Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.9 - Změny v systému odhalování a možnost odhalení

12 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles

spotting.png

Kapitáni! :cap_look:

Po obdržení četných žádostí od našich hráčů jsme zavedli změny v systému odhalování a možnosti odhalení.

Nyní bude postih k možnosti odhalení lodi po výstřelu vynulován 2 sekundy poté, co loď opustí dosah dohledu nepřátelské lodě (např. ukrytím za ostrov).

Také jsme přidali dobu zaručené detekce: když je loď odhalena protivníkem, zůstane pro nepřítele viditelná alespoň 2 sekundy. Tato změna eliminuje případy, kdy nepřátelská loď „bliká“ na hranici dosahu odhalení pozorovatele – tj. v rychlém sledu se objevuje na mapě a zase z ní mizí.

Výsledkem je, že pokud vaše loď opustí soupeřův dosah dohledu 1 sekundu poté, co jste byli odhaleni, budete pro nepřátelské lodě viditelní po další 1 sekundu. Pokud však byla vaše loď pro nepřátelskou loď viditelná 2 sekundy před opuštěním dosahu dohledu nepřátelské lodě, tak z nepřátelských radarů zmizíte okamžitě.

Jaké jsou vaše názory na tyto změny?

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,431 battles

Svůj pravý a plnohodnotný názor sem nemůžu napsat, protože bych porušil pravidla fora a to tak, že opravdu hodně a měl bych perma ban i zde.
"Četná žádost komunity"... to když vidím otevírají se všechny zavírací nože v okruhu 5km ode mne.
Byla by možná alespoň jedna citace této žádosti? Jedna stačí. I se jménem prosím :Smile-angry:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,132 posts
11,186 battles
30 minutes ago, TheComedian1983 said:

Svůj pravý a plnohodnotný názor sem nemůžu napsat, protože bych porušil pravidla fora a to tak, že opravdu hodně a měl bych perma ban i zde.
"Četná žádost komunity"... to když vidím otevírají se všechny zavírací nože v okruhu 5km ode mne.
Byla by možná alespoň jedna citace této žádosti? Jedna stačí. I se jménem prosím :Smile-angry:

Hele ted si delas srandu nebo to myslis vazne?

Tohle je uprava kterou jsem si vykriceli tak 5 patchu zpatky kdy WG opravilo "bug" spottingu ktery vsichni hraci povazovali za featuru.

A WG to trvalo naopak trvalo hodne dlouho to vratit do puvodniho stavu jaky vetsina hracu chtela.

• Bad 1

[IDDQD]
Players
2,076 posts
18,836 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Výsledkem je, že pokud vaše loď opustí soupeřův dosah dohledu 1 sekundu poté, co jste byli odhaleni, budete pro nepřátelské lodě viditelní po další 2 sekundy. Pokud však byla vaše loď pro nepřátelskou loď viditelná 2 sekundy před opuštěním dosahu dohledu nepřátelské lodě, tak z nepřátelských radarů zmizíte okamžitě.

není to jen špatně formulovaný? Logicky mi to nějak nesedí, když budu spotnutej 1,99s a odjedu tak pak budu svítit ještě další 2s (ve výsledku 3,99s)? A když budu spotnutej 2,01s tak když odjedu tak zmizím hned? 

Neměly by se ty 2s počítat od začátku spotnutí, tzn. minimálně 2s, ale pokud to zahraješ správně tak taky maximálně 2s? 

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,578 posts
20,431 battles
Před 2 hodinami Sigimundus řekl/a:

Hele ted si delas srandu nebo to myslis vazne?

Tohle je uprava kterou jsem si vykriceli tak 5 patchu zpatky kdy WG opravilo "bug" spottingu ktery vsichni hraci povazovali za featuru.

A WG to trvalo naopak trvalo hodne dlouho to vratit do puvodniho stavu jaky vetsina hracu chtela.

erm
Už se chytám. Je to divně napsané. Rozuměj neumím číst a jsem rád, že mi neprší do krku.
Mea culpa :Smile_hiding:

Spojler

ale na ty dvě vteřiny se mohli vybodnout a ne že ne - 10 vtřeřin by bylo akorát

• Cool 1

[T-N-T]
5,132 posts
11,186 battles
14 hours ago, TheComedian1983 said:

erm
Už se chytám. Je to divně napsané. Rozuměj neumím číst a jsem rád, že mi neprší do krku.
Mea culpa :Smile_hiding:

Reveal hidden contents

ale na ty dvě vteřiny se mohli vybodnout a ne že ne - 10 vtřeřin by bylo akorát

Tak co jsem se dival tak to WG trvalo nakonec 9 patcu ("opravovali" to v 0.8.0) :fish_palm:

A nic se nedeje ale prislo mi smutne kdyz uz jsme si konecne jako komunita dokazali u WG prosadit neco rozumneho (i kdyz to trvalo snad rok) tak prvni prispevek je o tom kdo ze to vlastne chtel :fish_palm::Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Takze jsem radeji rychle zareagoval aby si z toho WG neodneslo to ze kdyz uz neco udelaji opravdu na zadost komunity tak na to stejne jako hraci nadavame :Smile_teethhappy:

A jinak souhlasim ze ta druha cast s "vzdy aspo 2sec" je divne napsana a nebo naopak nedava smysl jak uz tu napsal Quetak

[IDDQD]
Players
2,076 posts
18,836 battles

vypadá to, že to jen žabák špatně přelouskal. V EN verzi patche to zní:

"As a result, if your ship leaves an opponent's line of sight 1 second after you were detected, you'll continue to be visible to the enemy ship for a further 1 second. However, if your ship was visible to the enemy ship for 2 seconds before leaving the enemy ship's line of sight, you'll disappear from the enemy's view immediately."

[T-N-T]
5,132 posts
11,186 battles
9 minutes ago, Quetak said:

"As a result, if your ship leaves an opponent's line of sight 1 second after you were detected, you'll continue to be visible to the enemy ship for a further 1 second. However, if your ship was visible to the enemy ship for 2 seconds before leaving the enemy ship's line of sight, you'll disappear from the enemy's view immediately."

Ono je to zpravne uz i v ceske verzi clanku. A tohle dava smysl.

Výsledkem je, že pokud vaše loď opustí soupeřův dosah dohledu 1 sekundu poté, co jste byli odhaleni, budete pro nepřátelské lodě viditelní po další 1 sekundu. Pokud však byla vaše loď pro nepřátelskou loď viditelná 2 sekundy před opuštěním dosahu dohledu nepřátelské lodě, tak z nepřátelských radarů zmizíte okamžitě.

• Cool 1

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles
V 16. 10. 2019 v 10:57 Quetak řekl/a:

Pardón, já to jen kopíroval z článku, nebyl čas to kontrolovat slovo od slova, zda je to správně :Smile_sad:

• Cool 2

Players
4,791 posts
27,452 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Pardón, já to jen kopíroval z článku, nebyl čas to kontrolovat slovo od slova, zda je to správně :Smile_sad:

Máš stěstí, že jsme v dobrém rozmaru :Smile_teethhappy:

• Funny 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,200 posts
12,805 battles

Nejsem si tím stopro jistá ale pokud projíždím mezi dvěma ostrovy probliknu na dvě slavné vteřiny (asi) a někdo po mě vystřelí..... Zatím se mi ve dvou případech stalo že o tom nasvícení nevim. Zkrátka jsem byla dvakrát překvapená že na mě někdo vystřelil ačkoliv jsem ikonku spotu neviděla a myslela jsem si že nesvítím. 

Je to bug nebo náhoda? Či moje nepozornost? Prosím ostatní o ověření. Díky 

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.