Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

III Taranto

3 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
3,974 posts
21,092 battles

Tohle je fakt docela křáp.

Jediné jakž takž pozitivum jsou torpy. Ty většina lodí na T3 ještě nemá (i když Tenryu, Friant :cap_hmm: ). Zase ale jsou jen 2 na každé straně s dost nízkým poškozením.

Pancíř je jeden z nejhorších na tieru. Konkurence buď má citadelu hluboko pod hladinou, čili je imunní proti šlehám od bitevek, nebo se spoléhá na takovou papírovost, že BB AP proletí škrz naskrz s minimálními škodami. Taranto má ale dost vysokou citadelu schovanou za dostatečně "silným" pancířem, že v podstatě co AP salva od bitevky, to polovina HP fuč. A HP máte od začátku taky dost málo, čili i přestřelování se s ostatními křižníky ba i DDčky vyjde draho.

Děla jsou dosti neadekvátní. Je jich mizerně málo, mají velmi dlouhý reload a granáty - i na nízký dostřel - mají dost obloučky. A proti tomu stojí třeba St. Louis nebo Bogatyr. Neporovnatelné.

Share this post


Link to post
Share on other sites

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×