Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

VII Zara

8 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
200 posts
8,189 battles

Pro mě osobně první skutečně zajímavá loď v linii...... hodně jsou znát rychlejší granáty oproti předchozímu tieru. Jinak v podstatě platí to samé co u předchůdce. Nicméně vzhledem k faktu, že loď se už setkává s IX. tierem, prospěl by jí rychlejší reload.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,922 posts
5,428 battles

Prostě jo. Tahle linie mě od tieru 3 baví a Zara to jen potvrdila. Pořád je potřeba být hodně opatrní, ale SAPy mi sedí. Jsou totiž konstatní. U AP jde o čisté RNG. Stejně tak u HE, kde je zase potřeba často čekat jen na ohně. Ale SAPy? Stačí nastudovat síly pancíře lodí, které potkáváte. Vybrat si ty, které SAPy overmatchují (což jsou skoro všechny) a můžete rozjet divadlo téměř stabilní dmg.

Jinak se jedná o celkem standardní křižník, který ničím extra nevybočuje. Jen má SAPy a ten pohybující se smouk.

PS: Jo a nezapomeňte na Scharnhorsty. Těch je ve hře spousta a pro Zaru to je parádní farma dmg.

[J4FUN]
Players
49 posts
9,165 battles
1 hour ago, Bergham said:

Prostě jo. Tahle linie mě od tieru 3 baví a Zara to jen potvrdila....

Zrovna včera mě někdo s ruskou BB ve hře psal, proč nejde ta loď trefit :cap_cool:...prostě se s ní dobře a celkem rychle manévruje. Když sedne hra, tak není problém s ní udělat hodně solidní dmg. Jen na krátkou vzdálenost dostává celkem na prdel, ale to asi každé T7 CA. Při ústupovém boji a rychlém manévrování  dokáže celkem dlouho přežít a udělat až nečekané škody.

[IDDQD]
Players
200 posts
8,189 battles
Před 1 hodinou Bergham řekl/a:

Prostě jo. Tahle linie mě od tieru 3 baví a Zara to jen potvrdila. Pořád je potřeba být hodně opatrní, ale SAPy mi sedí. Jsou totiž konstatní. U AP jde o čisté RNG. Stejně tak u HE, kde je zase potřeba často čekat jen na ohně. Ale SAPy? Stačí nastudovat síly pancíře lodí, které potkáváte. Vybrat si ty, které SAPy overmatchují (což jsou skoro všechny) a můžete rozjet divadlo téměř stabilní dmg.

Jinak se jedná o celkem standardní křižník, který ničím extra nevybočuje. Jen má SAPy a ten pohybující se smouk.

PS: Jo a nezapomeňte na Scharnhorsty. Těch je ve hře spousta a pro Zaru to je parádní farma dmg.

Pravda pravdoucí....ty "ďahy" speciálně do Scharnyho jsou až za hranou logiky.... ono to vůbec do německých lodí nakládá o znatelný chlup víc než do jiných. 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,922 posts
5,428 battles
1 hour ago, Sboot_cz said:

Pravda pravdoucí....ty "ďahy" speciálně do Scharnyho jsou až za hranou logiky.... ono to vůbec do německých lodí nakládá o znatelný chlup víc než do jiných. 

A miluju s tím trefovat DDčka. Na těch nižších tierech jsou ještě hráči neopatrní a tak ani nevadí delší doba, kdy granáty letí, protože si to DDčko šine pořád rovně. Přesnost je ale soildní a tak neníproblém dát DDčku i na 10km za 3k. Na méně se mi povedly šlehy i za 7k. S tím, že 5k je docela standard.

[PRDI]
Players
254 posts
2,001 battles
2 hours ago, Small_fish_1 said:

Zrovna včera mě někdo s ruskou BB ve hře psal, proč nejde ta loď trefit :cap_cool:...prostě se s ní dobře a celkem rychle manévruje. Když sedne hra, tak není problém s ní udělat hodně solidní dmg. Jen na krátkou vzdálenost dostává celkem na prdel, ale to asi každé T7 CA. Při ústupovém boji a rychlém manévrování  dokáže celkem dlouho přežít a udělat až nečekané škody.

nie že nejde trafiť proste WG nechce aby si ho trafil

Gorizia na 9km od mojho Pyotra veselo bokom salva pekne do bučku a ejhle 2 overpeny

zvyšok nabojov sa proste niekde vyparil 

• Cool 1

Players
17 posts
1,758 battles

Gorizia na steroidech. Torpéda velmi zvyšují její nebezpečnost a s dostřelem 12km jsem prekvapil nejednu bitevní loď, která počítala se snadnou kořistí. A taky jsem už par protivníků presvědčil, že kempovat v kouři není dobrý nápad :-). Navíc je to fakt mrštná loď, kterou při správném manevrování má problém trefit bitevní loď. Ovšem jeden dobrý zasah.... 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.