Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Roscurviator

Badanie nowych okrętów

4 comments in this topic

Question

Players
6 posts
811 battles

Czy ja to dobrze rozumiem? Jak chce rozwinąć całe drzewko danych okrętów to muszę kupować po kolei każdy jeden i wbijać nim potrzebne doświadczenie potrzebne do zdobycia następnego statku, chyba że będę używał wolnych punktów doświadczenia do kupna badania bez potrzeby kupowania i bicia doświadczenia? Szukałem odpowiedzi w google, szukałem na forum i nie dałem rady znaleźć konkretnej odpowiedzi. Dziękuje z góry za pomoc.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[ISEN]
Moderator
4,493 posts
11,624 battles
53 minutes ago, Roscurviator said:

Czy ja to dobrze rozumiem? Jak chce rozwinąć całe drzewko danych okrętów to muszę kupować po kolei każdy jeden i wbijać nim potrzebne doświadczenie potrzebne do zdobycia następnego statku, chyba że będę używał wolnych punktów doświadczenia do kupna badania bez potrzeby kupowania i bicia doświadczenia? Szukałem odpowiedzi w google, szukałem na forum i nie dałem rady znaleźć konkretnej odpowiedzi. Dziękuje z góry za pomoc.

Tak. Prócz doświadczenia potrzebnego do następnego okrętu, dobrze jest zebrać doświadczenie na moduły ulepszające daną jednostkę. 

Wolne doświadczenie można konwertować za dublony jedynie po tym jak się je zdobędzie i gra elitarnym okrętem (takim który ma wybadane wszystkie moduły) oraz okrętami premium. 

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.