Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Drakobijec86

Chyba ve hře

19 comments in this topic

Recommended Posts

[-CSR-]
Players
1 post
4,057 battles

Čau
Po aktualizaci se nemohu dostat do zbrojnice, premiového obchodu, na námořní bitvy, novinky atd... 
Hru jsem Odinstaloval a nainstaloval a stále to nefunguje.
Co mohu dělat?

Snímek obrazovky (1).png

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles
V 19. 10. 2019 v 18:52 Drakobijec86 řekl/a:

Čau
Po aktualizaci se nemohu dostat do zbrojnice, premiového obchodu, na námořní bitvy, novinky atd... 
Hru jsem Odinstaloval a nainstaloval a stále to nefunguje.
Co mohu dělat?

Snímek obrazovky (1).png

Jedná se o známou chybu. Vývojáři na tom pracují a oprava snad bude s aktualizací 0.8.10.

Přesně toto samé se mi děje v práci. Ovšem existuje poměrně snadná cesta, jak to opět rozchodit:

• Jdi do složky s hrou a následně do složky "res"
  • Dojklikem otevři soubor engine_config
  • zmáčkni ctrl + f na klávesnici a napiš do vyhledávače: auto
  • Linku <hardwareAcceleration>auto</hardwareAcceleration> přepiš na <hardwareAcceleration>false</hardwareAcceleration>
  • ulož
  • Otevři hru

Jen upozorňuji, že se nejedná o fix, ale o způsob jak to vyřešit. Obvykle však u jakékoliv updatu či micropatche budeš muset tuto cestu podstoupit znovu, jelikož se hodnota u hardwareAcceleration obvykle vrací do původní polohy po každé aktualizaci hry.

Players
132 posts
12,596 battles
52 minutes ago, YabbaCoe said:

Jen upozorňuji, že se nejedná o fix, ale o způsob jak to vyřešit. Obvykle však u jakékoliv updatu či micropatche budeš muset tuto cestu podstoupit znovu, jelikož se hodnota u hardwareAcceleration obvykle vrací do původní polohy po každé aktualizaci hry.

Nevím, jestli je to standardní chování, ale update 0.8.9 nastavení nerespektoval a ten soubor přepsal. Kromě povolení nefunkční hw akcelerace mi taky počet ukládáných replayí snížil na defaultních 30. Naštěstí jsem si toho včas všiml.

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles
Před 23 minutami Yamashiro42 řekl/a:

Nevím, jestli je to standardní chování, ale update 0.8.9 nastavení nerespektoval a ten soubor přepsal. Kromě povolení nefunkční hw akcelerace mi taky počet ukládáných replayí snížil na defaultních 30. Naštěstí jsem si toho včas všiml.

Bohužel ano, jelikož jak jsem před chvílí zmínil, každý update přepíše tuto hodnotu zpátky. Proto se toto přepsání musí dělat po každé aktualizaci, zatím. Já už to třeba praktikuju snad tři aktualizace a taky čekám na opravu...

Players
74 posts
3,316 battles

Čau Žabáku. Tak jsem zase přišel o volný místa v přístavu. Nejsem si jistej kdy přesně se to stalo, ale je to během spuštění "Nájezdu na Hnus". Vim že už se to stalo nedávno a někdo mi radil/odepsal, že se to srovná a je možný další lodě kupovat. Tehdy jsem to neřešil, než jsem nasyslil na loď, místa zase byly. Teď chci rozjet Ruský bitevky a tedy zaplnit volný místo v přístavu, který ovšem není. A nedá se to igorovat, tedy jako v předchozím případě, kdy (jak jsem pochopil) se koupit dalo a místo i když nebylo vidět, fakticky bylo. Teď mi to prostě nedá jinou možnost než koupit loď i s místem. Co je špatně?

Díky.

340483909_Bezmsta.thumb.PNG.1288991df8d2bae36bb0820b27a6b56e.PNG

Players
4,791 posts
27,452 battles
Před 24 minutami Mrsk_original řekl/a:

Čau Žabáku. Tak jsem zase přišel o volný místa v přístavu. Nejsem si jistej kdy přesně se to stalo, ale je to během spuštění "Nájezdu na Hnus". Vim že už se to stalo nedávno a někdo mi radil/odepsal, že se to srovná a je možný další lodě kupovat. Tehdy jsem to neřešil, než jsem nasyslil na loď, místa zase byli. Teď chci rozjet Ruský bitevky a tedy zaplnit volný místo v přístavu, který ovšem není. A nedá se to igorovat, tedy jako v předchozím případě, kdy (jak jsem pochopil) se koupit dalo a místo i když nebylo vidět, fakticky bylo. Teď mi to prostě nedá jinou možnost než koupit loď i s místem. Co je špatně?

Díky.

Nájezd na hnus - každé vyexpení a koupení vyšší lodi - byť za 1kredit = obsazené 1 místo v přístavu. Je to feature, ne bug. Nenapadný to přivýdělek ze strany WG (byť napsaný někde v popisu tohoto eventu mezi tunami ostatního textu).

• Cool 1

Players
74 posts
3,316 battles
Před 2 minutami ims21 řekl/a:

Nájezd na hnus - každé vyexpení a koupení vyšší lodi - byť za 1kredit = obsazené 1 místo v přístavu. Je to feature, ne bug. Nenapadný to přivýdělek ze strany WG (byť napsaný někde v popisu tohoto eventu mezi tunami ostatního textu).

Aha, super! "Přinášíme vám novou zábavu, ale musíte si zaplatit..." Ještě že tohle neplatí třeba i u Transylvánie. Co takhle přidat i možnost loď prodat..? (otázka pro WG)

Jinak díky za info :Smile_great:

Players
4,791 posts
27,452 battles
V 6. 11. 2019 v 20:43 Mrsk_original řekl/a:

Aha, super! "Přinášíme vám novou zábavu, ale musíte si zaplatit..." Ještě že tohle neplatí třeba i u Transylvánie. Co takhle přidat i možnost loď prodat..? (otázka pro WG)

Jinak díky za info :Smile_great:

A aby to bylo ještě lepší, tak " Upozornění: až akce s tímto režimem bitvy skončí, zůstanou monstrózní lodě ve vašem přístavu až do vydání aktualizace 0.8.11, ale nebudete s nimi moci vyplout do bitvy. "

Takže, až budeš chtít expit ostatní lodě (třeba - nedejbože - podělané taliány), tak si prostě to místo budeš muset koupit, protože u tebe zdarma kotví nepotřebné lodě...

• Cool 3

Players
74 posts
3,316 battles
Před 2 hodinami ims21 řekl/a:

A aby to bylo ještě lepší, tak " Upozornění: až akce s tímto režimem bitvy skončí, zůstanou monstrózní lodě ve vašem přístavu až do vydání aktualizace 0.8.11, ale nebudete s nimi moci vyplout do bitvy. "

Takže, až budeš chtít expit ostatní lodě (třeba - nedejbože - podělané taliány), tak si prostě to místo budeš muset koupit, protože u tebe zdarma kotví nepotřebné lodě...

No twl... Super nadílka. Odměny co se daj za hnus koupit jsou fajn, to je fakt a nemusí to bejt zrovna camo, ale mít zablokovanej přístav... Jasně, určitě to bylo zmíněný v podmínkách a tedy kažej ví do čeho leze, ale tohle jsou fakt dost nesmyslný věci a pro příště by asi neškodilo to zvýraznit (pro tupany jako jsem já, který si podmínky nepročetli dvakrát tam a zpátky).

Players
4,791 posts
27,452 battles
Před 6 minutami Mrsk_original řekl/a:

No twl... Super nadílka. Odměny co se daj za hnus koupit jsou fajn, to je fakt a nemusí to bejt zrovna camo, ale mít zablokovanej přístav... Jasně, určitě to bylo zmíněný v podmínkách a tedy kažej ví do čeho leze, ale tohle jsou fakt dost nesmyslný věci a pro příště by asi neškodilo to zvýraznit (pro tupany jako jsem já, který si podmínky nepročetli dvakrát tam a zpátky).

Tohle je novinka, to jsi nemohl vědět... to je "bonus" od WG

• Cool 1

[ATOM]
Players
31 posts
18,455 battles
V 21. 10. 2019 v 10:37 YabbaCoe řekl/a:

Bohužel ano, jelikož jak jsem před chvílí zmínil, každý update přepíše tuto hodnotu zpátky. Proto se toto přepsání musí dělat po každé aktualizaci, zatím. Já už to třeba praktikuju snad tři aktualizace a taky čekám na opravu...

A jak jsem to dnes zapnul, tak mohu konstatovat, že budeme čekat dál. Co tam proboha dělaj?!!!

Players
74 posts
3,316 battles

A ještě jenou, už trochu vážnějc, i když to není chyba ve hře samotný. Na Twich na mě vyskočilo oznámení:

Spojler

Twich.PNG.b2ad446ce442df5df2674f0691bfd9fd.PNG

V přístavu jsem našel bednu, jednu, ale tý druhý a mise jsem se nějak nedohledal. Stalo sem mi to už před pár dny, kdy mi vypalda bedna a mise; bedna fajn, ale mise nikde... Vim že to nepatří přímo sem, ale na Twich jsem nějak nenašel kanál kde se doptat jak to myslej.

Players
367 posts
4,777 battles

Také jsem se zkraje používání Twitch nemohl dopočítat. Pak jsem zjistil, že pokud tohle oznámení nesmažu (křížkem vpravo v oznámení), tak si to pamatuje předchozí hodnoty a novou k němu pouze přičte. Křížkem se to vynuluje. Pokud to nevynuluješ, budeš akorát sledovat narůstající čísla a nedopočítáš se nikdy :-)

Čili v tomto případě jsi dostal jednu bednu, oznámení o druhé a misi tam jsou z dřívějška ...
Jinak co jsem vysledoval tak misi dostaneš 1x týdně (obvykle ve čtvrtek nebo později, kdy se přihlásíš), kontejnery max. 2-3 za týden, i kdybys to měl puštěný 7/24.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
67 posts
2,742 battles

S těmi Twitch dropy se mi to zdá poměrně jednoduché. V rámci aktualizace 0.8.10 padají přesně 4 mise a 5 kontejnerů (případně jeden epický Twitch kontejner).

• Bella Italia | 14/11 – 10/12
  • Uhlí za vítězství | 21/11 – 5/12
  • Back in Black | 28/11 – 12/12
  • Sem vložte název | 5/12 – 19/12

Popsáno přímo zde: https://worldofwarships.eu/cs/news/community/from-rags-to-twitches/

Já mám třeba "problém" s tím, že mi vůbec nechce padnout ta druhá mise... zatím padla pouze první mise a Twitch kontejnery už mi padly 3.

Players
74 posts
3,316 battles
V 28. 11. 2019 v 7:20 MPosp řekl/a:

Také jsem se zkraje používání Twitch nemohl dopočítat. Pak jsem zjistil, že pokud tohle oznámení nesmažu (křížkem vpravo v oznámení), tak si to pamatuje předchozí hodnoty a novou k němu pouze přičte. Křížkem se to vynuluje. Pokud to nevynuluješ, budeš akorát sledovat narůstající čísla a nedopočítáš se nikdy :-)

Čili v tomto případě jsi dostal jednu bednu, oznámení o druhé a misi tam jsou z dřívějška ...
Jinak co jsem vysledoval tak misi dostaneš 1x týdně (obvykle ve čtvrtek nebo později, kdy se přihlásíš), kontejnery max. 2-3 za týden, i kdybys to měl puštěný 7/24.

Mažu křížkem pokaždý, ale když se přhlásim treba druhej den, obvykle to tam je pořád... : (

Players
367 posts
4,777 battles

Musíš použít tento křížek (dal jsem ho do červeného kolečka), ten horní je naprd :

Twitch.jpg.a91d4e44178c61a0ea13bf9fa90afe45.jpg

Players
74 posts
3,316 battles

Čau Žabáku, první dojmy z novinek.

1/ Neviditelná zbrojnice trvá.

2/ Do Doků sice můžu vlézt, vrtět s pohledem, zoomovat, ale to je všechno. Vylézt se z toho nedá, chybí jakejkoli ovládací prvek kterej by to umožňoval. "Esc" ani nic jinýho nefunguje, takže jsem musel po několika minutách zkoušení všech možných ukončovacích obřadů který znám, použít ten radikální - natvrdo shodit ve správci úloh.

Tohle jsou první dva dojmy, bohužel negativní. Nějaká rada? Problém 1/ jsem vyřešil manuálním přepsáním, jak už jsi popisoval, s problémem 2/ si nevim rady.

Abych napsal taky něco poztivního, tak mě potěšily bedny "Belle Epoque", po kterých jsem se nedávno sháněl a o kterých jsi tak tajemně nemluvil :Smile_great:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,200 posts
12,805 battles
Před 49 minutami Mrsk_original řekl/a:

Čau Žabáku, první dojmy z novinek.

1/ Neviditelná zbrojnice trvá.

2/ Do Doků sice můžu vlézt, vrtět s pohledem, zoomovat, ale to je všechno. Vylézt se z toho nedá, chybí jakejkoli ovládací prvek kterej by to umožňoval. "Esc" ani nic jinýho nefunguje, takže jsem musel po několika minutách zkoušení všech možných ukončovacích obřadů který znám, použít ten radikální - natvrdo shodit ve správci úloh.

Tohle jsou první dva dojmy, bohužel negativní. Nějaká rada? Problém 1/ jsem vyřešil manuálním přepsáním, jak už jsi popisoval, s problémem 2/ si nevim rady.

Abych napsal taky něco poztivního, tak mě potěšily bedny "Belle Epoque", po kterých jsem se nedávno sháněl a o kterých jsi tak tajemně nemluvil :Smile_great:

Napiš to sem ->

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.