Jump to content
Sign in to follow this  
YabbaCoe

V Genova

19 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4,791 posts
27,452 battles

Koupě této lodě musí být čirý masochismus... 

Reload děl 20s ? WTF ?

• Funny 2

[PPH]
Players
352 posts
11,985 battles

Já ji dostal už ze sedmého náhodného balíčku tj. dosti "levně" - a je to loď... zvláštní.... AAčka zapomněli namontovat - i T4 CV si okolo tebe létá jak na Leteckém dni s Květy, torpeda mají rychlost chcíplého hlemýždě, reload je na uvaření si kafe v mezičase.... Na T5 je to ale celkem standartní loď... pokud něco trefíš... tak to i sem tam štípne, ať už SAPy či vhodně APčkama na bůček, pokud tě trefí BBčko ... tak tě vymaže nebo skoro vymaže... Je to rozhodně loď pro minimálně středně zkušené hráče... začátečník s ní musí neskutečně trpět a celkově nepatří k nic moc zábavnému.

Jen si ji opravdu nedokážu představit proti T7 lodím.... tam opravdu způsobuje enemákům těžké ztráty - od potrhání bránice smíchy :-)

• Cool 2

Players
4,791 posts
27,452 battles

Já ji dostal jako 7. kontik z 22 (zatím jsem sebral 17kontíků, protože je tam 14k uhlí. Víc žetonů jsem zatím nenajezdil), takže zdarma. Torpéda lechtají, do DD to dává, ale než znovu nabiješ, je DD většinou pryč.

začátečník s ní musí neskutečně trpět

Každý s ní musí neskutečně trpět...

• Funny 3

Players
375 posts
2,093 battles
Před 3 hodinami ims21 řekl/a:

Já ji dostal jako 7. kontik z 22 (zatím jsem sebral 17kontíků, protože je tam 14k uhlí. Víc žetonů jsem zatím nenajezdil), takže zdarma. Torpéda lechtají, do DD to dává, ale než znovu nabiješ, je DD většinou pryč.

začátečník s ní musí neskutečně trpět

Každý s ní musí neskutečně trpět...

Některé parametry této lodě (dle wiki) jsou takto trochu hrozivé ... hrozivé pro zdraví jejího hráče.

Jo, kdyby měla rudou vlajku, tak by to byl zabiják ... DMG jako u bitevky 8 tieru minimálně, otáčení věží za 2 sekundy, neprůstřelné ... 

Takto to jen vypadá, že loď nikdo netestoval a nebo WG opět nikoho z těch, kteří to testovali, neposlouchalo.

Players
4,791 posts
27,452 battles
Před 11 minutami Kulica řekl/a:

Některé parametry této lodě (dle wiki) jsou takto trochu hrozivé ... hrozivé pro zdraví jejího hráče.

Jo, kdyby měla rudou vlajku, tak by to byl zabiják ... DMG jako u bitevky 8 tieru minimálně, otáčení věží za 2 sekundy, neprůstřelné ... 

Takto to jen vypadá, že loď nikdo netestoval a nebo WG opět nikoho z těch, kteří to testovali, neposlouchalo.

Samozřejmě, mít to srp a kladivo, bylo by to monstrum. Vypadá to, že WG se dává cestou - darovaná loď = absolutní plečka. Je to vidět i na "cenách" u dvorany slávy, co patří k Italům". Začalo to u frantíků, u taliánů je to dotažený k dokonalosti.

Ta loď je dobrá jen na splnění svojí vlastní mise (100žetonů) + 4x2 misí v nařízeních 1-4 (celkem 160 žetonů) v kooperativce, když z kontíků nepadne mise na řadový křižník. Pak do šrotu.

• Cool 2

[IDDQD]
Players
200 posts
8,189 battles

Vypadá to, že Genova je snad jediná loď, na kterou má celá komunita konzistentní názor a to se taky počítá. Tahle loď je vlastně takový stmelovač kolektivu :Smile_teethhappy:. Tohle se WG opravdu nepovedlo, ostatně jako téměř všechny lodě v této větvi vč. momentálně testované prémiové Gorizie. Nezbývá než doufat, že obdobně nezprzní připravovanou větev britských těžkých křižníků (trochu představu může nastínit Exeter, který mmch taky není extra zázrak, ale v porovnání s tímto je to král). 

• Funny 1

[PPH]
Players
352 posts
11,985 battles

Oprava - je to ještě horší vergl než jsme doufali... v Coopu jsem potkal  Leander - je to sice T6... ale na vzdálenost cca 6-7 km byl schopen mě citadelovat i čistě přes naúhlovanou příď... šel jsem na cca 3 salvy :-))

Btw. průměrný WG bot začíná mít lepší skill a schopnosti jak cca 30% "živých" hráčů.... 8-) Nevím zda je to vítězství UI nad lidstvem... či  důsledek stěhování "inženýrů z Afriky" a počátek konce civilizace jak ji známe :-)

Players
367 posts
4,777 battles
7 hours ago, mortas_invader said:

Btw. průměrný WG bot začíná mít lepší skill a schopnosti jak cca 30% "živých" hráčů....

Miloš Zeman 1992 : " Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. Těmto lidem - je to tedy polovina národa - uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa."

Jedna z mála věcí, ve které s tímto pánem souhlasím. A nemyslím si, že bychom (jako národ) nějak vybočovali ze světového průměru, čili to platí obecně na celou tuhle slavnou civilizaci.
Však ono je to všude, kam se podíváš. Stačí se pozorně rozhlédnou po supermarketu, usednout za volant nebo si večer na chvíli pustit televizi. Zúčastnit se voleb. Momentálně bydlím v domě, kde je 66 partají. Dost slušný vzorek. Asi jako když ve WOWs vyjedeš do randomu ...

Jsme to prostě MY. :cap_haloween:

Z vlastní zkušenosti doporučuji hrát sólo tituly, jako za mlada, kdy žádný internet nebyl. Je jich spousta ...

• Cool 2

[BOB-R]
Beta Tester
32 posts
1,120 battles

Hele, ono se tu smí říct, že Genoa je plečka? Byť to není pozitivní? Se v těch pravidlech fóra nějak ztrácím. Přitom jsem si připravil pozitivní hodnocení (podotýkám, že Genovu naštěstí nemám) :  Jsem rád, že je Genova ve hře a doufám že si ji pořídí spoustu hráčů, vždy když ji vidím v červeném týmu zvedá mi to náladu, zlepšuje můj pocit ze hry, těším se na splnění další mise na citadelování. Jenom prosím, Genova potřebuje nutně buff, potřebuje více HP, obvykle totiž vydrží jen tak tři citadely a pak si musím hledat jiný objekt zájmu, což je škoda,

PS: Tak ono to, že zhruba polovina lidí má podprůměrnou inteligenci je jaksi statistický fakt, platí to pro každou civilizaci, i u Vulkánců, to by nás děsit nemělo. Dokonce, pokud má civilizace velké % vysoce nadprůměrně inteligentních jedinců, je pravděpodobné, že podprůměrnou inteligenci bude mít víc jak polovina populace. Ale bonmot je to pěkný.

Players
4,791 posts
27,452 battles

@MPosp - akorát nevím, který další přívlastek si 'virotik' pro sebe nárokuje jako sedmý občan, jelikož 'nebo' zde není vylučovací.

@Renwor - zklamu tě - až skončí ta neskutečná WG 'žranice' všelijakých 'hodnotných' odměn týkající se italských křižníků, myslím, že nikdo tuhle loď už jezdit nebude.

[CSNL]
Players
259 posts
9,912 battles

Dá se s ní hrát, řekl bych že AP jsou použitelnější než u Montečičolíny... 

Players
375 posts
2,093 battles

Co sleduji když proti tomuto zázraku hraji v DD, tak dává strašné bomby .. když mě trefí, tak je to taková nákladáčka, že nestihnu při odchodu do přístavu za sebou ani zavřít dveře.

Škoda, že alespoň místo toho projektu nezvládlo WG najít na tier V reálnou loď...

[SALIS]
Players
498 posts
13,884 battles

Mě zatím Genova celkem baví, teda dokud dostane člověk dobrý matchmaking - tj. max tier 6 a co nejmíň BB, nejenom proto aby vás nemělo co vypnout na salvu ale i proto, že naúhlované bitevce nemáte v podstatě jak vážněji ublížit (proto se takové střelbě raději vyhýbám a snažím se najít lepší cíl)... Primárním cílem jsou křižníky, které 203mm AP krájí spolehlivě i "naúhlované", AP používám i do boků bitevních lodí; SAPy hlavně proti DDčkům, kterým nakládají spolehlivě - když má člověk trpělivost čekat na reload - což je největší problém Genovy… Torpéda i přes slušný dosah jsou spíše odstrašujícím prvkem, nebo yolo zbraní na blízko kvůli své nízké rychlosti.:Smile_honoring:

Ale ano je to papírová plečka, s tragickým DPM, ale jako lovec křižníků se dá celkem hrát a má i určítý fun factor, protože 203mm AP na T5...:Smile_trollface:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
200 posts
8,189 battles

Dal jsem si s ní pár her a musím trochu opravit to, co jsem psal výše. Je to neskutečný šrot, HP ztrácí už jen tím, že na vás BB jen namíří a je jedno jaká.......tolik vypínaček jsem s žádnou lodí nikdy nedostával. A nemám s ní na randomu ani jednu výhru. :Smile_teethhappy:Opravdu nechápu, jak tohle mohli dát do hry. Proti DD dobrá (ale s tím reloadem v podstatě i tak ne moc prospěšná pro tým), to je tak vše.

[T-N-T]
Players
3,279 posts
14,576 battles

Je to horší než Emerald.

Ne vážně. Emerald se může schovat do kouře. Emerald má dokonce i heal. No a Emerald má háfo lepších torpéd. Pokud byste se chtěli radovat z AP síly Genovy, uvědomte si, co dokáže britské AP.

[IDDQD]
Players
200 posts
8,189 battles

Nerozumim tomu .....poslední (sedmá) hra s touto lodí (hrál jsem jí jen kvůli misi) a kraken. Jen díky tomu, že si mě v té hře skoro nikdo nevšímal. Jinak platí to, co jsem psal výše. WG děkuji za místo v přístavu.

Weekend Tester
361 posts
4,259 battles

imho je to jeden z nejsilnějších t5 křižníků na mid/long range jak se k něčemu dostanete pod 10 km a nemůžete se odspotnout tak ste většinou mrtví , 203 na t5 overmatchnou snad všechny křižníky , a SAP se spoter planem dokáže dávat padáčky i do naúhlovanejch bitevek na maximální vzdálenost poměrně spolehlivě.

Dobře to manévruje a v kombinaci s nepřesností low tier bitevek ty vypínačky nejsou tak častý, (dostal sem tušim jednu), AA neexistuje,

pancíř je fakt na pytel , tam projde snad všechno , paradoxně je bohužel na druhou stranu dost silnej takže na rozdíl od frantíka se všechny AP aktivujou :D

Za mě docela fajn lodička akorát je potřeba umět mířit a nesypat bezmyšlenkovitě HE a doufat.

• Cool 2

Players
375 posts
2,093 battles

Jen díky délce ládování ... ne, tuhle loď ne ani zadarmo.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.