obronę plot. samolotom. W przypadku, gdy kilka okrętów miało wspólną strefę obrony plot. siła ognia wzrastała, ale wypadkowa wartość stałych uszkodzeń była mniejsza niż by wynikała z całkowitej sumy poszczególnych stref.

Sprawdzając tą mechanikę w wersji 0.8.9 zauważyliśmy, że wypadkowe uszkodzenia nie są już zmniejszane w sposób opisany powyżej. Powodem tego jest błąd, który pojawił się w wersji 0.8.7.

Jednakże po analizie obecnego stanu lotniskowców i ich interakcji z obroną plot. zdecydowaliśmy się nie wprowadzać zmian. Oznacza to, że uszkodzenia od stref plot różnych okrętów nie będą zmniejszane. W tym momencie zarówno CV jak i pozostałe okręty w grze są zbalansowane pod względem obrony plot – co jest związane z ostatnimi globalnymi zmianami: zarówno w strefach plot jak i mechanice stref priorytetowych. Jednak, jeśli w przyszłości będzie to koniecznie, możliwe będzie szybkie włączenie tej mechaniki do balansu.

 

Przepraszamy za tą sytuację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×