Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Československý říjen

56 comments in this topic

Recommended Posts

Players
197 posts
16,574 battles
Před 3 minutami The_EURL_Guy řekl/a:

Podzimní měsíc říjen je v plném proudu a tak prakticky v jeho polovině je na čase připomenout a zvýraznit, na co se ještě můžete těšit.

Přečíst na portálu

@YabbaCoe

Jen tak pro pořádek 28.10.1918 byl vyhlášen samostatný Československý stát ne republika kriste pane.:cap_fainting:

O tom, že Československo bude republikou se rozhodlo 14. listopadu 1918.

• Cool 5
  • Funny 2

[WG-EU]
WG Staff
2,731 posts
4,032 battles
Před 46 minutami OscarVonReuental řekl/a:

@YabbaCoe

Jen tak pro pořádek 28.10.1918 byl vyhlášen samostatný Československý stát ne republika kriste pane.:cap_fainting:

O tom, že Československo bude republikou se rozhodlo 14. listopadu 1918.

Kruci, já v té rychlosti jsem si to nějak poplet. Už by to mělo být opraveno :cap_like: Díky za upozornění

Players
33 posts
7,338 battles

Ci bol vyhlaseny ceskoslovensky stat ci republika je uz jedno, aj tak politici ceskoslovensko uz zrusili a rozdelili nas na dva staty - aspon pre mna je to smutne :Smile_izmena:

Ale na stream sa tesim :cap_like:

• Cool 3

[-WUF-]
[-WUF-]
Players
82 posts
5,748 battles
4 minutes ago, DevilsBrothers said:

Ahoj, prosím Tě, chtěl bych se Tě zeptat kde a jak můžu získat československou vlajku a nášivku?

Děkuji za odpověď

Je to tam napsané..."Tím pádem bych chtěl vyzvat všechny, kteří stále nemají Československou vlajku a nášivku, aby kontaktovali Žabáka na fóru v osobní zprávě. "

[SR-CS]
Players
1 post
1,900 battles

ahoj chcel by som sa ta spýtať  ako sa dá získať  československá vlajka s nášivkou ?  :)  ďakujem :)  za skorú odpoveď :)

Players
5 posts
5,367 battles

...mne chýba Rakúsko-Uhorsko a tiež sa chcem spýtať ako sa dá získať tá vlajka so zelenými kopcami "alá" Tatry a ešte kde sa hľadajú brigádnici na kosenie trávnika. Ďakujem za odpoveď.

• Cool 2
  • Funny 1

[PPH]
Players
355 posts
12,057 battles
11 hours ago, thomas323 said:

ahoj chcel by som sa ta spýtať  ako sa dá získať  československá vlajka s nášivkou ?  :)  ďakujem :)  za skorú odpoveď :)

Je to jednoduché... a získat ji je snadné - popíšu to ve pár rychlých krocích:

a) Naučíš se číst

b) Naučíš se pochopit psaný text a zkombinuješ to již s tím naučeným čtením

c) Vrátíš se hned k prvnímu postu v tomto vlákně a klikneš v něm na odkaz a použiješ dohromady a) + b)

• Cool 5
  • Funny 2
  • Bad 1

[-BES-]
Community Contributor
134 posts
13,333 battles
Před 2 minutami mortas_invader řekl/a:

Je to jednoduché... a získat ji je snadné - popíšu to ve pár rychlých krocích:

a) Naučíš se číst

b) Naučíš se pochopit psaný text a zkombinuješ to již s tím naučeným čtením

c) Vrátíš se hned k prvnímu postu v tomto vlákně a klikneš v něm na odkaz a použiješ dohromady a) + b)

Ale no tak...proč ta ironie...ach jo... :cap_haloween:

• Cool 2

[BIA]
Beta Tester
385 posts
3,913 battles

Chcem sa opýtať kedy bude Viribus Unitis v obchode aj s veliteľom Žabákom? Keď už máme v hre Dášu, hokejistu Ovečkina a neviem čo všetko - tak toto by sa na výročie ČSR hodilo. :D Priložený obrázok vypadá fajn, takže už len nahovoriť hlasy. :D

• Cool 2

[-BES-]
Community Contributor
134 posts
13,333 battles
Před 2 minutami Eraser_SK řekl/a:

Chcem sa opýtať kedy bude Viribus Unitis v obchode aj s veliteľom Žabákom? Keď už máme v hre Dášu, hokejistu Ovečkina a neviem čo všetko - tak toto by sa na výročie ČSR hodilo. :D Priložený obrázok vypadá fajn, takže už len nahovoriť hlasy. :D

Super, tj nápad...anooo, přidávám také svoji prosbu... :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Players
203 posts
8,253 battles

V tom případě chci k výročí rozdělení ČSFR vydat premiovou BB s legendárním kapitánem ujo Bl4ckem, který by měl speciální perk na HP...a nejlépe nikoliv +400 ale rovnou +1000. :cap_horn:

• Cool 2
  • Funny 1

Players
196 posts
9,719 battles
10 hours ago, YouWillHateMe said:

kde sa hľadajú brigádnici na kosenie trávnika

Za 20 tisic dublonov Ti ten travnik pridem pokosit :-DDD   Len dufam, ze to nema viac ako hektar...

Players
196 posts
9,719 battles
27 minutes ago, Eraser_SK said:

A co tak Bl4Ck ako velitel? :cap_cool:

• Cool 1

[WG-EU]
WG Staff
2,731 posts
4,032 battles
Před 10 hodinami YouWillHateMe řekl/a:

...mne chýba Rakúsko-Uhorsko a tiež sa chcem spýtať ako sa dá získať tá vlajka so zelenými kopcami "alá" Tatry a ešte kde sa hľadajú brigádnici na kosenie trávnika. Ďakujem za odpoveď.

Rakousko-Uherskou vlajku už můžeš mít, pokud tedy máš Viribus Unitis. Pak stačí jen jen ve vnějším vzhledu u vlajek si přepnout "Evropskou" vlajku na Rakousko Uherskou. Předvedu na streamu dneska.

Před 1 hodinou Eraser_SK řekl/a:

To nechceš... poslouchat můj hlas denně. I když bylo by to fajn :Smile_veryhappy: Jaké spešl velitelské schopnosti bych měl mít? :Smile_trollface:

Taky bych tam rád viděl kapitána Bl4cka, nicméně jestli si pamatujete soutěž Ring, tak tu vyhrál Jingles, který tedy bude kapitánem ve WoWs...

[WG-EU]
WG Staff
2,731 posts
4,032 battles
Před 14 hodinami DevilsBrothers řekl/a:

Ahoj, prosím Tě, chtěl bych se Tě zeptat kde a jak můžu získat československou vlajku a nášivku?

Děkuji za odpověď

Před 12 hodinami thomas323 řekl/a:

Pokud jste tak neudělali, tak mi napište PM... během dneška a zítřka to začnu připisovat... i když musím říct, že jsem si dobře naběhl... už mi přišlo 160 osobních zpráv na fóru :cap_fainting:

• Cool 2
  • Funny 2

[CZISK]
[CZISK]
Players
2 posts
6,279 battles
Před 5 minutami YabbaCoe řekl/a:

Pokud jste tak neudělali, tak mi napište PM... během dneška a zítřka to začnu připisovat... i když musím říct, že jsem si dobře naběhl... už mi přišlo 160 osobních zpráv na fóru :cap_fainting:

ahoj velmi rad by som chcel mat ceskoslovensku nasivku a vlajku,len ako ju ziskat?

• Angry 1

[PPH]
Players
355 posts
12,057 battles
1 hour ago, YasuLord said:

Ale no tak...proč ta ironie...ach jo... :cap_haloween:

Tak jeden hráč položí.... no ne úplně chytrý dotaz... nick Cliunwolf mu odpoví i s odkazem... a hned pod tím se další "entita" ( odmítám některým říkat lidé či hráči ) zeptá na totéž... Použití ironie bylo v daném kontextu ještě mírné ;-)

Bylo  u mě totiž i nutkání položit mu tu klasickou řečnickou otázku " Jsi debil? " :)

Edit: a než jsem tohle dopsal...tak třetí debil se zeptal zase... a tohle potkáváme v bitvě... :cap_fainting:

• Cool 2
  • Funny 2

[BIA]
Beta Tester
385 posts
3,913 battles

Podľa otázok na nášivku sa vôbec divím, že ste našli toto fórum...

Keď sa blíži 28.10. otázka na telo: Ňejaké ňoviňky o ňašom obľúbeňom písmeňe Ň?

• Cool 1
  • Funny 3

[WG-EU]
WG Staff
2,731 posts
4,032 battles
Před 2 minutami Eraser_SK řekl/a:

Podľa otázok na nášivku sa vôbec divím, že ste našli toto fórum...

Keď sa blíži 28.10. otázka na telo: Ňejaké ňoviňky o ňašom obľúbeňom písmeňe Ň?

ňeňí ňijaké iňfo zatím, bohužel...

• Funny 3

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,154 posts
11,208 battles
1 hour ago, mortas_invader said:

Tak jeden hráč položí.... no ne úplně chytrý dotaz... nick Cliunwolf mu odpoví i s odkazem... a hned pod tím se další "entita" ( odmítám některým říkat lidé či hráči ) zeptá na totéž... Použití ironie bylo v daném kontextu ještě mírné ;-)

Bylo  u mě totiž i nutkání položit mu tu klasickou řečnickou otázku " Jsi debil? " :)

Edit: a než jsem tohle dopsal...tak třetí debil se zeptal zase... a tohle potkáváme v bitvě... :cap_fainting:

A jak teda se da ta nasivka ziskat?

Spoiler
Spoiler
Spoiler

:Smile_trollface:

Spoiler

A ano vim ze skoncim v pekle :Smile_hiding:

• Cool 1
  • Funny 5

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.