Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Bojové mise v aktualizaci 0.8.9

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
74 posts
3,316 battles

Po poslední aktualizaci jsem zaregistroval hned dvě významný změny. 1/ Nevidim Zbrojnici. 2/ Nevidim Klanový přístav. Zvuky, v případě přístavu - šumění moře, slyšim, ale nevidim... Někdo nějakou radu, prosím?

[WG-EU]
WG Staff
2,731 posts
4,032 battles
Před 12 hodinami Mrsk_original řekl/a:

Po poslední aktualizaci jsem zaregistroval hned dvě významný změny. 1/ Nevidim Zbrojnici. 2/ Nevidim Klanový přístav. Zvuky, v případě přístavu - šumění moře, slyšim, ale nevidim... Někdo nějakou radu, prosím?

Před 6 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Jedná se o známou chybu. Vývojáři na tom pracují a oprava snad bude s aktualizací 0.8.10.

Přesně toto samé se mi děje v práci. Ovšem existuje poměrně snadná cesta, jak to opět rozchodit:

• Jdi do složky s hrou a následně do složky "res"
  • Dojklikem otevři soubor engine_config
  • zmáčkni ctrl + f na klávesnici a napiš do vyhledávače: auto
  • Linku <hardwareAcceleration>auto</hardwareAcceleration> přepiš na <hardwareAcceleration>false</hardwareAcceleration>
  • ulož
  • Otevři hru

Jen upozorňuji, že se nejedná o fix, ale o způsob jak to vyřešit. Obvykle však u jakékoliv updatu či micropatche budeš muset tuto cestu podstoupit znovu, jelikož se hodnota u hardwareAcceleration obvykle vrací do původní polohy po každé aktualizaci hry.

Jen cituji sám sebe z jiného vlákna, kde byla položena stejná otázka

• Cool 1

Players
74 posts
3,316 battles

Super, díky. Ovšem má to jednu vadu: otevřeno v broweru se nedá přepsat. Příkaz najdu, ale není možná žádná úprava. Nějaký náhradní řešení? :Smile_unsure:

[T-N-T]
Players
67 posts
2,760 battles
Před 13 minutami Mrsk_original řekl/a:

Super, díky. Ovšem má to jednu vadu: otevřeno v broweru se nedá přepsat. Příkaz najdu, ale není možná žádná úprava. Nějaký náhradní řešení? :Smile_unsure:

Dle zkušeností z přepisování souborů v jiných hrách a programech si soubor otevri v poznámkovém bloku (myslím, že kliknutí pravým tlačítkem nabízí něco jako "otevři v" nebe tak), přepis si co potřebuješ a ulož. Snad bude fungovat.

• Cool 1

Players
74 posts
3,316 battles
Před 4 hodinami Ma_Ro_01 řekl/a:

Dle zkušeností z přepisování souborů v jiných hrách a programech si soubor otevri v poznámkovém bloku (myslím, že kliknutí pravým tlačítkem nabízí něco jako "otevři v" nebe tak), přepis si co potřebuješ a ulož. Snad bude fungovat.

Super, bomba! Díky :Smile_Default:

A ještě jedna zápletka. Bojová mise "Rozhodná bitva". Čtvrtá část: napáchat 70.000 HP škod požárama. Splnitelný v náhondý, hodnocený, koop. nebo scénář bitvě. Po dvou odehraných se mi pořád zobrazuje postup jen za jednu. Konkétně za náhodnou, Halloween scénář nějak nic...

Výstřižek 1.PNG

Výstřižek 2.PNG

Výstřižek 3.PNG

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
395 posts
17,770 battles
Spojler
Před 27 minutami Mrsk_original řekl/a:

Super, bomba! Díky :Smile_Default:

A ještě jedna zápletka. Bojová mise "Rozhodná bitva". Čtvrtá část: napáchat 70.000 HP škod požárama. Splnitelný v náhondý, hodnocený, koop. nebo scénář bitvě. Po dvou odehraných se mi pořád zobrazuje postup jen za jednu. Konkétně za náhodnou, Halloween scénář nějak nic...

Výstřižek 1.PNG

Výstřižek 2.PNG

Výstřižek 3.PNG

Nejel jsi náhodou první část scénáře  (záchrana lodě Transylvania)? Je tam totiž ještě podmínka tier 5 a vyšší.

• Cool 2

[WG-EU]
WG Staff
2,731 posts
4,032 battles

Btw jelikož dnes ráno proběhl rychlý fix, hardwareAcceleration bude potřeba přepsat znovu dneska :Smile_sad:

• Cool 1

Players
74 posts
3,316 battles
Před 7 hodinami cer243 řekl/a:
  Odhalit skrytý obsah

Nejel jsi náhodou první část scénáře  (záchrana lodě Transylvania)? Je tam totiž ještě podmínka tier 5 a vyšší.

A jo... Sorry, jsem tupé zvíře. Nemám v přístavu nic nižšího než pětky a tohle mi to nějak ujelo :Smile_hiding:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.