Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

VIII Amalfi

22 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
261 posts
12,405 battles

Obratná, rychlá, s dobrým spotem a slušnými HP a velmi přesnými děly - za mě první opravdu dobrá loď linie. V desítkách by se hodil heal......ale ten Italové prostě nemají.  

[IDDQD]
Privateer
3,884 posts
5,401 battles

Sice by jí slušel větší dostřel tak o kilometr , protože na desítky no , co si budeme povídat . Těch 16,1 km není moc. Částečně to řeší spotovací letadýlko . Takže záostrovák a nesmí si tě enemy moc všímat . 

Players
39 posts
5,209 battles

Takový velký torpédoborec. Velmi obratná, pokud má navic doplňky na kormidlo, tak se dokáže dobre vymanévrovat i z křížové palby. Torpéda na 12km dokážou pěkně bodnout. Děla presná, moc poškození neberou, ale dokaží obrousit i bitevní loď a baví mě s ní lovit torpédoborce  Hlavně moc nevystavovat boky, dobře mířená salva bitevní lodi proděraví pancíř jako nic. Měl jsem trochu averzi k italským lodím, Gorizia je použitelná jen napůl, ale Zara mě příjemně prekvapila a proto jsemn šel do Amalfi. Jen škoda, že nemá hydroakustiku.

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles

Proboha to je děs. Zara byla konečně celkem slušná loď, přestože proti bitevkám naprosto bezzubá. Amalfi je ale zase na úrovni Taranta na T3. Absolutně v ničem nevyniká kromě rychlosti. Všechno ji rozstřílí a zároveň Amalfi nerozstřílí nic.

Ještě náladovější děla než Zara s ještě delším reloadem a s naprosto mizernou DMG jak na SAP, tak na AP. Fakt sranda vybuchovat na první salvu od bitevky úhel neúhel, (snaha o*) zatáčení nebo ne.

*To snad i americké bitevky jsou pohyblivější než Amalfi. Nepamatuju loď, se kterou bych nebyl schopen ani na tři pokusy projet kolem ostrovů místo naletět DO oněch ostrovů.

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 16 hodinami Toivia řekl/a:

Proboha to je děs. Zara byla konečně celkem slušná loď, přestože proti bitevkám naprosto bezzubá. Amalfi je ale zase na úrovni Taranta na T3. Absolutně v ničem nevyniká kromě rychlosti. Všechno ji rozstřílí a zároveň Amalfi nerozstřílí nic.

Ještě náladovější děla než Zara s ještě delším reloadem a s naprosto mizernou DMG jak na SAP, tak na AP. Fakt sranda vybuchovat na první salvu od bitevky úhel neúhel, (snaha o*) zatáčení nebo ne.

*To snad i americké bitevky jsou pohyblivější než Amalfi. Nepamatuju loď, se kterou bych nebyl schopen ani na tři pokusy projet kolem ostrovů místo naletět DO oněch ostrovů.

mně přišla super a hlavně AP jsem dával v bitvě okolo 10 citadel pravidelně. Kormidlo bylo dobré a lod celkem pohodově tančila. Co tam máš za moduly a kapitána?

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles
4 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

mně přišla super a hlavně AP jsem dával v bitvě okolo 10 citadel pravidelně. Kormidlo bylo dobré a lod celkem pohodově tančila. Co tam máš za moduly a kapitána?

Upgrady: 1) děla a torpy; 2) kormidlo a pohon; 3) otáčení věží; 4) kormido; 5) concealment.

Kapitán: Priority target, Expert Loader, Adrenaline Rush, SuperIntendent, Concealment Expert, RPF.

Ono když začne zatáčet, tak zatáčí rychle (proto je potřeba pomoct v točení i dělům), ale začátek či konec točení je absolutně nepředvídatelný. AP huh? No to by mohlo něco znamenat, teď jenom najít nějaký bok v dostřelu... (a co není T10 bitevka).

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 36 minutami Toivia řekl/a:

Upgrady: 1) děla a torpy; 2) kormidlo a pohon; 3) otáčení věží; 4) kormido; 5) concealment.

Kapitán: Priority target, Expert Loader, Adrenaline Rush, SuperIntendent, Concealment Expert, RPF.

Ono když začne zatáčet, tak zatáčí rychle (proto je potřeba pomoct v točení i dělům), ale začátek či konec točení je absolutně nepředvídatelný. AP huh? No to by mohlo něco znamenat, teď jenom najít nějaký bok v dostřelu... (a co není T10 bitevka).

Moduly máme stejný až na otáčení věži. Chci přesnost otáčení mně stačí, ale ten kapitán se mně moc nepozdává respektivě mám jej úplně jiného :cap_hmm: 

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles

No tak zjišťuju, že ještě je na kapitánovi absolutní nutnost mít Last Stand, každé HE mi ihned vyřazuje kormidlo...

Každopádně mně AP nefunguje. Na boky křižníků jenom overpeny (když se náhodou trefím - většinou to lítá záhdně kilometry kolem). Naprosto všechno mne ustříí, včetně německých DDček. Na 8km dám do boku za 3k SAP, DD se zakouří a během 20 vteřin, co mne vidí i skrz kouř, mne rozporcuje...

Jakýkoliv křižník mne devastuje HE, já nazpět dám 4k každých 16 vteřin - a to jen pokud se neúhluje.

No a o bitevkách lepší nemluvit. I pitomý Bismarck na 16km mne první salvou dá citadelu a druhou salvou přes záď 8k. Bitva hotová...

[WOTN]
Players
295 posts
6,405 battles

Ja byl s Amalfi spokojen, pak hrube nespokojen s Brindisi, a Venezia zas ok.  Chovani lodi je asi jen o zvyku ne? 

• Cool 1

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 9 minutami Yebat řekl/a:

Ja byl s Amalfi spokojen, pak hrube nespokojen s Brindisi, a Venezia zas ok.  Chovani lodi je asi jen o zvyku ne? 

To Brindisi mně přišlo taky takový jalový a nezábavný(krok zpět oproti Amalfi). Za mě nejhorší v linii jako skoro každá devítka u mě

Před 25 minutami Toivia řekl/a:

No tak zjišťuju, že ještě je na kapitánovi absolutní nutnost mít Last Stand, každé HE mi ihned vyřazuje kormidlo...

Každopádně mně AP nefunguje. Na boky křižníků jenom overpeny (když se náhodou trefím - většinou to lítá záhdně kilometry kolem). Naprosto všechno mne ustříí, včetně německých DDček. Na 8km dám do boku za 3k SAP, DD se zakouří a během 20 vteřin, co mne vidí i skrz kouř, mne rozporcuje...

Jakýkoliv křižník mne devastuje HE, já nazpět dám 4k každých 16 vteřin - a to jen pokud se neúhluje.

No a o bitevkách lepší nemluvit. I pitomý Bismarck na 16km mne první salvou dá citadelu a druhou salvou přes záď 8k. Bitva hotová...

Dej si tam ten soustřel místo otáčení věží. Otáčet věže to neotáčí úplně špatně. A ten kapitán se mně fakt nezdá. Já jen mám tedy úplně jinak. Prioritní cíl, Adrenalin, Bdělost, Maskování, Superintendant, Otáčení věží a pak si můžeš vybrat, kam to chceš nasměřovat...

[HUGO]
Players
301 posts
6,926 battles
13 hours ago, Yebat said:

To Amalfi zase tak hrozné nebylo, horší je Brindisi, kde mají soudruzi chybu v modelu lodi a horní paluba až do 2/3 lodi je jen 25 mm včetně pomocné místnosti, kde má Amalfi 27 mm a Venezia 30 mm, takže zepředu i z boku automaticky citadela od jakékoliv bitevky. To Amalfi tam dokáže odrazit i 381mm, né vždy, ale Brindisi neodrazí nic.Takže nekňourejte nad Amlafi, pravý galeje vás teprve čekají :cap_horn:

• Cool 1

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles
18 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Dej si tam ten soustřel místo otáčení věží. Otáčet věže to neotáčí úplně špatně. A ten kapitán se mně fakt nezdá. Já jen mám tedy úplně jinak. Prioritní cíl, Adrenalin, Bdělost, Maskování, Superintendant, Otáčení věží a pak si můžeš vybrat, kam to chceš nasměřovat...

No počkej, to máš kapitána skoro stejnýho. Jediný rozdíl je ve Vigilance a Expert Marksmen oproti mému RPF.

Točení věží sice špatný není, ale loď se při plném zatáčení točí prakticky stejně rychle, tzn. že míření při pohybu je na hraně možností a to nesnáším.

Jinak komplexně vzato. Můj problém s Amalfi je ten, že nemá dostřel a i tak jsou děla na těch 16km k ničemu. -> To mne vede k přiblížení v naději, že děla konečně začnou trefovat a že snad narazím na nějaké DD, proti kterým by SAP měly fungovat (a do Zary včetně taky fungovaly). Leč děla nefungují a většina granátů, ne-li všechny, padají dál vesele kolem. A bohužel enemáci mne zatím krájejí po desítkách tisíc hp během mého jediného reloadu.

S normálním křižníkem bych si řekl "fajn, je jak z porcelánu, tak se budu držet vzadu a farmit bitevky", to ovšem s italskými křižníky nelze neb chybí HE.

Čili pat.

PS: Vám neodchází kormidlo po každé salvě HE mířené na vás?

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 57 minutami Toivia řekl/a:

No počkej, to máš kapitána skoro stejnýho. Jediný rozdíl je ve Vigilance a Expert Marksmen oproti mému RPF.

Točení věží sice špatný není, ale loď se při plném zatáčení točí prakticky stejně rychle, tzn. že míření při pohybu je na hraně možností a to nesnáším.

Jinak komplexně vzato. Můj problém s Amalfi je ten, že nemá dostřel a i tak jsou děla na těch 16km k ničemu. -> To mne vede k přiblížení v naději, že děla konečně začnou trefovat a že snad narazím na nějaké DD, proti kterým by SAP měly fungovat (a do Zary včetně taky fungovaly). Leč děla nefungují a většina granátů, ne-li všechny, padají dál vesele kolem. A bohužel enemáci mne zatím krájejí po desítkách tisíc hp během mého jediného reloadu.

S normálním křižníkem bych si řekl "fajn, je jak z porcelánu, tak se budu držet vzadu a farmit bitevky", to ovšem s italskými křižníky nelze neb chybí HE.

Čili pat.

PS: Vám neodchází kormidlo po každé salvě HE mířené na vás?

No prakticky stejného.... Když si dáš otáčení věží pryč z modulů a nahradíš to přesností a místo rpf, které ti je úplně k ničemu si dáš to otáčení věží a bdělost, tak jedině získáš. Věže se ti budou otáčet jak chceš a ještě budeš přesnější. Kam chceš nacpat ty další body? Potom se dá jít totiž hodně směry. Ty děla fungovaly fakt dobře a jsou krásně přesná. Na italech jsou pro mě nejlepší ve hře. Ne kormidlo mně zase tak často neodchází pokud nedostanu šlehu héčkama od conqueroru nebo burzousta, tam odchází všechno. Na němcech odchází pohon a kormidlo 20x častěji než tady. Podle se moc chceš takříkajíc "vymočit" do torpédoborce, že to hraješ ze začátku moc hrr a dostaneš kouř, pak se držíš na max range jelikož nemáš hp a snažíš se okousávat bitevky. Tohle není lod hned ze startu hurá cap a spoléhat na kouř pozor na to

• Cool 1

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles
50 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

No prakticky stejného.... Když si dáš otáčení věží pryč z modulů a nahradíš to přesností a místo rpf, které ti je úplně k ničemu si dáš to otáčení věží a bdělost, tak jedině získáš. Věže se ti budou otáčet jak chceš a ještě budeš přesnější. Kam chceš nacpat ty další body? Potom se dá jít totiž hodně směry. Ty děla fungovaly fakt dobře a jsou krásně přesná. Na italech jsou pro mě nejlepší ve hře. Ne kormidlo mně zase tak často neodchází pokud nedostanu šlehu héčkama od conqueroru nebo burzousta, tam odchází všechno. Na němcech odchází pohon a kormidlo 20x častěji než tady. Podle se moc chceš takříkajíc "vymočit" do torpédoborce, že to hraješ ze začátku moc hrr a dostaneš kouř, pak se držíš na max range jelikož nemáš hp a snažíš se okousávat bitevky. Tohle není lod hned ze startu hurá cap a spoléhat na kouř pozor na to

Zbylé 4 body jsem zvažoval do Vigilance nebo Expert Marskmen, Jack of All trades a podobné zbytečnosti. Italové stejně jako briské lehké křižníky tak nějak nepotřebují víc jak 10-12 bodů na kapitánech (naopak většina DDček a bitevek by v poho využila 30 bodů). Ale nejdřív budu muset Last Stand kvůli kormidlu. To mi pravidelně vyřazují DDčka. Conquerora ani Bourgogne jsem ještě ani (naštěstí) nepotkal. Většina bitev je komplet proti osmám a už tam se nechytám.

Děla zatím hodnotím hůř než Monarch a to bylo pro mne zatím největší utrpení ve hře.

A tu taktiku máš zcela obráceně. První půlku hry se držím opatrně na hranici dostřelu, abych nebyl hned smáznut (což se i tak děje) a poté pokrčiv rameny nad mizernými 15k DMG zavelím kupředu, abych udělal aspoň něco. Většinou marně.

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 2 hodinami Toivia řekl/a:

Zbylé 4 body jsem zvažoval do Vigilance nebo Expert Marskmen, Jack of All trades a podobné zbytečnosti. Italové stejně jako briské lehké křižníky tak nějak nepotřebují víc jak 10-12 bodů na kapitánech (naopak většina DDček a bitevek by v poho využila 30 bodů). Ale nejdřív budu muset Last Stand kvůli kormidlu. To mi pravidelně vyřazují DDčka. Conquerora ani Bourgogne jsem ještě ani (naštěstí) nepotkal. Většina bitev je komplet proti osmám a už tam se nechytám.

Děla zatím hodnotím hůř než Monarch a to bylo pro mne zatím největší utrpení ve hře.

A tu taktiku máš zcela obráceně. První půlku hry se držím opatrně na hranici dostřelu, abych nebyl hned smáznut (což se i tak děje) a poté pokrčiv rameny nad mizernými 15k DMG zavelím kupředu, abych udělal aspoň něco. Většinou marně.

To vigilence není úplně zbytečnost. Zvykl jsem si to dávat na dost lodí a pomáhá mně to. V podstatě nepotřebuješ ani hydro s italskou agilností. Můžeš si zkrátit dále torpéda trochu ty šneky zrychlit, můžeš to nacpat do áček. Možností tam je dost a uvítal jsem sapy, že nemusím řešit ifhe, podpalování... Monarch byl dělama dobrej oproti tomu šrotu předtím a potom :Smile_trollface: To děláš něco špatně. Do křižníku nejsou problémy salvy za 8-9k a bitevky bokem dostávají taky dobrý dmg. O torpédoborcích ani nemluvím. Dělat s tím okolo těch 80-100k nebyl problém, pokud tým nechcípl za 5 minut nebo neutekl na kraj mapy

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles
On 4/19/2020 at 12:24 AM, BustyGirlWithPinkPig said:

To vigilence není úplně zbytečnost. Zvykl jsem si to dávat na dost lodí a pomáhá mně to. V podstatě nepotřebuješ ani hydro s italskou agilností. Můžeš si zkrátit dále torpéda trochu ty šneky zrychlit, můžeš to nacpat do áček. Možností tam je dost a uvítal jsem sapy, že nemusím řešit ifhe, podpalování... Monarch byl dělama dobrej oproti tomu šrotu předtím a potom :Smile_trollface: To děláš něco špatně. Do křižníku nejsou problémy salvy za 8-9k a bitevky bokem dostávají taky dobrý dmg. O torpédoborcích ani nemluvím. Dělat s tím okolo těch 80-100k nebyl problém, pokud tým nechcípl za 5 minut nebo neutekl na kraj mapy

No, v tomhle postu nesouhlasím snad se vším. Dávat jakýkoliv skill na AA na italech (potažmo skoro na všech lodích) je naprosto k ničemu. Vigilance někomu pomoct může, mně ne (já se trefuji i do torpéd spotlých 5km ode mne). Zkracovat torpy by jim sebralo tu jedinou užitečnou vlastnost.

Jinak KGV před Monarchem byl celkem fajn, sice děla s mizernou přesností, ale DMG na tier šílená. Lion na tom byl hůř, ale když trefil, něco to udělalo. Monarch má tu skvělou vlastnost, že jednak netrefí, a když zázrakem trefí, tak ani HE ani AP nic neudělá.

Hmm, do křižníku jsem s Amalfi SAP žádnou salvu nad 5k nedal. A i to byly vždy jen ty první. Následující hned spadly na 2-3k. Čtvrtá salva většinou nedává víc jak 1,5k. Pak není překvapivé, že můj rekord je za 11 bitev s Amalfi 71k DMG...

EDIT: No, zhlédl jsem Flamuovo video o desyncu na serveru a skoro mám až taký pocit, že mne to možná právě s Amalfi potkává ve hře (ostatní lodě jsem v randomu už asi týden nehrál, čili nemám srovnání, jak by to zasáhlo je). Naprosto by to vysvětlovalo ty moje mizerné salvy, byť vypadají zamířené dobře. Zkusím daleko víc předměřovat, schválně jestli se něco s Amalfi změní.

Players
1,681 posts
10,436 battles
Před 14 hodinami Toivia řekl/a:

No, v tomhle postu nesouhlasím snad se vším. Dávat jakýkoliv skill na AA na italech (potažmo skoro na všech lodích) je naprosto k ničemu. Vigilance někomu pomoct může, mně ne (já se trefuji i do torpéd spotlých 5km ode mne). Zkracovat torpy by jim sebralo tu jedinou užitečnou vlastnost.

Jinak KGV před Monarchem byl celkem fajn, sice děla s mizernou přesností, ale DMG na tier šílená. Lion na tom byl hůř, ale když trefil, něco to udělalo. Monarch má tu skvělou vlastnost, že jednak netrefí, a když zázrakem trefí, tak ani HE ani AP nic neudělá.

Hmm, do křižníku jsem s Amalfi SAP žádnou salvu nad 5k nedal. A i to byly vždy jen ty první. Následující hned spadly na 2-3k. Čtvrtá salva většinou nedává víc jak 1,5k. Pak není překvapivé, že můj rekord je za 11 bitev s Amalfi 71k DMG...

EDIT: No, zhlédl jsem Flamuovo video o desyncu na serveru a skoro mám až taký pocit, že mne to možná právě s Amalfi potkává ve hře (ostatní lodě jsem v randomu už asi týden nehrál, čili nemám srovnání, jak by to zasáhlo je). Naprosto by to vysvětlovalo ty moje mizerné salvy, byť vypadají zamířené dobře. Zkusím daleko víc předměřovat, schválně jestli se něco s Amalfi změní.

Pak se nediv, ale že nic nesestřelíš, když neinvestuješ body do AA. Ona ta AA na italech vypadají špatně, ale Venezia sestřeluje letadla velmi spolehlivě, když se do toho investují nějaké ty body. Bdělost je na italech za mě velmi užitečná. Nemáš hydro a v pozdějších fázích si můžeš dovolit pushnout DD do kouře aniž by tě vytorpil s tou agilností co italské křižníky mají. Samozřejmě si to postav jak chceš, chtěl jsem ti jen poradit možnosti. Podle mě je na italech rpf ztráta 4 bodů, které využiješ jednou z 50 her. 

jo to může být tím desyncem. S DD netrefuji někdy vůbec nic v těchto dnech. Je dobré, že na to prdí a je to wg úplně jedno

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles

O Venezii nic netuším, nemám ji (ale pokud má taky jen 4,6km AA, tak by to musela být nejsilnější aura ve hře, aby to mělo praktický účinek). Každopádně bych mohl sebrat všechny AA skilly a hodit je na Amalfi a nic by to nezměnilo. Buď mne letadélka permaspotí na 6km (tam nedostřelím) nebo na mne nalétávají postupně rakety, střemhlavé bombardéry, torpéďáci a kolem dokola. Vždycky jeden shoz a hotovo. Po 5.-6. je po mne - pokud tedy zatím spotu nevužije enemy tým, v tom případě mnohem dřív. Jestli na nálet něco sestřelím nebo ne je irelevantní, první shoz neodvrátím nikdy, to ani Friesland (coý je nejlepší AA loď, kterou aktuálně disponuji).

No, každopádně po 20 hrách trvám na tom, že Amalfi je křáp. V podstatě je to loď srovnatelných kvalit se Zarou*, ale musí furt bojovat s T9 a T10 loděmi, a na to absolutně nestačí. Na jakés-takés spamování bitevek by potřebovala o 2-3km delší dostřel. Na nějaké férovější boje proti křižníkům a DD by to chtělo o pětinu rychlejší reload. Prostě střílet stejně rychle jako Alaska ale s možná třetinovou alfou, mizernou kvalitou granátů a absolutně chybějícím pancíři je nesmysl. Obzvlášť když MM je prakticky totožné.

Netuším, co je smyslem Amalfi. Nenašel jsem situaci, na kterou by se hodila.

*Stejný dostřel, horší manévrovatelnost, horší reload, lepší hp. To vyjde jakž takž nastejno, ALE je to o tier výš.

[WOTN]
Players
295 posts
6,405 battles

Jestli ti tohle vadi na Amalfi, tak to budes s Brindisi jeste o tridu nastvanejsi. Venezia je potom uz dobra, specialne s tim Sansonetti kapitanem jestli ho mas, takze to rovnou preexpi nebo budes akorat trpet. Mimochodem na kapitanovi pouzivam jak RPF tak vigilance, pomaha to kdyz ta lod nema hydro a pritom je docela ucinna proti DDckum, zbylych 12 bodu je tak akorat  na to ostatni.

[T-N-T]
Players
3,774 posts
18,187 battles
On 4/22/2020 at 11:01 AM, Yebat said:

Jestli ti tohle vadi na Amalfi, tak to budes s Brindisi jeste o tridu nastvanejsi. Venezia je potom uz dobra, specialne s tim Sansonetti kapitanem jestli ho mas, takze to rovnou preexpi nebo budes akorat trpet. Mimochodem na kapitanovi pouzivam jak RPF tak vigilance, pomaha to kdyz ta lod nema hydro a pritom je docela ucinna proti DDckum, zbylych 12 bodu je tak akorat  na to ostatni.

Hele Brindisi už mám. S Amalfi naprosto nesrovnatelné. Amalfi pro mne bohužel naprostý křáp.

Suma sumárum nemá ani jakoukoliv ofenzivní schopnost, ani jakoukoliv defenzivní schopnost, o podpoře taky nelze mluvit neboť chybí AA, hydro, radar, zapalování, ...

EDIT: Tak to je sranda, zrovna procházím screenshoty za poslední měsíc a koukám, @Yebatžes byl zrovna v mé asi druhé nejlepší bitvě s Amalfi, zrovna v té, kde mne tak naštvala neúčinnost děl proti bokům DDček na 5-8km. Střílel jsem na Z-52 a na Daring (pořádně velké cíle) a za alespoň 4 salvy (na Zetko jich mohlo být i víc na větší vzdálenosti, to už si nevzpomenu) jsem nedal dohromady ani 10k DMG. Tolik není úplně neobvyklé dát s Brindisi na jednu salvu i na daleko větší vzdálenosti.

Naštěstí si nebyl onen Daring co se tak zdráhal capnout B (a dohnal mne k tomu to nakonec udělat za něj). Proč se tak bál toho Z-52 nikdy nepochopím. Daring je (i po pokračujících nerfech) absolutní špička potravního řetězce.

shot-20-04-18-00-37-29-0281.jpg

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this