Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.8.9: Italské křižníky

52 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
203 posts
8,253 battles

Italské křižníky? K tomu Gorizia a Mainz na testu? Mňam. Po dlouhé době se těšim na aktualizaci. 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,154 posts
11,208 battles
16 hours ago, beautifulbutterfly said:

zabudli ste na SMOLENSK 

Smolensk podle statu vypada normalne a nijak vyrazne nevybocuje oproti ostatnim t10 CA/CL narozdil napriklad od Stalingradu ci Colberta

Takze nepredpokladam ze by ho v blizke dobe nerfli.

Ale myslim ze by stalo zauvazovat o nejakem buffu Yoshino, Hindenburgu a Salemu.

https://wows-numbers.com/ship/3655251408,Smolensk/

[IDDQD]
Korzár
2,000 posts
14,442 battles
Před 45 minutami Sigimundus řekl/a:

Smolensk podle statu vypada normalne a nijak vyrazne nevybocuje oproti ostatnim t10 CA/CL narozdil napriklad od Stalingradu ci Colberta

Ale myslim ze by stalo zauvazovat o nejakem buffu Yoshino, Hindenburgu a Salemu.

Salem je ok. Yoshinu bych jeste naopak sebral torpy na 20 km. Hindenburg a jeho tajne nerfy komentovat znovu nebudu. Tam potrebuje buff cela ta linie.

• Cool 1

[T-N-T]
5,154 posts
11,208 battles
23 minutes ago, Wolffnstein said:

Salem je ok. Yoshinu bych jeste naopak sebral torpy na 20 km. Hindenburg a jeho tajne nerfy komentovat znovu nebudu. Tam potrebuje buff cela ta linie.

A kokal jsi vubec na ty staty nebo nekoukal?

Salem je na tom priserne s nejhorsim winrate a ve vsech ostatnich stateh je vzdy v nejhorsich trech. Aktualne je to nejhorsi t10 CA ve hre.

A jake tajne nerfy Hinda? Co to presne je tohle mi uniklo

[CRYO]
Players
108 posts
18,680 battles

že lodě hráčů jsou horší než dřív, včetně premiových, toho jsou plná fora, budˇněco uniko jim, nebo.....

[IDDQD]
Korzár
2,000 posts
14,442 battles
Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

A kokal jsi vubec na ty staty nebo nekoukal?

Salem je na tom priserne s nejhorsim winrate a ve vsech ostatnich stateh je vzdy v nejhorsich trech. Aktualne je to nejhorsi t10 CA ve hre.

A jake tajne nerfy Hinda? Co to presne je tohle mi uniklo

Ja  stats na EU serveru neresim. Kolikrat ty lode hraji spatni hraci a ty staty jdou, i kdyzz je to OP lod, dolu. Viz. smolensk. Nejvic OP kriznik a staty ma na serveru lrumerne..

Salem.. Je primerene silna. Zrovna vcera jsem s ni hral. Ze neni OP jak jine lode je vec druha. Navic, nejaka lod proste musi byt ve statech posledni a ruku na srdce, DM a Salem jsou tezke na hrani. 

Nerf Hindyho, to je neco jak nerf Scharnhorsta. Proste sem na ty lodi nahral dost a Hindy dostal nerf pancere. To co dostava za bomby ze vsech uhlu driv nedostaval. Nicmene je to porad silna lod, jen je treba upravit gameplay. Uz to neni tak odolna lod jak driv a chyby neodpousti. 

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,092 posts
10,340 battles
25 minutes ago, Wolffnstein said:

Ja  stats na EU serveru neresim. Kolikrat ty lode hraji spatni hraci a ty staty jdou, i kdyzz je to OP lod, dolu. Viz. smolensk. Nejvic OP kriznik a staty ma na serveru lrumerne..

Salem.. Je primerene silna. Zrovna vcera jsem s ni hral. Ze neni OP jak jine lode je vec druha. Navic, nejaka lod proste musi byt ve statech posledni a ruku na srdce, DM a Salem jsou tezke na hrani. 

Nerf Hindyho, to je neco jak nerf Scharnhorsta. Proste sem na ty lodi nahral dost a Hindy dostal nerf pancere. To co dostava za bomby ze vsech uhlu driv nedostaval. Nicmene je to porad silna lod, jen je treba upravit gameplay. Uz to neni tak odolna lod jak driv a chyby neodpousti. 

Tak tak so všetkým súhlasím a pod to s Hindym sa podpisujem. Strašné náklady teraz dostáva. Nie je to zlá loď, ale na niekdajší občasný brawl štýl treba zabudnúť. Jednoducho neprežije blízky kontakt s akoukoľvek Tier X BB.

[IDDQD]
Players
402 posts
4,125 battles
3 hours ago, Sigimundus said:

Průměrný staty neřeknou o síle lodě vůbec nic. Mnohem zajímavější je porovnávat, co jsou schopní z dané lodě vyždímat průměrní a skvělí hráči. Smolensk nerf nedostane, i když je cancer. Jenom mi trochu zůstává rozum stát. V testu měl Minotaur a celá britská lajna HE. Ty jim sebrali, protože by byly moc toxické. Pokud je ale ta loď ruská, tak to asi nevadí. 

Absolutně bych neměl problém se Smolenskem, kdyby byl pojatý jako Atlanta a měl i lepší odolnost a víc HP. Proč mu ale dávat smoke? Vzpomínáte si na Kutuzova než přišla nová mechanika spotu z kouře a dostal taková čísla, že ho to srazilo o 50% dolů? Taky byla meta na osmičkách Kutuzov cancer. Kdyby to byla loď za prachy, tak si řeknu OK, WG je greedy a potřebuje naplnit kasu. Proč ale do hry dávat totálně ujetou věc, ze které mám akorát desítky naštvaných hráčů?

Chápu, že hrát Smolenska musí být zábava, ale je zábava hrát proti němu? Vzhledem k inkonzistenci BB jde celá meta na HE spam. Opravdu si užívám hry, kdy jsou na každé straně 3-4 Smolensky. Velká sranda. A děje se mi to celkem často. 

• Cool 2
  • Funny 1

[T-N-T]
5,154 posts
11,208 battles
17 minutes ago, Porpoise said:

Průměrný staty neřeknou o síle lodě vůbec nic. Mnohem zajímavější je porovnávat, co jsou schopní z dané lodě vyždímat průměrní a skvělí hráči. Smolensk nerf nedostane, i když je cancer. Jenom mi trochu zůstává rozum stát. V testu měl Minotaur a celá britská lajna HE. Ty jim sebrali, protože by byly moc toxické. Pokud je ale ta loď ruská, tak to asi nevadí. 

Absolutně bych neměl problém se Smolenskem, kdyby byl pojatý jako Atlanta a měl i lepší odolnost a víc HP. Proč mu ale dávat smoke? Vzpomínáte si na Kutuzova než přišla nová mechanika spotu z kouře a dostal taková čísla, že ho to srazilo o 50% dolů? Taky byla meta na osmičkách Kutuzov cancer. Kdyby to byla loď za prachy, tak si řeknu OK, WG je greedy a potřebuje naplnit kasu. Proč ale do hry dávat totálně ujetou věc, ze které mám akorát desítky naštvaných hráčů?

Chápu, že hrát Smolenska musí být zábava, ale je zábava hrát proti němu? Vzhledem k inkonzistenci BB jde celá meta na HE spam. Opravdu si užívám hry, kdy jsou na každé straně 3-4 Smolensky. Velká sranda. A děje se mi to celkem často. 

Hele podle me a i podle obecnych statu neni Smolensk OP lod. Je to High risk - High revard lod.

Ale naprosto souhlasim ze je to kompletne HE spam nasiraci lod kterou souperi nemaji radi ne proto ze by 1vs1 nemeli sanci ale ze je naprosta pruda proti ni hrat.

Ono sice tim spamen nesebere tolik HP a vetsina se da vylecit ale nikoho nebavi byt pod neustalim HE destem dve minuty a nemoct s tim nic udelat.

Dale souhlasim s tim ze to neni lod pro podprumerne hrace jelikoz staci jedna chyba prijde v momente o 2/3 HP ci je komplet smazan.

Takze nuzky mezi vybornymi a spatnymy hraci budou hodne otevrene.

A ano tyhle obecne staty nejsou vserikajici ale docela obre ukazuji obecny trend a kvalitu lode. A pro podrobnou analyzu je potreba mit i ty grafy pro jednotive skupiny hracu.

[IDDQD]
Korzár
2,000 posts
14,442 battles
Před 3 minutami Sigimundus řekl/a:

Dale souhlasim s tim ze to neni lod pro podprumerne hrace jelikoz staci jedna chyba prijde v momente o 2/3 HP ci je komplet smazan.

Zapomínáš na nejdůležitější věc.. Tihle "podprůměrní hráči", jak sám píšeš.. Tak hrají z kraje mapy.. a pokud si dáš na SMolensk dostřel modul + skill na prodloužení dostřelu.. A navíc máš SMOKE, tak můžeš na cca 18 km upalopvat bitevky. Takže právě tito hráči, co to hrají odzadu kazí gameplay této hry a NERISKUJÍ. Prostě hodíš smoke a jedeš co 3 sekundy spam z 16ti děl, co dávají na salvu hromadu DMG a zapalují.

Druhá věc je, že díky tomu malému spotu co má, tak můžeš najet dřív a hráč s bitevkou s tím nic neudělá. Pokud teda nekempíš 15 km od capu. Zeptej se včera žabáka, jak se mu hrálo s Thundererem, když ho Com ze smouku upálil asi za 5 minut a on stihl 3 salvy. ;) 

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
Korzár
2,000 posts
14,442 battles
Před 33 minutami Porpoise řekl/a:

Absolutně bych neměl problém se Smolenskem, kdyby byl pojatý jako Atlanta a měl i lepší odolnost a víc HP.

Tak.. a krátký dostřel s nemožností tam hodit modul na dostřel (jako Khabarovsk).. Ať musí riskovat jako Atlanta, pokud chce uplatnit DPM. Ale dát tomu DPM, smoke a ještě torpéda a brutální AAčka? To je fakt vtip. 

• Funny 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,092 posts
10,340 battles
26 minutes ago, Wolffnstein said:

Tak.. a krátký dostřel s nemožností tam hodit modul na dostřel (jako Khabarovsk).. Ať musí riskovat jako Atlanta, pokud chce uplatnit DPM. Ale dát tomu DPM, smoke a ještě torpéda a brutální AAčka? To je fakt vtip. 

Ticho! Práve som ho kúpil chcem si ho aspoň pár mesiacov užiť :Smile-_tongue:

• Funny 4

[T-N-T]
5,154 posts
11,208 battles
37 minutes ago, Wolffnstein said:

Souhlas ze ten dostrel by mohl mit mensi.

Players
196 posts
9,719 battles
1 hour ago, Porpoise said:

Chápu, že hrát Smolenska musí být zábava, ale je zábava hrát proti němu?

hral som s Tirpitzom a cerveny tim mal dvakrat Smolensk. No vypalili nam polku timu a pridal sa k nim aj Minotaur. Bolo zjavne ze vedia co robia, lebo dym si davali na striedacku. Cize prakticky 80% hry sedeli v dyme a farmili a cokolvek sa k nim prilblizilo na dostrel upalili ako bosorku.

Players
82 posts
7,959 battles

Tak stretnúť divíziu smolensk + radar napr worcestra je jasná nakladacka... Smolensk je proste všestranný vo všetkých smeroch, DD žiadna šanca, BB dáš smoke a BB musí otáčať ináč riskuje aj torpeda, a ze AA sú tiež OP to nemusím ani písať 

Players
4,795 posts
27,597 battles

Podle mne jen bledá závist, co sovětští soudruzi byli schopni zkonstruovat...:Smile_hiding:

• Funny 2

Players
367 posts
4,784 battles
32 minutes ago, ims21 said:

Podle mne jen bledá závist, co sovětští soudruzi byli schopni zkonstruovat...:Smile_hiding:

Tento argument jsem zamlada slýchával dost často ... :Smile_bajan2:

• Cool 1

Players
35 posts
2,955 battles

Jak dlouho trvá,asi celá aktualizace?Nějak se mi to nezdá,po dvaceti minutách jsem na 9 % teprve.Vždy jsem měl hlavní update do 10-15 minut aktualizovaný.(Rychlost netu u mě průměrných upl 250Mbit/s a down taky 250Mbit/s s pingem 15-20).Jen abych věděl,jestli to má cenu vůbec stahovat,pokud by to bylo na dlouho.

[IDDQD]
Privateer
3,374 posts
5,171 battles
6 minutes ago, HluchonemecToma said:

Jak dlouho trvá,asi celá aktualizace?Nějak se mi to nezdá,po dvaceti minutách jsem na 9 % teprve.Vždy jsem měl hlavní update do 10-15 minut aktualizovaný.(Rychlost netu u mě průměrných upl 250Mbit/s a down taky 250Mbit/s s pingem 15-20).Jen abych věděl,jestli to má cenu vůbec stahovat,pokud by to bylo na dlouho.

Tady to tahá přes 5G dat . Já měl povoleno stahování aktualizace před patchem , takže mi proběhla jenom instalace

Players
35 posts
2,955 battles
Před 2 minutami Stratos_HF řekl/a:

Tady to tahá přes 5G dat . Já měl povoleno stahování aktualizace před patchem , takže mi proběhla jenom instalace

No právě,že mi jede taky jen instalace,ale jaksi podivně,jsem na 13% a uběhlo 40 minut.Pamatuji updaty se skoro 4G nainstalovaný do 15 minut,tady to vypadá,jako bych instaloval celou hru i s novým klientem.A i to by bylo vše rychlejší,než dnešní podivný update.To bych mohl čekat hodiny,než by se to vše nainstalovalo.No nic jdu to,asi zrušit.

[IDDQD]
Privateer
3,374 posts
5,171 battles
1 minute ago, HluchonemecToma said:

No právě,že mi jede taky jen instalace,ale jaksi podivně,

Tak to nevím . V práci na notasu se to instalovalo hodinku ( ale to je plotňák ) . Doma na ssd i se stažením a novou instalací celé hry taky hodinku . Jsem si blb smazal celou hru :Smile_facepalm:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.