Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.8.9: Włoskie krążowniki

35 comments in this topic

Recommended Posts

[YOGA]
Players
3 posts
33,018 battles

witam zajmijcie sie pierwsze losowaniem druzyn bo z dnia na dzien jest coraz gorzej w jednej sa najlepsi procentowo a w drugiej druzynie tragedia takze tym sie zajmijcie na poczatku

[KAA]
Players
28 posts
5,960 battles

Zmieniliśmy jeszcze kilka parametrów odnośnie balistyki oraz przebijalnosci pocisków kremlina, nie wiadomo czy na dobre czy na złe,  bo to tajemna wiedza jest. Ale pewnie na złe co będzie skutkować większą ilością overpen'ów, rykoszetów i innych nie wyjasnionych zjawisk typu penetracji bez DMG po nie skonczenie długim czekaniu 29s w samym centrum bitwy bo przecież do tego służy. Okręt z najdłuższym przeładowaniem, słaba dodatkową, ograniaczonymi naprawkami,  i słaba manewrowoscia, brakiem możliwości zwiększenia zasięgu oraz brakiem samolotu jakiegokolwiek, i ktoś powie że był OP. Ciekawe w którym miejscu. Znerfijcie to spamerstwo na dychach co bezkarnie z dymu robi co chce. Z jakiś powodów kutozow został wycofany ze sklepu ale widzę wraca się do tych pomysłów i to że zdwojoną siłą na niekorzyść graczy.

• Cool 1
  • Funny 1
  • Boring 1

[AAA-]
Players
17 posts
8,157 battles

Niektore niszczyciele poziomu VI nie sa wstanie dogonic lotniskowców  a co dopiero je zniszczyc 

[KAA]
Players
28 posts
5,960 battles
2 hours ago, GEWOO said:

Niektore niszczyciele poziomu VI nie sa wstanie dogonic lotniskowców  a co dopiero je zniszczyc 

Nawet jak je dogoni to okazuje się że nie jest w stanie szybko z nim skończyć działami głównej baterii bo wchodzą śmieszne obrażenia. Wszystko tylko nie penetracje, pożary i cytadelę. Cała mądrość kapitana lotniskowca powinna polegać na tym żeby nie dac się złapać. A jeśli już tak się zdąży powinna to go słono kosztować. I trzy góra cztery salwy z ca czy bb w nieopancerzony cel powinna rozwiązywać sprawę. A tym czasem zrobiono coś co w ogóle nie zmusza niektórych graczy do myślenia i leca na capa swoim cv. Albo starczą przez całą bitwę w jednym miejscu.

• Cool 1

[E3]
Players
14 posts
4,486 battles

Fajnie, że się dużo dzieje w naszej grze, ale czy przypadkiem nie za dużo? Ledo co weszły francuskie niszczyciele, a już mamy włoskie krążowniki. Jedne klanówki się skończyły, już mamy zaraz drugie. Rankingówki za rankingówkami. Człowiek nawet nie ma czasu pograć w starego, dobrego WoTa

• Boring 1

[CRAB]
Beta Tester
113 posts
8,283 battles

" Z POWODU SPORYCH ROZMIARÓW AKTUALIZACJI 0.8.9 (5.7 GB), MOŻLIWOŚĆ POBRANIA JEJ WCZESNIEJ JEST TERAZ DOSTĘPNA DLA GRACZY KORZYSTAJĄCYCH Z WGC. DZIĘKI SKORZYSTANIU Z TEJ OPCJI BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ MNIEJ ŚCIĄGAĆ BY ZACZĄĆ GRAĆ W DNIU AKTUALIZACJI."

Wydaje mi się, że przekopałem całe WGC ale nie znalazłem takowej opcji. Jak to uruchomić?

[ISEN]
Moderator
4,590 posts
24 minutes ago, ZygZag said:

" Z POWODU SPORYCH ROZMIARÓW AKTUALIZACJI 0.8.9 (5.7 GB), MOŻLIWOŚĆ POBRANIA JEJ WCZESNIEJ JEST TERAZ DOSTĘPNA DLA GRACZY KORZYSTAJĄCYCH Z WGC. DZIĘKI SKORZYSTANIU Z TEJ OPCJI BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ MNIEJ ŚCIĄGAĆ BY ZACZĄĆ GRAĆ W DNIU AKTUALIZACJI."

Wydaje mi się, że przekopałem całe WGC ale nie znalazłem takowej opcji. Jak to uruchomić?

Po uruchomieniu WG Game Center rzuć okiem na belkę z ikonami po lewej stronie okna. Jest tam kółko zębate, które jak klikniesz to uruchomi: Ustawienia WG Game Center. Następnie klikasz zakładkę Aktualizację i zaznaczasz opcję: "Pobierz wcześniej aktualizacje."

• Cool 1

[CRAB]
Beta Tester
113 posts
8,283 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

Po uruchomieniu WG Game Center rzuć okiem na belkę z ikonami po lewej stronie okna. Jest tam kółko zębate, które jak klikniesz to uruchomi: Ustawienia WG Game Center. Następnie klikasz zakładkę Aktualizację i zaznaczasz opcję: "Pobierz wcześniej aktualizacje."

Dzięki Dark. Miałem to już "odhaczone" ale myślałem, że jest co jeszcze.

Sprawdziłem zawartość katalogów i okazało się, że mam dodatkowe pliki o łącznej wadze 5,85GB, więc do patchowania jestem gotowy :)

[TF16]
Players
2,011 posts
17,998 battles
8 hours ago, mafix17 said:

Fajnie, że się dużo dzieje w naszej grze, ale czy przypadkiem nie za dużo? Ledo co weszły francuskie niszczyciele, a już mamy włoskie krążowniki. Jedne klanówki się skończyły, już mamy zaraz drugie. Rankingówki za rankingówkami. Człowiek nawet nie ma czasu pograć w starego, dobrego WoTa

Nie dogodzisz. 

• Cool 1
  • Funny 1

[P-W-C]
Players
6,243 posts
30,343 battles
10 hours ago, mafix17 said:

Ale Włosi normalnie wchodzą w 0.8.10 a teraz to przedpremiera. Czyli można je zdobyć, od T5 do T8. 

[MS-B]
Players
1,046 posts
16,771 battles
18 hours ago, zbierek18 said:

Zmieniliśmy jeszcze kilka parametrów odnośnie balistyki oraz przebijalnosci pocisków kremlina, nie wiadomo czy na dobre czy na złe,  bo to tajemna wiedza jest. Ale pewnie na złe co będzie skutkować większą ilością overpen'ów, rykoszetów i innych nie wyjasnionych zjawisk typu penetracji bez DMG po nie skonczenie długim czekaniu 29s w samym centrum bitwy bo przecież do tego służy. Okręt z najdłuższym przeładowaniem, słaba dodatkową, ograniaczonymi naprawkami,  i słaba manewrowoscia, brakiem możliwości zwiększenia zasięgu oraz brakiem samolotu jakiegokolwiek, i ktoś powie że był OP. Ciekawe w którym miejscu. Znerfijcie to spamerstwo na dychach co bezkarnie z dymu robi co chce. Z jakiś powodów kutozow został wycofany ze sklepu ale widzę wraca się do tych pomysłów i to że zdwojoną siłą na niekorzyść graczy.

what.png.fc0c9934f49383c90a1be519a3e18c77.png

[TF16]
Players
2,011 posts
17,998 battles
18 hours ago, zbierek18 said:

Faktycznie jakiś taki słaby ten Kreml. 

[KAA]
Players
28 posts
5,960 battles
4 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Faktycznie jakiś taki słaby ten Kreml. 

Był w sam raz, ma wady o których pisałem ale za to miał dobre działa, to uznali że za dobre więc chcą nagrzebac w najbardziej kluczowych parametrach. Więc nie wiem jaki będzie tego efekt. Na pewno działa będą słabsze.

• Boring 1

[TF16]
Players
2,011 posts
17,998 battles
21 minutes ago, zbierek18 said:

Był w sam raz, ma wady o których pisałem ale za to miał dobre działa, to uznali że za dobre więc chcą nagrzebac w najbardziej kluczowych parametrach. Więc nie wiem jaki będzie tego efekt. Na pewno działa będą słabsze.

Yyy, no nie, nie był. Kreml jest OP niemal tak jak OP jest Belfast. Tyle, że Kremla nie bardzo jest jak wycofać. 

Players
7 posts
5,408 battles

Kremlin jest dosyć mocny, to trzeba przyznać. Sam, jako średni gracz, miewam na nim wyniki, które odbiegają na plus od pozostałych BB. 

Ale nurtuje mnie jedno, dlaczego wobec tego Szanowna administracja WG nie zrobi nic ze Smoleńskiem bądz Stalingradem? Jeden jest praktycznie maszyną do zabijania, dym i absurdalna szybkostrzelność, ściana ognia w powietrzu. A drugi ma pociski PP przypominające działa z gwiezdnych wojen, jeśli chodzi o skuteczność penetracyjną i uszkodzenia. To jest niedorzeczne, a przykładów można podać więcej.

Trzeba znerfić? Proszę bardzo, ale zacznijcie może od tych statków, które wymagają tego na gwałt.

Ale co mi po tym, skoro i tak nikt nie robi sobie nic z tego :/

• Boring 1

[M-D]
Beta Tester
239 posts
6,645 battles
15.10.2019 o 20:30, zbierek18 napisał:

Nawet jak je dogoni to okazuje się że nie jest w stanie szybko z nim skończyć działami głównej baterii bo wchodzą śmieszne obrażenia. Wszystko tylko nie penetracje, pożary i cytadelę. Cała mądrość kapitana lotniskowca powinna polegać na tym żeby nie dac się złapać. A jeśli już tak się zdąży powinna to go słono kosztować. I trzy góra cztery salwy z ca czy bb w nieopancerzony cel powinna rozwiązywać sprawę. A tym czasem zrobiono coś co w ogóle nie zmusza niektórych graczy do myślenia i leca na capa swoim cv. Albo starczą przez całą bitwę w jednym miejscu.

Bo to nie niszczyciel jest łowcą lotniskowców jak kiedyś, ale na odwrót. 

Ja mam jedno zasadnicze pytanie w związku z włoskimi krążownikami. Czy w planach jest by premka Duca d'Aosta również dostała pociski PPP?

Players
16 posts
5,046 battles
7 hours ago, addept said:

Bo to nie niszczyciel jest łowcą lotniskowców jak kiedyś, ale na odwrót. 

Ja mam jedno zasadnicze pytanie w związku z włoskimi krążownikami. Czy w planach jest by premka Duca d'Aosta również dostała pociski PPP?

A Roma? taki rodzaj pocisków sporo by zmienił w tym przeciętnym okręcie 

[-DWS-]
Beta Tester
5,123 posts
14,675 battles
22 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Yyy, no nie, nie był. Kreml jest OP niemal tak jak OP jest Belfast. Tyle, że Kremla nie bardzo jest jak wycofać.

Za to można go bezkarnie nerfić.

A co do wszystkich marudzących ma "bezkarnych spamerów" to jakoś na ogół żaden z nich tymi spamerami nie gra, a jak gra to idzie mu tak sobie.

Inna sprawa, że nie rozumiem polityki WG w sprawie Smoleńska. Najpierw wywalają ze sklepu Kutuzowa i Belfasta a teraz wprowadzają Smoleńska. Przecież to było do przewidzenia, że pancermani lament podniosą.

• Cool 1

[TF16]
Players
2,011 posts
17,998 battles
26 minutes ago, rtfm_pl said:

Za to można go bezkarnie nerfić.

A co do wszystkich marudzących ma "bezkarnych spamerów" to jakoś na ogół żaden z nich tymi spamerami nie gra, a jak gra to idzie mu tak sobie.

Inna sprawa, że nie rozumiem polityki WG w sprawie Smoleńska. Najpierw wywalają ze sklepu Kutuzowa i Belfasta a teraz wprowadzają Smoleńska. Przecież to było do przewidzenia, że pancermani lament podniosą.

Ja to nie rozumiem czemu przekokszonego Smoleńska dali za węgiel, a raczej kiepskiego Colberta za regrindy :D

[O-R-P]
Players
1,894 posts
17,334 battles
8 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

Ja to nie rozumiem czemu przekokszonego Smoleńska dali za węgiel, a raczej kiepskiego Colberta za regrindy :D

Colbert jest prawdziwy i sporo osób na niego czekało. Smoleńsk to może jedynie jako nazwę Polacy i Francuzi z czegoś kojarzą...

• Cool 1

[TF16]
Players
2,011 posts
17,998 battles
1 minute ago, Marblehead_1 said:

Colbert jest prawdziwy i sporo osób na niego czekało. Smoleńsk to może jedynie jako nazwę Polacy i Francuzi z czegoś kojarzą...

a co ma piernik do wiatraka?

[O-R-P]
Players
1,894 posts
17,334 battles
11 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

a co ma piernik do wiatraka?

Colbert to okręt znany na którego część osób może chętniej przetopić dublony na free expa tylko z tego powodu. Jeśli chodzi o Smoleńsk to szczerze mówiąc nawet nie wiem czy istniał taki projekt czy to wymysł WG. Poza tym Smoleńsk jako okręt za węgiel to także pewnego rodzaju zysk, węgla nie kupisz bezpośrednio w sklepie premium ( pomijam sprawę kontenerów z okazji eventów, które czasem mają węgiel ) tylko musisz farmić a temu może pomóc konto premium czy zestawy flag itp.

No w sumie to jest jeszcze Ohio czyli 100% wymysł WG, który chyba tylko kolekcjonerów może zainteresować albo endgame graczy, którzy nie mają co robić już.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.