Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.9 - Italská událost

3 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,731 posts
4,032 battles

italia.png

Kapitáni! :crab:

Italské křižníky úrovní V–VIII dorazí v předběžném přístupu. Tato větev vyniká:

• Výbornou obratností
  • Počínaje VI. úrovní jsou křižníky vybaveny silnými 203mm děly
  • Poloprůbojnými (SAP) granáty, které kombinují vlastnosti AP a HE granátů
  • Spotřebním doplňkem „Výfukový kouřový generátor“, který dokáže loď zamaskovat kouřem, aniž by musela snížit rychlost

Splnění misí a nařízení vám vynese signály, spotřební kamufláže, elitní ZK velitele, kredity, volné ZK, uhlí, kontejnery „Italské křižníky“ a nový dočasný zdroj – italské žetony. Vyměňte italské žetony za náhodné balíčky „Patria e Onore“ s hodnotnými odměnami. Jeden z 22 balíčků obsahuje hlavní odměnu – italský křižník  V Genova

Více informací najdete zde

[1-CSP]
Players
362 posts

Upřímně mě zajímá , jak dlouho bude trvat než dostanu ty slibované lodě..Už jsem použil 8 kontejnerů a pořád nic....Mám už kromě Ceasara všechny staré Italy a pořád se musím modlit za základní loď do hry ??? WTF  :Smile_izmena:

[1-CSP]
Players
362 posts
On 10/15/2019 at 3:53 PM, YabbaCoe said:

italia.png

Kapitáni! :crab:

Italské křižníky úrovní V–VIII dorazí v předběžném přístupu. Tato větev vyniká:

• Výbornou obratností
  • Počínaje VI. úrovní jsou křižníky vybaveny silnými 203mm děly
  • Poloprůbojnými (SAP) granáty, které kombinují vlastnosti AP a HE granátů
  • Spotřebním doplňkem „Výfukový kouřový generátor“, který dokáže loď zamaskovat kouřem, aniž by musela snížit rychlost

Splnění misí a nařízení vám vynese signály, spotřební kamufláže, elitní ZK velitele, kredity, volné ZK, uhlí, kontejnery „Italské křižníky“ a nový dočasný zdroj – italské žetony. Vyměňte italské žetony za náhodné balíčky „Patria e Onore“ s hodnotnými odměnami. Jeden z 22 balíčků obsahuje hlavní odměnu – italský křižník  V Genova

Více informací najdete zde

Hraji každou podobnou akci abych se dostal k nějaké zajímavé lodi. A jednou jedinkrát jsem se dostal na tier 6. Po tom množství her se musí snad unavit i RNG....Nebo se pletu?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.