Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Pshemozz

Ohio (X)

31 comments in this topic

Recommended Posts

[MS-B]
Players
1,045 posts
16,736 battles

Zdobyłem.

Pograłem.

Kupa.

Celność dział znerfiona w stosunku do momentu, kiedy okręt był w testach na tyle mocno, że po ponad 20 bitwach niespecjalnie chce mi się tym grać.

Poza tym to generalnie Montana tyle że 8 dział zamiast 12. I różnica w celności odczuwalna. Owszem, potrafi przyłoić ale to losowe jak cholera. Gram chwilowo z buildem pod full-retard dodatkową ale jeszcze zmienie i pogram z buildem na wytrzymałość bo w dobie zasranych Smoleńsków to gry wyglądają nieciekawie.

• Cool 1

[MS-B]
Players
1,045 posts
16,736 battles

Colorado obecnie chyba jest ciut celniejsze ale dawno tą krypą nie grałem, to nie porównuje.

No generalnie jest tak:

- gram Ohio i mnie celność doprowadza do szału

- przesiadam się na Georgię i jest cud, miód, majonez.

- odpalam Thunderera i jest cud, miód, mizeria.

Ot taka sytuacja.

• Cool 2

[WOB]
Players
87 posts
18,749 battles
20 minut temu, Pshemozz napisał:

Colorado obecnie chyba jest ciut celniejsze ale dawno tą krypą nie grałem, to nie porównuje.

No generalnie jest tak:

- gram Ohio i mnie celność doprowadza do szału

- przesiadam się na Georgię i jest cud, miód, majonez.

- odpalam Thunderera i jest cud, miód, mizeria.

Ot taka sytuacja.

Dokladnie tak jak pisze ..... masakracja OHIO szczerze bardzo ale to bardzo mnie rozczarowalo . Thunder hmm... mega lepszy i celniejszy  .

Wracajac do OHIO , wielu ludzi sie zachwyca jego dodatkowa bateria ... szczerze to nie wiem czym sie tu zachwycaja taka sama kupa jak celnosc tego okretu .

[P-W-C]
Players
6 posts
5,286 battles

Twardy okręt z mocnymi działami i bardzo dobrą dodatkową.
Jeśli chodzi o celność to na pewno WG coś poyebao w tym temacie bo w rzeczywistości nie jest tak celny jak na filmikach z YT z fazy testów. :Smile-angry:
Dodatkowa ulepszona flagą na podpałkę daje 10% szansy podpalenia i to robi różnicę w bitwie. Wczoraj stoczyłem 2 bitwy i w każdej przy 300 trafieniach z dodatkowej miałem po 6 pożarów a ogółem +60k dmg dzięki secondary.
P-lotka bez zarzutu.

Minusy:

• wg mnie słaby zasięg dział (21,6 km bez spottera)
  • celność dział (Thunderer też ma układ 4x2 ale jest celniejszy i ma lepszy zasięg. Georgia jest znacznie bardziej precyzyjna od Ohio na dystansie do 20 km)
  • wolny (28 węzłów)
  • mała prędkość pocisków PP

Plusy:

• mocne działa kaliber 457mm
  • bardzo dobra dodatkowa (11,3 km, dobry procent podpałki)
  • p-lotka
  • dobry pancerz (duużo twardszy niż Thunderer ale to nie Kurfurst jakby co :cap_cool:)
  • obrót dział

Screenshot_310.png

• Funny 1
  • Boring 1

[KOTST]
Players
18 posts
17,847 battles

Pierwsze spotkanie i wielki zawód 3 tygodnie zeby zrobic okręt a tu szrot,

totalna załamka okręt dostał chyba dużego nerfa po fazie testów przez CCeków.

Słaba nagroda za czas poswiecony na jego zdobycie Georgia ma duzo celniejsze działa

no i tam jest doładowanie silnika prawie 40 węzłów i to robi różnice :)

Ale w ostatnim tygodniu był chyba cichy buff bo salwy siadają że aż miło

przykład dewastujące uderzenie na Kondonie 3 cytki z 15 km. za 54 tysie tzw. przebudzenie mocy :)

[JEDI]
Beta Tester
4 posts
6,671 battles

Proszę, doradźcie mi, jak najszybciej dojść do tego okrętu. By go mieć, muszę zresetować aż 6 statków X tieru i na nowo je wyexpić. To zajmie całą wieczność... ☹️

[PLO]
Players
612 posts
16,084 battles
On 10/18/2019 at 9:53 AM, Adm_WR9 said:

wg mnie słaby zasięg dział (21,6 km bez spottera)

I już wiadomo że nie ma co czytać na poważnie.

• Cool 1

[PLO]
Players
828 posts
6,198 battles
2 hours ago, Kolejaros1 said:

Proszę, doradźcie mi, jak najszybciej dojść do tego okrętu. By go mieć, muszę zresetować aż 6 statków X tieru i na nowo je wyexpić. To zajmie całą wieczność... ☹️

Elitarnego expa pewnie masz dużo na okrętach.

Zainwerstuj z 1000 zł w dublony, przetop je na free expa. Przeskocz całą wybraną linię z free expa

Powtórz x6

Zainwestuj drugie 1000 zł w kredyty (jeśli nie masz), zeby kupić każdy okręt 8-10 tieru.

Kwestia może 2h, żeby strzelić coopa na wymganych okrętach.

Tadam.

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,303 posts
26 minutes ago, En_Vivo said:

Elitarnego expa pewnie masz dużo na okrętach.

Zainwerstuj z 1000 zł w dublony, przetop je na free expa. Przeskocz całą wybraną linię z free expa

Powtórz x6

Zainwestuj drugie 1000 zł w kredyty (jeśli nie masz), zeby kupić każdy okręt 8-10 tieru.

Kwestia może 2h, żeby strzelić coopa na wymganych okrętach.

Tadam.

O ile pamiętam, to nie trzeba było kupować każdego okrętu 8-10 tieru, wystarczył jeden. Do tego kilka bitew nim na kooperacyjnych, i Colbert wpadł. Więc 1000 zł na dublony wystarczy, oczywiście w zależności od ilości posiadanego już wolnego.

• Bad 1

[MS-B]
Players
1,045 posts
16,736 battles

Swoją drogą to forum to byłoby dobre miejsce na reklamę dla paru instytucji finansowych lub pseudofinansowych.

"Chcesz Colberta - zadzwoń do Providenta"

• Cool 1
  • Funny 1

[JEDI]
Beta Tester
4 posts
6,671 battles

To brzmi jak jakieś szaleństwo 😁

Nigdy nie dałbym tyle realnej kasy za wirtualny statek, choć kilka okrętów premium przez te kilka lat kupiłem 😉

Gram w tą grę, więc wspomogę WG kasą, ale nie bez przesady 🙂

[KOTST]
Players
18 posts
17,847 battles

No z tą kasą to kolega poszedl po bandzie

musisz zresetowac 4 linie do konca ( albo 5 juz nie pamiętam :) ) i rozpocząć 5 ( albo 6  :) )

do 7 albo 8 tieru musisz sobie policzyć.

No u mnie to było tak że mialem 2 mil. wolnego expa , nie bralem żadnych badziewnych okrętów.Konto premium.

Do 6 tieru za wolne ,wygrywasz jedną bitwe punkty wpadają i reszta za free exp,kupujesz 7 i to samo ,

potem kupujesz 8 tier no i tu juz grind wygląda normalnie zakładasz wszystkie flagi na exp zwykle premkowe 

dobre camo ja miałem dużo mozajki( +400 % za bitwe) i tez inne po + 200% i tak grindujesz do 10 tieru pare bitew i tier zrobiony

jak ogarniasz to można wbijać po 20 tys PD za bitwe mój rekord to bodajże 46 tysi expa za bitwe masz screenaDMG.jpg

• Cool 2

[KOTST]
Players
18 posts
17,847 battles

Nie pamiętam dokladnie ale na 8 tier to wypadalo kilka dobrych bitew na 9 kilkanascie do 20 

No i Ohio było w porcie po niecałych 3 tygodniach grania.

No ale jak pisalem wyżej miałem 2 miliony wolnego Expa no i na zakup okrętów poszło ze 200 milionow kredytów.

Ohio za darmo a z tym tysiącem złotych o których kolega pisał kto bogatemu zabroni

ale nie dajmy się oszaleć to tylko piksele nic więcej życze powodzonka w resetowaniu lini pozdro.

• Cool 1

[PLO]
Players
828 posts
6,198 battles
11 hours ago, Kolejaros1 said:

Proszę, doradźcie mi, jak najszybciej dojść do tego okrętu.

29 minutes ago, badborg said:

No i Ohio było w porcie po niecałych 3 tygodniach grania.

To się nie dodaje.

Chciał najszybszy sposób, to podałem. 3 tygodnie to jest szmat czasu.

[JEDI]
Beta Tester
4 posts
6,671 battles

Dla mnie te 3 tygodnie to ok. Nawet 3 mce to jest ok. Ja myślałem, że ok rok muszę to robić. Dla mnie to będzie dobre i te 3 mce, bo mam tylko 420 tys free XP.

Dzieki za info chłopaki 

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,303 posts
15 minutes ago, Kolejaros1 said:

Dla mnie te 3 tygodnie to ok. Nawet 3 mce to jest ok. Ja myślałem, że ok rok muszę to robić. Dla mnie to będzie dobre i te 3 mce, bo mam tylko 420 tys free XP.

Dzieki za info chłopaki 

Ale w dalszym ciągu to nie jest najszybszy sposób.

• Boring 1
  • Bad 1

[P-W-C]
Players
6 posts
5,286 battles
4.11.2019 o 09:38, DrunkenFish napisał:

I już wiadomo że nie ma co czytać na poważnie.

Może i masz rację "słaby" nie jest dobry słowem. Powinienem napisać "Słabszy zasięg niż większość pancerników tego tieru"
Napisałem 'według mnie' porównując go z Montaną (ten sam kadłub) i przede wszystkim z Thudererem, który ma działa tego samego kalibru i w tej samej ilości.
Rozumiem, że zasięg dodatkowej 11,3 może nakłaniać do bliskiej gry jak choćby GK ale Ohio nie jest aż tak twarde więc z tym pchaniem się do przodu to trzeba z głową i nie zawsze dlatego zasięg w jakim stopniu może mieć znaczenie.

4.11.2019 o 19:20, badborg napisał:

No z tą kasą to kolega poszedl po bandzie

musisz zresetowac 4 linie do konca ( albo 5 juz nie pamiętam :) ) i rozpocząć 5 ( albo 6  :) )

do 7 albo 8 tieru musisz sobie policzyć.

No u mnie to było tak że mialem 2 mil. wolnego expa , nie bralem żadnych badziewnych okrętów.Konto premium.

Do 6 tieru za wolne ,wygrywasz jedną bitwe punkty wpadają i reszta za free exp,kupujesz 7 i to samo ,

potem kupujesz 8 tier no i tu juz grind wygląda normalnie zakładasz wszystkie flagi na exp zwykle premkowe 

dobre camo ja miałem dużo mozajki( +400 % za bitwe) i tez inne po + 200% i tak grindujesz do 10 tieru pare bitew i tier zrobiony

jak ogarniasz to można wbijać po 20 tys PD za bitwe mój rekord to bodajże 46 tysi expa za bitwe masz screenaDMG.jpg

Zrobiłem bardzo podobnie. Wydałem całkiem sporo free xp, camo i sygnałów na specjalnych.

[P-W-C]
Players
6,169 posts
30,204 battles
10 hours ago, Adm_WR9 said:

Rozumiem, że zasięg dodatkowej 11,3 może nakłaniać do bliskiej gry jak choćby GK ale Ohio nie jest aż tak twarde więc z tym pchaniem się do przodu to trzeba z głową i nie zawsze dlatego zasięg w jakim stopniu może mieć znaczenie.

No ja dziś totalnie nie leżał mi ten build, zabrałem kapitana z Montany pod przeżywalność i było o niebo lepiej. Za dużo pożarów żeby mieć nie mieć tank builda. Teraz w weekend straszna kampa jest w ciągu tygodnia jest (trochę) lepiej. 

[P-W-C]
Players
6 posts
5,286 battles
11.11.2019 o 01:03, MacArthur92 napisał:

No ja dziś totalnie nie leżał mi ten build, zabrałem kapitana z Montany pod przeżywalność i było o niebo lepiej. Za dużo pożarów żeby mieć nie mieć tank builda. Teraz w weekend straszna kampa jest w ciągu tygodnia jest (trochę) lepiej. 

Jak się zachowuje dodatkowa bez manualnego ustawiania celu? W miarę celna czy kompletny rozrzutnik?

[KOTST]
Players
18 posts
17,847 battles

Ja też mam kapitana z Monti  , z początku myślałem że to taka skoksowana Georgia

ale pare pierwszych bitew wyleczyło mnie z tego założenia,

przezywalność na Ohio  to podstawa i ten z Georgii do Ohio nie pasuje 

A dodatkowa bardziej straszy niz DMG zadaje ale

ludzie widzą prażący pancernik z 11,3 km zmieniają kierunek :)

[KOTST]
Players
18 posts
17,847 battles

Działa są bardzo losowe przebicia na wylot na krążkach norma można sobie włosy czasami powyrywać,

o dziwo w DDeki wchodzi aż milo salwy po 12 tysi nie są rzadkością ale dopiero w BBeczki to działa pokazują potencjał ostatnia salwa z początku bitwy w Kondona za 63 tysie :)dewastujące

shot-19_12.31_21_17.34-0552.thumb.jpg.2d8e79e18f4e706d0ad8e859f4062f4b.jpg

staty.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.