Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.9 - Hlášení chyb

40 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

Hlášení chyb se změnilo. Můžete mi je stále posílat sem, abychom třeba věděli, že ten samý problém postihlo více hráčů. 

Takže v každém případě budu od vás požadovat standardně:

• Popis chyby - prosím snažte se být specifičtí 
  • Screenshoty - čím více, tím lépe, aby se názorně zobrazilo, o čem vlastně mluvíte
  • Replaye - pokud se jedná o chybu z bitvy
  • WGCheck

Připravil jsem pro vás návod, jak tyto zmíněné věci najdete:

Spoiler

Otevřete složku s hrou:

a4d7f3236c8aa81c531c501bd4875dbe.png

Ve složce WGCheck spusťte aplikaci WGCheck

wgcheck.png

Počkejte, až se WGCheck dokončí.

wgcheck2.png

Až se check provede, klikněte na Report a go to report. Zobrazí se vám složka s hrou a vyznačený soubor vytvořeného WGChecku:

wgcheck3.png

WGCheck je opravdu důlěžitý, jelikož nám poskytne velkou hromadu důležitých dat pro prozkoumání problému!

Stejně tak pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte python log:

Spoiler

python.png

python2.png

Následně udělejte tiket na Hráčské podpoře: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/help/ a nezapomeňte přiložit právě tyto soubory.

Děkujeme :Smile_honoring:

• Cool 1

Players
35 posts
2,955 battles

No nevím,jestli se tak děje jen u mě,ale po velkém úsilí jsem nakonec nový update nainstaloval,jen abych vyzkoušel ten event.Vůbec mě neoslovil,takže pro mne již event skončil.Ale o to mi vlastně nejde.Jen jsem zjistil jistou,prapodivnou věc a to pokaždé,když jsem byl ve svém přístavu přepnutý na eventové bitvy a odhlásil jsem se ze hry,aniž bych se přepnul na všechny mé lodě v přístavu,tak se mě stalo,že na chvilku zamrzlo odhlašovací políčko ze hry,po nějaké časové prodlevě naskočila plocha a když jsem hned otevřel klienta a chtěl zase spustit hru,tak to psalo,že hra je spuštěná a nejde se dostat do hry.A nejen to,nýbrž jsem zkoušel zapnout i jiné hry co mám v pc a bohužel nešly,vždy jen problikla obrazovka,jako když se spouští hra a zase jen skočila plocha.Bohužel na tento nešvár pomůže jen restart celého pc,jen tak se opět dostanu do všech her a WoWs.Níže přikládám obrázek,kde je vidět klient,hra je spuštěná a dole na liště není nikde ta spuštěná hra.Odzkoušena tato situace 3x a pokaždé skončí hra s touto chybou,kdy to píše v klientovi,že je hra spuštěná,přitom jsem ji řádně ukončil.O to víc to štve,když mě to pak zablokuje i všechny ostatní hry v pc.De facto jako by WoWs při ukončení hry zamrzl a jen tím celkovým restartem pc se vše opraví.

Schválně jsem vyzkoušel hru spustit a hrát jen coop bitvu,poté jsem hru ukončil a hned nato vyzkoušel spustit hru znovu a vše v pořádku fungovalo.I jiné hry co mám v pc byli funkční.Takže velký problém vidím v novém patchu,který přinesl ten halloweenský event,tam bude zakopaný pes.

klient.png

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles
Před 5 hodinami HluchonemecToma řekl/a:

No nevím,jestli se tak děje jen u mě,ale po velkém úsilí jsem nakonec nový update nainstaloval,jen abych vyzkoušel ten event.Vůbec mě neoslovil,takže pro mne již event skončil.Ale o to mi vlastně nejde.Jen jsem zjistil jistou,prapodivnou věc a to pokaždé,když jsem byl ve svém přístavu přepnutý na eventové bitvy a odhlásil jsem se ze hry,aniž bych se přepnul na všechny mé lodě v přístavu,tak se mě stalo,že na chvilku zamrzlo odhlašovací políčko ze hry,po nějaké časové prodlevě naskočila plocha a když jsem hned otevřel klienta a chtěl zase spustit hru,tak to psalo,že hra je spuštěná a nejde se dostat do hry.A nejen to,nýbrž jsem zkoušel zapnout i jiné hry co mám v pc a bohužel nešly,vždy jen problikla obrazovka,jako když se spouští hra a zase jen skočila plocha.Bohužel na tento nešvár pomůže jen restart celého pc,jen tak se opět dostanu do všech her a WoWs.Níže přikládám obrázek,kde je vidět klient,hra je spuštěná a dole na liště není nikde ta spuštěná hra.Odzkoušena tato situace 3x a pokaždé skončí hra s touto chybou,kdy to píše v klientovi,že je hra spuštěná,přitom jsem ji řádně ukončil.O to víc to štve,když mě to pak zablokuje i všechny ostatní hry v pc.De facto jako by WoWs při ukončení hry zamrzl a jen tím celkovým restartem pc se vše opraví.

Schválně jsem vyzkoušel hru spustit a hrát jen coop bitvu,poté jsem hru ukončil a hned nato vyzkoušel spustit hru znovu a vše v pořádku fungovalo.I jiné hry co mám v pc byli funkční.Takže velký problém vidím v novém patchu,který přinesl ten halloweenský event,tam bude zakopaný pes.

klient.png

Zvláštní. Zkoušel jsi zavřít hru přes Správce úloh? Totiž je možné, že se ti ta hra nezavřela úplně a stále někde visí v procesech...

[OFO]
Players
5 posts
18,286 battles

Mám ten istý problém. Po každom ukončení hry mi ostane bežať proces, ktorý nie je problém ukončiť task managerom a pod.

Kontrola integrity nepomohla a skúšať reinštaláciu sa mi nateraz nechce.

Inými slovami ... dá sa s tým žiť.

[IDDQD]
Players
200 posts
8,189 battles

Hlásím se též s tímto problémem......na monitoru zůstává odhlašovací obrazovka "CHcete pustit hru ANO/NE" kdy samozřejmě dám Ano. Po kliknutí se nic neděje, a jak píšou kluci nade mnou.....až za chvíli se člověk dostane na plochu a když dá spustit, tak se to tváří jako že je hra už spuštěná. Ve správci úloh už hra není vidět. A dále přidávám (psal jsem to už jinde), že hra nejde spustit hned potom přes MS. Vše se vyřeší jen restartem celého compu...pak to jde spustit i přes MS, ale v okamžiku, kdy se ze hry odhlásíš a chceš se zase připojit, tak to dělá celé znova. Event jsem nezkoušel, vše mi to dělá v běžné hře.

A ještě dodávám (a to jsem ti psal v jiném tématu), že i když tu hru p restartu zase spustím, tak mi tam chybí ty tabulky týmů. 

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
392 posts
17,710 battles

Jj, měl jsem včera identický problém, kdy jsem ukončil klienta pro EU server a při snaze spustit klienta pro NA mi to hlásilo, že aplikace je již spuštěna. Myslel jsem, že je problém u mě. Řešení již bylo zmíněno, restart PC.

Players
4,791 posts
27,466 battles
Před 3 minutami cer243 řekl/a:

Jj, měl jsem včera identický problém, kdy jsem ukončil klienta pro EU server a při snaze spustit klienta pro NA mi to hlásilo, že aplikace je již spuštěna. Myslel jsem, že je problém u mě. Řešení již bylo zmíněno, restart PC.

Tak to odstřel v Spravci úloh a nemusíš restartovat PC

[PPH]
Players
352 posts
11,985 battles

Námořní bitva - přepínací tlačítko mezi Zapnuto/Vypnuto - oba dva texty jsou v azbuce.... a tu neovládám :-) Naštěstí nejsem barvoslepý tak jsem to zvládnul podle barviček ( červená/zelená)

[IDDQD]
Players
200 posts
8,189 battles
Před 53 minutami ims21 řekl/a:

Tak to odstřel v Spravci úloh a nemusíš restartovat PC

To uděláš, ale jak se přihlásíš znova do hry a pak odhlásíš, tak je to tam zase a řešíš to samé. Opravdu asi není příliš komfortní pokaždé restartovat comp.....

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles
Před 1 hodinou mortas_invader řekl/a:

Námořní bitva - přepínací tlačítko mezi Zapnuto/Vypnuto - oba dva texty jsou v azbuce.... a tu neovládám :-) Naštěstí nejsem barvoslepý tak jsem to zvládnul podle barviček ( červená/zelená)

Opraveno :cap_like:

Před 3 hodinami Maipo63 řekl/a:

Mám ten istý problém. Po každom ukončení hry mi ostane bežať proces, ktorý nie je problém ukončiť task managerom a pod.

Kontrola integrity nepomohla a skúšať reinštaláciu sa mi nateraz nechce.

Inými slovami ... dá sa s tým žiť.

Před 3 hodinami Sboot_cz řekl/a:

Hlásím se též s tímto problémem......na monitoru zůstává odhlašovací obrazovka "CHcete pustit hru ANO/NE" kdy samozřejmě dám Ano. Po kliknutí se nic neděje, a jak píšou kluci nade mnou.....až za chvíli se člověk dostane na plochu a když dá spustit, tak se to tváří jako že je hra už spuštěná. Ve správci úloh už hra není vidět. A dále přidávám (psal jsem to už jinde), že hra nejde spustit hned potom přes MS. Vše se vyřeší jen restartem celého compu...pak to jde spustit i přes MS, ale v okamžiku, kdy se ze hry odhlásíš a chceš se zase připojit, tak to dělá celé znova. Event jsem nezkoušel, vše mi to dělá v běžné hře.

A ještě dodávám (a to jsem ti psal v jiném tématu), že i když tu hru p restartu zase spustím, tak mi tam chybí ty tabulky týmů. 

Díky za hlášení, hoši. Je to známý bug a pracuje se na jeho opravě

Players
35 posts
2,955 battles

Tak dnes na zkoušku odjetá jedna bitva v coopu,poté odhlášení ze hry z normálního přístavu,tentokrát zůstane zaseknutá odhlašovací obrazovka,po nějaké době naskočí plocha ovšem ukončit proces nejde přes task manager,jelikož když opět otevřu klienta a dám ukončit přes správce úloh,hra je jako by ukončena,tak opět otevřu znovu klienta a hra je pořád jako spuštěná.Pomůže jen tvrdý restart celého pc.Už hru nepouštím,vždy mě to jen zašpíní celý pc,když pak nic nemůžu spustit a jedině restartem pc vše opravím.Dokonce jsem vyzkoušel jen se přihlásit do přístavu a hned odejít ze hry,tak nastane tato chyba a zase musím restartovat pc.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
392 posts
17,710 battles

Tak to vypadá, že řešením bude v tuto chvíli přeinstalace. Pokud spustím jako první NA klienta, dá se hra bez jakéhokoliv zamrzání ukončit a poté je možné okamžitě spustit klienta znovu. S EU mi při ukončení hry zamrzne obraz, jen ukazatel myši se změní na klasický systémový, dál se nic neděje. NA jsem instaloval pár dní zpátky, EU mám/měl jsem (už stahuji/instaluji hru znovu) cca rok a půl, dva roky.

Players
197 posts
16,574 battles

Po odchodu ze hry, mi to vidle rozhází do rozlišení za které by se nemusel stydět ani první elektronkový komp z 40. let 20. století. Jako bonusek mám vždy stejný problém jako v odkazu níže popsaný.........

Před 6 hodinami HluchonemecToma řekl/a:

Tak dnes na zkoušku odjetá jedna bitva v coopu,poté odhlášení ze hry z normálního přístavu,tentokrát zůstane zaseknutá odhlašovací obrazovka,po nějaké době naskočí plocha ovšem ukončit proces nejde přes task manager,jelikož když opět otevřu klienta a dám ukončit přes správce úloh,hra je jako by ukončena,tak opět otevřu znovu klienta a hra je pořád jako spuštěná.Pomůže jen tvrdý restart celého pc.Už hru nepouštím,vždy mě to jen zašpíní celý pc,když pak nic nemůžu spustit a jedině restartem pc vše opravím.Dokonce jsem vyzkoušel jen se přihlásit do přístavu a hned odejít ze hry,tak nastane tato chyba a zase musím restartovat pc.

Players
197 posts
16,574 battles
Před 23 hodinami cer243 řekl/a:

Tak to vypadá, že řešením bude v tuto chvíli přeinstalace. Pokud spustím jako první NA klienta, dá se hra bez jakéhokoliv zamrzání ukončit a poté je možné okamžitě spustit klienta znovu. S EU mi při ukončení hry zamrzne obraz, jen ukazatel myši se změní na klasický systémový, dál se nic neděje. NA jsem instaloval pár dní zpátky, EU mám/měl jsem (už stahuji/instaluji hru znovu) cca rok a půl, dva roky.

U mě žádná přeinstalace nebude, pouze deinstal. Mají vydávat věci, co fungují, ne co Vám rozjebou vše s čím přijdou do styku.........

• Cool 3

[IDDQD]
Privateer
3,369 posts
5,171 battles
14 hours ago, HluchonemecToma said:

Tak dnes na zkoušku odjetá jedna bitva v coopu,poté odhlášení ze hry z normálního přístavu,tentokrát zůstane zaseknutá odhlašovací obrazovka,po nějaké době naskočí plocha

A nezkoušel jsi opravit hru přes gamecenter ? Možná tí pomůže a ušetří ti to stahování nové hry . Což je něco přes 26G

WFucDCf.jpg

Players
35 posts
2,955 battles
Před 6 hodinami Stratos_HF řekl/a:

A nezkoušel jsi opravit hru přes gamecenter ? Možná tí pomůže a ušetří ti to stahování nové hry . Což je něco přes 26G

To bylo to první co jsem udělal,bez úspěchu,že by se něco opravilo.Dnes jsem i přes odpor znovu vlezl do hry,před spuštěním hry jsem opět provedl opravu hry v klientovi,po vstupu do přístavu jsem chtěl odejít ze hry,jenže zase vše při starém.Při odhlášení zamrzne obrazovka,přes správce úloh vymažu zamrzlou obrazovku a konečně i hru.Takže problém přetrvává.A určitě bych nedělal reinstalaci celé hry,to si musí udělat pořádek ve hře ten,kdo ji tak rozvrtal.

Všiml jsem si,že klient game center se spouští ve verzi 32 bit a hru spouštím ve verzi 64 bit,tak jsem zkusil spustit hru ve verzi 32 bit,vlezu do hry a hned vypnu a k překvapení bez problému se zamrznutím obrazovky i hra ve správci úloh ukončená.Už jsem si myslel,že bych do hry mohl jen přes verzi 32 bit,jenže zkusím to samé podruhé a pak potřetí a zase stejný bug,při odhlášení obrazovka zamrzne a hra je pořád někde spuštěná,zjistím podle běžících procesů ve správci úloh.Takže tam bude chyba na druhé straně,již jednou jsem tu měl problémy se spuštěním hry,kdy jsem se právě do hry nemohl dostat a pak jsem přišel na to,že jediná možnost jak spustit hru,je spustit ji ve verzi x86(32 bit).To jsou právě ty jejich updaty,co update,to nějaký problém.Tak jak třeba v tančících,vydá se hlavní update a neuběhne ani měsíc a WG tam nalátá skoro 15 opravných aktualizací.Tam už je to klasika,prostě co obden opravný patch.

[CRYO]
Players
95 posts
1,885 battles
On 10/18/2019 at 1:09 PM, Sboot_cz said:

Mám stejný problém. Opravte to prosím. 

Players
197 posts
16,574 battles
V 18. 10. 2019 v 23:10 OscarVonReuental řekl/a:

Po odchodu ze hry, mi to vidle rozhází do rozlišení za které by se nemusel stydět ani první elektronkový komp z 40. let 20. století. Jako bonusek mám vždy stejný problém jako v odkazu níže popsaný.........

Teď jsem ještě narazil na problém, že to totálně [EDIT] Directy, což mi neumožní spustit bez restartu kompu žádnou jinou hru.

Prosím začněte se už konečně vy břídilové věnovat nečemu,  co Vám půjde. Herní engin to totiž není ani náhodou! :etc_swear:

Na co sáhnete, to [EDIT]. Se divím, že ještě nejste všichni na dlažbě a nežerete trávu!:Smile_facepalm:

chybka WG.jpg

• Cool 1

[IDDQD]
Players
207 posts
4,650 battles

Čau @YabbaCoe

Mám vesmírný camo na Sain-Louis. Při aktivním spotř. doplňku na rychlost střelby nebo speedboost vystřelím nebo přepínám na zaměřovač ⇒ tak to háže todle.
shot-19_10.21_12_55.34-0956.thumb.jpg.466f6c27c8e61647c94504add2ffa180.jpg

U normálního cama to nedělá.

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles
Před 30 minutami PfaJir řekl/a:

Čau @YabbaCoe

Mám vesmírný camo na Sain-Louis. Při aktivním spotř. doplňku na rychlost střelby nebo speedboost vystřelím nebo přepínám na zaměřovač ⇒ tak to háže todle.
shot-19_10.21_12_55.34-0956.thumb.jpg.466f6c27c8e61647c94504add2ffa180.jpg

U normálního cama to nedělá.

Jedná se o známou chybu, pracuje se na její brzké opravě

[IDDQD]
Players
200 posts
8,189 battles

Neví se, kdy se výše popsaná chyba, kdy se hra tváří jako puštěná a pro opětovné spuštění hry je nutné restartovat PC, odstraní? Za ten týden jsem počítač restartoval asi 20x a už mě to vcelku sejří......

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles
Před 13 hodinami Sboot_cz řekl/a:

Neví se, kdy se výše popsaná chyba, kdy se hra tváří jako puštěná a pro opětovné spuštění hry je nutné restartovat PC, odstraní? Za ten týden jsem počítač restartoval asi 20x a už mě to vcelku sejří......

Pokud to nevyřešil včerejší minihotfix, tak s velkou pravděpodobností bude micropatch 0.8.9.1, ale jisté to není, resp. ani já zatím nemám o případném datumu informace

Players
35 posts
2,955 battles

Takže se vlastně neudělalo vůbec nic,jak bylo psáno výše v pátek minulý týden,že o této chybě se ví a že se na ni pracuje.Dnes opět vyzkoušeno,po odhlášení hry zamrzne odhlašovací obrazovka a musí se vše ukončit ve správci úkolu,kde zůstanou někde viset spuštěné procesy wargaming game center,wargaming monitor a hlavně hra,která se chová,jako bych ji měl spuštěnou.Aspoň,že mi to už jde ukončit přes správce úkolu a nemusím,jak píše výše kolega,restartovat celé pc,jak jsem to musel dělat po aktualizaci nového updatu.Tudíž nevím co měl znamenat ten mikropatch,který proběhl v pár sekundách,co měl opravit.No a pokud to je pravda,že se o nějakém opravném patchi nic neví,jen to ukazuje současný stav celého WG,kterému je hra asi tak někde,jelikož v první řadě dostává přednost zisk.A o to přece v marketingovém světě jde,prvně se počítají chechtáky,až potom přijde na řadu hra,která ovšem může obsahovat plno chyb,jakých třeba WG naseká při nových vydaných aktualizacích.U tanků je to už na pořádný román,tam by se napsala tučná kniha,co nový patch,to se pak vynoří spousta chyb,které se pak nahonem opravuji.

[WG-EU]
WG Staff
2,694 posts
4,015 battles
V 25. 10. 2019 v 15:43 HluchonemecToma řekl/a:

Takže se vlastně neudělalo vůbec nic,jak bylo psáno výše v pátek minulý týden,že o této chybě se ví a že se na ni pracuje.Dnes opět vyzkoušeno,po odhlášení hry zamrzne odhlašovací obrazovka a musí se vše ukončit ve správci úkolu,kde zůstanou někde viset spuštěné procesy wargaming game center,wargaming monitor a hlavně hra,která se chová,jako bych ji měl spuštěnou.Aspoň,že mi to už jde ukončit přes správce úkolu a nemusím,jak píše výše kolega,restartovat celé pc,jak jsem to musel dělat po aktualizaci nového updatu.Tudíž nevím co měl znamenat ten mikropatch,který proběhl v pár sekundách,co měl opravit.No a pokud to je pravda,že se o nějakém opravném patchi nic neví,jen to ukazuje současný stav celého WG,kterému je hra asi tak někde,jelikož v první řadě dostává přednost zisk.A o to přece v marketingovém světě jde,prvně se počítají chechtáky,až potom přijde na řadu hra,která ovšem může obsahovat plno chyb,jakých třeba WG naseká při nových vydaných aktualizacích.U tanků je to už na pořádný román,tam by se napsala tučná kniha,co nový patch,to se pak vynoří spousta chyb,které se pak nahonem opravuji.

Zítra příjde patch 0.8.9.1, kde mimo jiné by měla tato chyba být opravena. Během dneška budeme sdílet více informací

[O-S-W]
[O-S-W]
Beta Tester
125 posts
11,664 battles

Tak to nevím na čem soudruzi pracovali :cap_haloween:. Co se týká ukončení hry pěkný humus pořád to vypínat ručně :etc_red_button:

Pro mě důležitější že mě nepadají zatím FPS .:cap_like:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.