Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
gall71kg

Bandery

22 comments in this topic

Recommended Posts

[RR1]
Players
43 posts
21,434 battles

bandery powinny być do wyboru jakiego się jest kraju i do założenia na każdy okręt jaki się chce.

[TF16]
Players
2,014 posts
18,023 battles
1 minute ago, gall71kg said:

bandery powinny być do wyboru jakiego się jest kraju i do założenia na każdy okręt jaki się chce.

Jeszcze jakaś błyskotliwa myśl? 

• Cool 3

[O-R-P]
Players
1,894 posts
17,350 battles

Stawiam, że założycielowi tematu chodziło o coś takiego jak jest w WoT, że każdy czołg może za niewielką opłatą ( 50 sztuk złota jak pamiętam ale może się to zmieniło ) zamiast oznaczeń danego kraju mieć znaki narodowe jakie sobie gracz chce. W sumie w WoT to się może sprawdzać bo czołgi bardziej zmieniały właścicieli niż okręty jak radzieckie StuG III czy niemieckie T-34 albo australijskie M13/40.

Osobiście i mówię to tylko w swoim imieniu nie miałbym problemów ze zmianą bandery Z-39 albo Prinz Eugen na Banderę USN,  Clemsona z Banderą Japońską czy Fletchera z Flagą Włoską lub Grecką ( no bo coś takiego było w rzeczywistości ), czy na Bismarcku flagi pirackiej bo przykładowo nie lubię Bandery Niemieckiej/Chińskiej/Japońskiej/Burkina Faso. Sam pomysł okej ale to obcina możliwość ataku klonów  ( niektóre typy niszczycieli służyły w kilkunastu krajach ) więc to nie wejdzie.

• Cool 2

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,323 posts
23 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

Poplywasz Błyskawicą z niemiecką banderą? 

Chętnie, ale się nie da :(

[TF16]
Players
2,014 posts
18,023 battles

No to sobie teraz wyobraźcie - na fali ostatnich internetowo-ortalionowych patriotyzmów -  wycie na forum tych wszystkich, którzy spotkali w bitwie Błyskawicę pod niemiecką banderą. Jak to?! Jakim prawem, polski okręt pod niemiecką banderą?! Hmm, w sumie mogłoby być zabawnie. :D

Weekend Tester
629 posts
995 battles

Nie może mieć znaków narodowych jakie chce, tylko może sobie w miejsce oznaczeń narodowych nałożyć emblemat, m.in flagę narodową czy jakieś inne dziwne symbole - m.in można na Tygrysa nałożyć grafikę dywizji pancernej Maczka. Niemniej jednak nie ma możliwości nałożenia typowo narodowych symboli. Nie wiem czy jedynym wyjątkiem nie jest polski orzełek w rombie bo nie widziałem nawet czerwonej gwiazdy, o innych tego typu oznaczeniach nie wspominając.

Generalnie jedna z najmniej potrzebnych rzeczy do zmiany na pojeździe, chociaż sam na niektórych wozach się bawiłem i np. IS-7 z rozgrywek klanowych czy Jagd 8.8 jeżdżą u mnie z polskimi flagami. Ale jakby tego nie było, to bym, nie płakał.

7,323 posts
Just now, Lucius_Dentatus said:

No to sobie teraz wyobraźcie - na fali ostatnich internetowo-ortalionowych patriotyzmów -  wycie na forum tych wszystkich, którzy spotkali w bitwie Błyskawicę pod niemiecką banderą. Jak to?! Jakim prawem, polski okręt pod niemiecką banderą?! Hmm, w sumie mogłoby być zabawnie. :D

No właśnie dlatego z nią bym pływał :)

W WT jest możliwość nakładania na czołgi dowolnych flag, możesz sobie jeździć Tygrysem z wielką polską flagą, więc w sumie dlaczego nie miałbym pływać Błyskawicą z niemiecką czy tam dowolną inną banderą? Mi się taki pomysł podoba.

[O-R-P]
Players
1,894 posts
17,350 battles
4 minutes ago, profes79 said:

Nie może mieć znaków narodowych jakie chce, tylko może sobie w miejsce oznaczeń narodowych nałożyć emblemat, m.in flagę narodową czy jakieś inne dziwne symbole - m.in można na Tygrysa nałożyć grafikę dywizji pancernej Maczka. Niemniej jednak nie ma możliwości nałożenia typowo narodowych symboli. Nie wiem czy jedynym wyjątkiem nie jest polski orzełek w rombie bo nie widziałem nawet czerwonej gwiazdy, o innych tego typu oznaczeniach nie wspominając.

Generalnie jedna z najmniej potrzebnych rzeczy do zmiany na pojeździe, chociaż sam na niektórych wozach się bawiłem i np. IS-7 z rozgrywek klanowych czy Jagd 8.8 jeżdżą u mnie z polskimi flagami. Ale jakby tego nie było, to bym, nie płakał.

Prawda, masz rację. Chodziło oczywiście o flagi narodowe pomyliło mi się ze znakami pancernymi krajów, jakaś możliwość customizacji to jest.

[TF16]
[TF16]
Players
473 posts
7,961 battles

Ciekawe czy w ogole ktos by to zauwazyl.....

Players
14 posts
10,820 battles

Z biznesowego punktu widzenia dla WG świetny biznes chcesz zmianę flagi 200 dublonów.

I na pewno znajdą się chętni.

A z historycznego wolałbym aby nie szło zmienić

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,147 posts
8,641 battles
18 godzin temu, gall71kg napisał:

Fakt. Mamy XXI wiek i jeśli niemiecki pancernik czuje się japońskim lotniskowcem, to nikt mu nie możne tego zabronić! 

• Funny 3

7,323 posts
13 minutes ago, Issithin said:

Fakt. Mamy XXI wiek i jeśli niemiecki pancernik czuje się japońskim lotniskowcem, to nikt mu nie możne tego zabronić! 

Albo jak japoński pancernik czuje się uczennicą liceum...

• Cool 1
  • Funny 2

Beta Tester
4,217 posts
12,537 battles
19 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Powiedzieć ci gdzie ja to mam???? Czy nie muszę???

19 hours ago, ORP_Buka said:

Ciekawe czy w ogole ktos by to zauwazyl.....

Polski gimbo patriotyzm na bank

Ale Szczerze powiedziawszy pomysł, sam w sobie głupi nie jest. W Wot do tej pory na premkowym T-34( USA zaznaczam) mam Polskie flagi na wieży, to samo na STUG IV. Myślę żeby się przyjęło, dodał bym do tego kamuflaże w barwach narodowych. Sam bym popływał Midwayem pod banderą PMW

• Cool 3

[TF16]
[TF16]
Players
473 posts
7,961 battles
42 minuty temu, AhmedDetonujBoom napisał:

Powiedzieć ci gdzie ja to mam???? Czy nie muszę???

Polski gimbo patriotyzm na bank

Ale Szczerze powiedziawszy pomysł, sam w sobie głupi nie jest. W Wot do tej pory na premkowym T-34( USA zaznaczam) mam Polskie flagi na wieży, to samo na STUG IV. Myślę żeby się przyjęło, dodał bym do tego kamuflaże w barwach narodowych. Sam bym popływał Midwayem pod banderą PMW

Pewnie ze pomysl jeszcze ujdzie jako taki, roznica jest taka ze Wocie okladata sie po pysakch na dystansach max kilkuset metrow, a tutaj to juz Panie idzie w km, kto ci zauwazy kto jaka bandere ma na maszcie jak te slepaki niekiedy wyspe potrafia przegapic :Smile_veryhappy:

7,323 posts
7 minutes ago, ORP_Buka said:

PEwnie ze pomysl jeszcze ujdzie jako taki, roznica jest taka ze Wocie okladata sie po pysakch na dystansach max kilkuset metrow, a tutaj to juz Panie idzie w km, kto ci zauwazy kto jaka bandere ma na maszcie jak te slepaki niekiedy wyspe potrafia przegapic :Smile_veryhappy:

To zamiasta bander można dać kamuflaże, o takie:

Spoiler

shot-19_10.15_13_58.23-0091.thumb.jpg.b1228541ba3bb865d1db30b46468c5d9.jpg

No kto by nie chciał popływać Błyskawicą w takim malowaniu? Ja bym kupił!

Skoro są takie:

Spoiler

shot-19_10.15_13_59.46-0286.thumb.jpg.121bccc08e54ba533524a3939b33a23e.jpg

to równie dobrze można dodać inne narodowe, stałe, za kilka tysięcy dublonów. Nie wątpię, że byłby popyt.

shot-19.10.15_13.59.21-0742.jpg

[TF16]
[TF16]
Players
473 posts
7,961 battles
1 minutę temu, Greyshark napisał:

To zamiasta bander można dać kamuflaże, o takie

Pogadaj z @vito74m, nie takie rzeczy potrafi wyczarowac, zdolny facet . Co do :Smile_coin: to sie pewnie dogadacie.

7,323 posts
Just now, ORP_Buka said:

Pogadaj z @vito74m, nie takie rzeczy potrafi wyczarowac, zdolny facet . Co do :Smile_coin: to sie pewnie dogadacie.

Ale wtedy nikt nie będzie mógł podziwiać mojego pięknego kamuflażu...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.