Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.10 - Halloween: Nájezd na hnus

6 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles

filth.png

Kapitáni! :cap_yes:

V novém režimu budou tři týmy po třech hráčích bojovat proti sobě navzájem a také proti hordě temných sil, které ovládá UI. Vaším hlavním úkolem bude sběr speciálního zdroje, kterému se říká „hnus“. Vyhrazená sekce ve zbrojnici vám umožní hnus vyměnit za různé odměny, a to včetně kamufláží stylizovaných jako monstrózní lodě a nového typu trvalých kamufláží pro lodě úrovní VIII–X.

Upozornění: Nový režim bude dostupný od 31. října do 28. listopadu!

[PPH]
Players
2 posts
2,373 battles

Ahoj. Pro nákup posledních lodí tieru X musím dát 300 dublonů? A lodě mi po skončení Haloweenu zmizí? Pokud ano, tak je to skvělá investice.:cap_haloween::fish_panic:

[SALIS]
Players
498 posts
13,884 battles
13 minutes ago, Jousy said:

Ahoj. Pro nákup posledních lodí tieru X musím dát 300 dublonů? A lodě mi po skončení Haloweenu zmizí? Pokud ano, tak je to skvělá investice.:cap_haloween::fish_panic:

Těch 300 dublonů je pravděpodobně za místo v přístavu, zřejmě nemáš již žádné volné... :Smile_sceptic:

[PPH]
Players
2 posts
2,373 battles
1 hour ago, Dave6 said:

Těch 300 dublonů je pravděpodobně za místo v přístavu, zřejmě nemáš již žádné volné... :Smile_sceptic:

Souhlasím, nevšiml jsem si. Omlouvám se za zbytečný dotaz.

[IDDQD]
Beta Tester
293 posts
11,700 battles

hňus je fajň iba s klaňom v zlozeňi 2x Skorp+Oktop, ist ňa B2/B9 a ostatňe timy poslat ňaopak - zial teňto rezim mi sposobuje errory rovňako ako v teste - kvalita WG :(

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles

Kapitáni! :Smile_izmena:

Vzhledem k tomu, že Nájezd na hnus pokračuje i v aktualizaci 0.8.10, nechávám toto vlákno otevřené :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.