Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.9 - Halloween z předchozích let

2 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,731 posts
4,032 battles

update-089-italian-cruisers_2_1920x1080.jpeg

Kapitáni! :fish_glass:

V temné noci, která spojuje 31. říjen a 1. listopad, vylézají ze svých skrýší hordy kradmých zlovolných příšer a plíží se po celém světě s cílem dobývat nová území. Spojte síly s ostatními hráči, abyste zachránili loď Transilvania, a braňte vody souostroví Stříbrného kopí před silami temnoty v loňských, děsivě povědomých operacích! Letos budete v operacích moci své štěstí zkusit v divizi, a to nejen s normální a těžkou obtížností, ale také na obtížnost supertěžkou. První dokončení supertěžké operace se třemi či více hvězdami vám vynese prémiové kontejnery „Halloween 2018“. Ty mohou obsahovat spotřební kamufláže, dublony, volné ZK a jistou šanci na padnutí jedné z trvalých kamufláží s halloweenským motivem z předchozích let.

Více informací v tomto článku

Především vyzkoušejte Supertěžkou obtížnost a napište nám, jak se vám dařilo. Dokáže někdo udělat 5 hvězd?

[PPH]
Players
355 posts
12,039 battles

Stala se mi zajímavá věc - hned ze startu hry, po pár minutách.. jsem v Urashimě ( operace Paprsek ) měl zaměřovač v zoomu... a do něčeho jsem narazil... asi vrak?? Fakt nemám páru... Zaměřovač - celé okno - skočilo jako by ta loď celá hupsla do vzduchu... a vše zamrzlo.... nemožnost pohnout oknem... ať už normálně nebo v modu volný pohyb... klávesa M nezobrazila minimapu... mohl jsem psát a nadávat do chatu... slyšel jsem zvuky... mohl jsem vystřelit ( netuším kam a jakým směrem) a v tomto stavu jsem skončil až do finále a udělání operace - a byl jsem samozřejmě "přínos" pro tým... Jako bonus mi teď ani nejde vypnout hra a čeká mě restart či vypnutí celého počítače... Řekněme, že tě chyb a bugů se vám poslední dobou navršilo nadstandartně... vážně se už "těším" na ponorky....

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.