Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

IX Brindisi

9 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
261 posts
12,405 battles

Je to dobrá loď, o tom žádná, ale pokud jste pod focusem, tak toho moc neuděláte.... Prvních 10 bitev s ní bylo skvostných a užíval jsem si je, dalších 15 bitev však naprosto tragických a expení na Venezii je momentálně utrpení (od 12 do 28 bitvy pád WR z 100% na 54%, PR z 2700 na necelý 1000 :Smile_hiding:, .......). Nedaří se mi s ní aktuálně potápět lodě.

Celá ta italská linie je vlastně o focusu. Pokud máte klid, nastřílíte si a jste v popředí. Nicméně sama o sobě tahle loď a ani její kolegyně z tierů nic moc neudělají.

Klady - stejně jako u předchůdkyně rychlost, manévrovatelnost, přesnost a počet děl a za určitých podmínek i účinnost SAP granátů

zápory - odolnost, dlouhá aura AA pouze 4,8 km, velikost lodě (délka), spot ze vzduchu a mnohdy paradoxně zase ty SAPy

EDIT: musím to poopravit, s přibývajícími zkušenostmi je to lepší a lepší. Dejte ji šanci.

[IDDQD]
Privateer
3,884 posts
5,401 battles

Přesně tak , lodička dobrá ale ty SAP-y . Přestřelka z dvěma Bártama . Já na čumák , oni na čumák . Co bych dal za HE a grilovačku . 

Možná si ji nechám .

Players
380 posts
5,822 battles
4 hours ago, Sboot_cz said:

... dlouhá aura AA pouze 4,8 km ...

V základu má napsáno 4km, čili tvůj údaj je dokonce už po nějakém vylepšení.

Každopádně když to vezmu z druhé strany, tak jako hráč CV (či lépe řečeno vodič letek) momentálně dostávám od italských křižníků nařezáno nejvíc, což mě vede k doměnce, že účinnost jejich AA je už řešena s ohledem na současný stav hry, na rozdíl od většiny jiných (starších) plavidel především na nižších tierech, která jsou vydána letadlům napospas ...

• Cool 2

[IDDQD]
Players
261 posts
12,405 battles

Ne...tahle loď mě prostě nemá ráda...včera devět her a jediná výhra, damáž sice je, ale nedaří se potápět lodě .....takže poprvé za rok mi díky této lodi kleslo PR a jsem v červených číslech. Přesto to s ní nevzdávám :Smile_teethhappy:

[PPH]
Players
764 posts
15,718 battles

Já se s těma Italama ( i s předchozím Amalfi) vyloženě trápím... Reload dlouhej... SAPy občas dmg dají občas ne... sem tam se ujme i nějaký to torpedo... ALE, pokud se na mě zaměří víc jak jedna loď... tak je to v pr... Dostávám neskutečně nakládáno i když kličkuju jak postřelený zajíc... a HP mizí jen skoro pohledem.... Záchranný smoke toho taky moc nezachrání, protože to z kouře svítí jak vánoční stromeček - všem kouřovejm Italům by slušel snížený spot z kouře tak aspoň o kilák... kilák a půl..

Opravdu netuším jak tuhle lajnu hrát a jedu ji vyloženě s odporem :-(

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
814 posts
21,544 battles
Před 5 hodinami mortas_invader řekl/a:

Já se s těma Italama ( i s předchozím Amalfi) vyloženě trápím... Reload dlouhej... SAPy občas dmg dají občas ne... sem tam se ujme i nějaký to torpedo... ALE, pokud se na mě zaměří víc jak jedna loď... tak je to v pr... Dostávám neskutečně nakládáno i když kličkuju jak postřelený zajíc... a HP mizí jen skoro pohledem.... Záchranný smoke toho taky moc nezachrání, protože to z kouře svítí jak vánoční stromeček - všem kouřovejm Italům by slušel snížený spot z kouře tak aspoň o kilák... kilák a půl..

Opravdu netuším jak tuhle lajnu hrát a jedu ji vyloženě s odporem :-(

Mě naopak italové na mé (nuzné) poměry docela sedli. Držel jsem se informace od @Stratos_HF, že je potřeba to mydlit do nástaveb a ono to funguje. A samozřejmě smoke používám pouze k ukrytí, když se potřebuji zdejchnout a nablízku není ostrov, výstřel ze smradu = spotnutí na 20 s.

Ad. naložíno, občas to něco fásne, ale anglickým těžkým křižníkům to konkurovat nemůže, tam pomalu chytám citadely od křižníků přes zádel...

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles

Tak Brindisi je po Amalfi velice milé překvapení. DMG se skoro zvojnásobilo, což není překvapivé. SAP konečně do křižníků a DDček (občas i bitevek) hází 10k šlupky na rozdíl od těch 2-3k u Amalfi. Pohyblivost je subjektivně lepší než Amalfi (nevím, jestli není krapet rychlejší kormidlo - možná jde čistě o to, že Brindisi už má konečně dost dlouhý dostřel, abych se stačil uhýbat salvám z bitevek). No a heal je spása. Nejednu bitvu jsem na začátku bitvy schytal nešťastnou citadelu či dvě - s Amalfi bych měl utrum, s Brindisi ještě zvládnu nastřílet 100k DMG.

Teď ještě kdybych do týmu občas dostal bitevku s půl mozkem nebo DDčka, co se zajímají o capy. 27% WR po jedenácti bitvách je můj rekord. Na to, kolik brzkých killů na DDčcích získávám, je to děsivé.

• Funny 1

[CRYO]
Players
113 posts
14,203 battles

ja nekoupil brindisi snad pul roku protoze to utrpeni teto linie bylo strasne. ale stala se mou oblibenou. ano je to papir, ale je to jak ratlik ze sousedstvi, proste vas bude kousat , bude stekat a nedozenete ho :)

+dela, sap konecne nakladaji a DDcka likviduji

+torpy ty 13,5 km prekvapuji stale a stale =  usmev na vasi tvari

+ smoke , pri otacce smrti super , jen nesmite strilet , jinak rychla smrt/ dulezite vedet jaky mate spot ve smoku !!!!!!!

-absence pancire / strileji po vas i kdyz na 10 km maji nekoho jineho/ = easy dmg

oblibena lodicka , asi ne pro kazdeho, ale me bavi asi jako prvni v ita linii

tak edit po par bitvach

- nemate hydro ani radar nemate jak detekovat ddcka / nutne radiove zamereni/

+ zbavna lodka, jo stane se ze jdete rychle pod vodu ale malokdy. vetsinou hrat druhou lajnu postet torpeda jedou dlouho a daleko a otraky co palej z koure se casto divi. 

edit po par bitvach . zabava = tahle lodka, opravdu jedna z mala zabavnejch lodi. ted jsem se bavil pro souboji s des moines cumak na cumak a byl za ostrovem a presto koupil 4 torpeda. tahle lod za tu hruzu predtim stala

• Cool 2

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this