Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

VI Trento

5 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
203 posts
8,253 battles

První trochu zajímavá loď ve větvi. Dá se s ní něco nahrát, ale žádný zázrak to až tak není. Člověk musí mít kliku i na nějaká ta torpéda, která trefí. Největší slabinou je její spot, 12,7 km je na tento tier tragédie. Výhodou je rychlost a manévrovatelnost. SAPy a jejich účinnost mají své limity (to platí obecně pro celou větev). 

[T-N-T]
Players
3,279 posts
14,594 battles

Auvajs.

Ty T5, co jsem za Italy zkoušel, aspoň měly výhodu low tier bitev. Tak nějak jsem to mezi 4-6 dokázal ukočírovat, abych nebyl hned na ráně a postupně i se SAP dal aspoň nějaké DMG. Jenomže s Trentem na T6 mne to zatím hodilo jenom mezi sedmičky nebo dokonce osmičky a tam jsou mapy už o dost méně přívětivé a hráči daleko méně pochopitelní.

Výsledek je, že jsem byl dvakrát vymazán* z mapy s prakticky nijakým výsledkem. I na T2 Chikumě mám lepší DMG. :Smile_sceptic:

Nějak budu muset vymyslet, jak se rychleji a lépe schovávat. Posledně mi došla i ta velká mapa a už jsem neměl kam prchat...

*Jednou mne smázla Gorizia AP salvou. Vzhledem k tomu, jak moc jsem poslední dobou hrál Gorizii v Coopu kvůli misím, tak musím konstatovat, že to je co říct. AP Gorizie má setsakra problém citadelovat cokoliv na víc jak 10km.

• Cool 1

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,825 battles

Tak nějak nechápu, co je vedlo přidavat do hry tuhle linii. Jestli jsou běžné těžké křižníky support lodě, tak co je sakra tohle? Ona umí i něco nastřílet, to jí neberu, ale pro týmovou hru - random - moc vhodná není.

Spot je strašný

Pancíř chybí

Děla se otáčejí pomalu - no to mají IJN také.

Pohyblivý smoke...hmm hezké, ale dávalo by mi to větší smysl, pokud by ho šlo používat častěji, když už trvá jen pár sekund.

torpéda - pomalá, ale dá se s nimi zahrát

rychlost - žádný trhač asfaltu to také není

nová munice - do křižníků to dává za pár tisíc, ale to ožužlávání bitevek po stovkách za salvu.....

[IDDQD]
Privateer
3,374 posts
5,171 battles

Nic složitého - Jak donutit lidi aby pustili FreeXP .

Kdo to hraje každý den , tak jich má , že až . Takže dáš jednu hru , zjistíš že je to plečka a šup o tier výš . Tam se situace opakuje , takže jsi za 6 až 9 her na desítce . A ta ti pak vesele rezne v přístavu , protože jsi se vrátil na oblíbené lodičky po zjištění , že i ta X není pravé ořechové . Pro tebe . 

Reset linií máš za sebou , do kapitánů to nenarveš , máš je na 19-ti bodech , linie všechny vyzkoumané  a oni vesele přibývají .

Něco jako ropa v klanu .

Nerudovská otázka - Kam s ním ?

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.