Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

IX Brindisi

5 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
203 posts
8,253 battles

Je to dobrá loď, o tom žádná, ale pokud jste pod focusem, tak toho moc neuděláte.... Prvních 10 bitev s ní bylo skvostných a užíval jsem si je, dalších 15 bitev však naprosto tragických a expení na Venezii je momentálně utrpení (od 12 do 28 bitvy pád WR z 100% na 54%, PR z 2700 na necelý 1000 :Smile_hiding:, .......). Nedaří se mi s ní aktuálně potápět lodě.

Celá ta italská linie je vlastně o focusu. Pokud máte klid, nastřílíte si a jste v popředí. Nicméně sama o sobě tahle loď a ani její kolegyně z tierů nic moc neudělají.

Klady - stejně jako u předchůdkyně rychlost, manévrovatelnost, přesnost a počet děl a za určitých podmínek i účinnost SAP granátů

zápory - odolnost, dlouhá aura AA pouze 4,8 km, velikost lodě (délka), spot ze vzduchu a mnohdy paradoxně zase ty SAPy

[IDDQD]
Privateer
3,374 posts
5,171 battles

Přesně tak , lodička dobrá ale ty SAP-y . Přestřelka z dvěma Bártama . Já na čumák , oni na čumák . Co bych dal za HE a grilovačku . 

Možná si ji nechám .

Players
367 posts
4,784 battles
4 hours ago, Sboot_cz said:

... dlouhá aura AA pouze 4,8 km ...

V základu má napsáno 4km, čili tvůj údaj je dokonce už po nějakém vylepšení.

Každopádně když to vezmu z druhé strany, tak jako hráč CV (či lépe řečeno vodič letek) momentálně dostávám od italských křižníků nařezáno nejvíc, což mě vede k doměnce, že účinnost jejich AA je už řešena s ohledem na současný stav hry, na rozdíl od většiny jiných (starších) plavidel především na nižších tierech, která jsou vydána letadlům napospas ...

• Cool 1

[IDDQD]
Players
203 posts
8,253 battles

Ne...tahle loď mě prostě nemá ráda...včera devět her a jediná výhra, damáž sice je, ale nedaří se potápět lodě .....takže poprvé za rok mi díky této lodi kleslo PR a jsem v červených číslech. Přesto to s ní nevzdávám :Smile_teethhappy:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.