Jump to content
  • 0
Roscurviator

Badanie nowych okrętów

9 comments in this topic

Question

[BURZA]
Players
7 posts
2,965 battles

Czy ja to dobrze rozumiem? Jak chce rozwinąć całe drzewko danych okrętów to muszę kupować po kolei każdy jeden i wbijać nim potrzebne doświadczenie potrzebne do zdobycia następnego statku, chyba że będę używał wolnych punktów doświadczenia do kupna badania bez potrzeby kupowania i bicia doświadczenia? Szukałem odpowiedzi w google, szukałem na forum i nie dałem rady znaleźć konkretnej odpowiedzi. Dziękuje z góry za pomoc.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 2
[ISEN]
Moderator
4,857 posts
53 minutes ago, Roscurviator said:

Czy ja to dobrze rozumiem? Jak chce rozwinąć całe drzewko danych okrętów to muszę kupować po kolei każdy jeden i wbijać nim potrzebne doświadczenie potrzebne do zdobycia następnego statku, chyba że będę używał wolnych punktów doświadczenia do kupna badania bez potrzeby kupowania i bicia doświadczenia? Szukałem odpowiedzi w google, szukałem na forum i nie dałem rady znaleźć konkretnej odpowiedzi. Dziękuje z góry za pomoc.

Tak. Prócz doświadczenia potrzebnego do następnego okrętu, dobrze jest zebrać doświadczenie na moduły ulepszające daną jednostkę. 

Wolne doświadczenie można konwertować za dublony jedynie po tym jak się je zdobędzie i gra elitarnym okrętem (takim który ma wybadane wszystkie moduły) oraz okrętami premium. 

• Cool 2

• 1
[ISEN]
Moderator
4,857 posts
3 minutes ago, KryHSamarkanda said:

Zaraz zaraz. Czy takie okręty mają jakiś mnożnik zdobywanego wolnego doświadczenia czy masz na myśli ich możliwości bojowe wynikające z ulepszeń? Pytam jako zielona brukselka która sprzedała okręt premium 🤔

Nie. Wolne doświadczenie to 5% całkowitego zdobytego doświadczenia w bitwie. Można to modyfikować: kamuflażami (dającymi bonusy do bazowego doświadczenia i wolnego doświadczenia) oraz sygnałami (tak samo jak kamuflaż). A tutaj chodziło o to, że jak ma się już w pełni zbadany okręt to zdobywane doświadczenie "odkłada" się na nim - to potem można za dublony zmienić w wolne doświadczenie. To samo dotyczy okrętów premium. Jeśli nie chcesz wydać dublonów to doświadczenie będzie cały czas na danym okręcie. 

• 1
[R-NG]
[R-NG]
Players
1,567 posts
19,711 battles
9 godzin temu, KryHSamarkanda napisał:

która sprzedała okręt premium

Moim zdaniem nie powinno się sprzedawać okrętów premium, nawet jeżeli jest to kompletne (brzydkie określenie odchodów) pokroju Genovy, szczególnie, że kiedyś może ci wypaść z Superkontenera.

• 0
Players
57 posts
1,607 battles
‎13‎.‎10‎.‎2019 o 22:02, Dark_Havoc napisał:

...
Wolne doświadczenie można konwertować za dublony jedynie po tym jak się je zdobędzie i gra elitarnym okrętem (takim który ma wybadane wszystkie moduły) oraz okrętami premium. 

Zaraz zaraz. Dark_Havoc, czy takie okręty mają jakiś mnożnik zdobywanego wolnego doświadczenia czy masz na myśli ich zwiekszone możliwości bojowe wynikające z ulepszeń? Pytam jako zielona brukselka która sprzedała okręt premium 🤔 (jak sam dobrze wiesz).

• 0
Players
57 posts
1,607 battles

Uffff, dzięki Dark_Havoc. Już myślałam że moja nauka dostała salwą torped i muszę wracać do portu na tratwie aby mieć czas na ponowne przemyślenie tych podstaw. :cap_like:

• 0
Players
303 posts
9,253 battles
19 minut temu, Davao napisał:

Moim zdaniem nie powinno się sprzedawać okrętów premium, nawet jeżeli jest to kompletne (brzydkie określenie odchodów) pokroju Genovy, szczególnie, że kiedyś może ci wypaść z Superkontenera.

Dlatego jeszcze nie zamieniłem enterprice na kredki. I zawsze to jeden więcej do KK a czasem i ładnie wygląda.