Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

X Venezia

8 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
261 posts
12,405 battles

Sice tomu můj WR vůbec nenasvědčuje, ale je to výborná lodička, to expení za to stálo.  Platí pro ní to, co bylo psáno o předchůdcích, nicméně těch pět věží je znát. Má ale zase o jedno torpédo méně než Brindisi.

[IDDQD]
Privateer
3,884 posts
5,401 battles
11 minutes ago, Sboot_cz said:

Sice tomu můj WR vůbec nenasvědčuje, ale je to výborná lodička, to expení za to stálo.  Platí pro ní to, co bylo psáno o předchůdcích, nicméně těch pět věží je znát. Má ale zase o jedno torpédo méně než Brindisi.

Tak hybaj zapalovat , viz soutěž ´´ujo Pyroman ´´ :Smile_teethhappy:

[-BES-]
Community Contributor
162 posts
16,516 battles

Lodička, která mne mile překvapila silou nového střeliva SAP...dávat salvou 8k,10k,12k takovým "prckům" jako je Yamato, Montána, Kurfurst, to se jen tak s křižníkem nevidí a nepoštěstí...kéž by to tak zůstalo na velmi dlouhou dobu...a ten cestovní smoke, to je fakt luxus, nicméně, o jeden až dva navíc by nebylo od věci...a oproti Brindisi je ta věž navíc docela hodně znát....

[9-NFE]
Weekend Tester
368 posts
7 hours ago, YasuLord said:

Lodička, která mne mile překvapila silou nového střeliva SAP...dávat salvou 8k,10k,12k takovým "prckům" jako je Yamato, Montána, Kurfurst, to se jen tak s křižníkem nevidí a nepoštěstí...kéž by to tak zůstalo na velmi dlouhou dobu...a ten cestovní smoke, to je fakt luxus, nicméně, o jeden až dva navíc by nebylo od věci...a oproti Brindisi je ta věž navíc docela hodně znát....

což o to on umí dát na salvu klidně i 15k , ale jenom jednou protože se nasaturuje superstruktura a ostatní měkký části a pak dmg už jenom do trupu za polovinu a pak skoro vůbec. Oproti Brindisi to ani tak nezachraňuje ta věž navíc ,ale lepší penetrační úhly těch SAPů

[-BES-]
Community Contributor
162 posts
16,516 battles
Před 18 hodinami Kentusacek řekl/a:

což o to on umí dát na salvu klidně i 15k , ale jenom jednou protože se nasaturuje superstruktura a ostatní měkký části a pak dmg už jenom do trupu za polovinu a pak skoro vůbec. Oproti Brindisi to ani tak nezachraňuje ta věž navíc ,ale lepší penetrační úhly těch SAPů

Jednou zcela určitě ne...alespoň u mne to tak nefunguje...oproti Brindisi je to velký skok a ta jedna věž navíc je sakra cítit, alespoň u mne....

[IDDQD]
Players
261 posts
12,405 battles

Po nějaké době potvrzuju už to, co jsem psal dřív. Je to výborná loď, s legendárním velitelem obzvlášť. Až se v našem klanu rozhodne, že se má vytáhnout na CW, pohádám se a porvu se s každým, kdo mi ji bude usurpovat :Smile_izmena::Smile_teethhappy:

• Funny 1

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles

Venezia je po Brindisi pořád dost schopná loď, ale relativně k tieru mi přijde o něco horší. Přecejen ten concealment není dobrý. Manévrovatelnost taky žádná sláva... Venezia je na mne taková trochu moc bachratá, hůř se úhýbá a manévruje. No a když už se manévruje, tak je problém s tím uspořádáním předních věží. Dost často se mi stává, že z 15 děl můžu střílet jen šesti, to se potom na ty desetitisícové salvy jeden nedostane.

Navíc Brindisi je daleko hezčí. (Amalfi sice ještě krásnější, bohužel oproti Brindisi křáp.)

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this