Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Agenor_

PUERTO RICO .X.

28 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Players
1,002 posts
20,650 battles
22 godziny temu, AhmedDetonujBoom napisał:

że co działa z desa niecelne?????

Źle zrozumiałeś opis. Buffalo ma więcej dział i jest mniej celny od Desa i tak samo tutaj Puerto ma więcej dział od Alaski i jest mniej celny.

A tak poza tym tej wersji to jest wielki crap. Wszystko przyjmuje a sam trafia 1-2pociskami....

• Cool 2

[ISEN]
Beta Tester
4,635 posts
14,069 battles
40 minutes ago, Escapist7 said:

Źle zrozumiałeś opis. Buffalo ma więcej dział i jest mniej celny od Desa i tak samo tutaj Puerto ma więcej dział od Alaski i jest mniej celny.

A tak poza tym tej wersji to jest wielki crap. Wszystko przyjmuje a sam trafia 1-2pociskami....

a dobra, ok faktycznie. Dzięki za wyjaśnienie

[T_F_N]
Players
137 posts
18,980 battles
13.10.2019 o 16:21, Escapist7 napisał:

Buffalo ma więcej dział i jest mniej celny od Desa 

Na czym polega mniejsza celność Buffalo???

[WIDMO]
Players
174 posts
14,050 battles
2 hours ago, JednookiV30 said:

Na czym polega mniejsza celność Buffalo???

O ile dane są aktualne to sam chciałbym wiedzieć :cap_look:
image.png.ca4c5f7ecf963db948087d3fca594856.pngBuffalo
image.png.7df6fc3a74c8a75e5e9184c8d3e4124c.pngDes Moines

• Cool 1
  • Funny 1

Modder
4,869 posts
22,117 battles
On 10/16/2019 at 1:22 AM, Cyraxinainen said:

Akurat te krążki mają identyczną celność, ale te dane to za mało, aby coś więcej powiedzieć na ten temat. Nie znamy rozkładu w zależności od odległości i rozrzutu pionowego + byc może jeszcze cuś. Te dane zna serwer. I nawet jeśli są do wyciągnięcia z klienta gry, to i tak one są bez znaczenia. Udało mi się rozpakować plik z tymi danymi w grze: GameParams.data i z tego co widzę, to wszystkie okręty mają te same wpisy. Jedynie odległość strzału jest inna dla każdego.

"minDistH": 50.0,

"minDistV": 110.0,
            "normalDistribution": true,
            "sigmaCount": 2.0,

Jak na razie celność Puerto Rico jest sporo mniejsza od Alaski wg. Proships. Ten przez dłuższy czas miał różne bzdurne dane, ale ostatnio widziałem, że to poprawili.

Players
355 posts
5,193 battles
On 10/16/2019 at 1:22 AM, Cyraxinainen said:

Kolega podaje celność Buffalo na stockowym układzie kierowania ogniem.

Des i Buffalo mają IDENTYCZNĄ sigmę i celność NA TYM SAMYM DYSTANSIE.

• Cool 1

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
259 posts
12,203 battles

Czyli do kolekcji może być ani dublona nie jest to warte

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,230 posts
10,121 battles

Wypowiadanie się o okręcie, którego jeszcze nie ma i ocenianie go tylko na podstawie suchych liczb mija sie z celem.

• Cool 2

[P_M_W]
Players
1,427 posts
8,998 battles

Już pierwsi napaleńcy kupili ten okręt ktoś z was już go ma?? warty jest wydania prawie 800zł ?:Smile_veryhappy:

[DADT]
Players
20 posts
10,539 battles

Ach... czyli kolejny zamach na portfele graczy. Głupota ludzka podobno nie zna granic, ale w końcu może się albo znudzić ludziom bycie skubanym... (poza nielicznymi nieuleczalnymi wypadkami) albo w końcu UE przykręci komuś śrubę za wykorzystywanie i praktyki hazardowe.

• Cool 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts

Kupiłem ten okręt za dublony i nie żałuję. Rewelacyjna zabawka! Jest to CB czyli wielki krążownik, okręt tego samego typu co obecne w grze Alaska, Kronsztad czy Stalingrad, czyli w skrócie coś pośredniego między pancernikiem a krążownikiem. Puerto Rico jest dość szybki, wytrzymały, posiada dużą siłę ognia, bardzo dobrą OPL i pomocniczą, można mu zamontować na osobnych miejscach wzmocnienie OPL lub sonar i radar, myśliwiec lub samolot zwiadowczy, a także naprawkę, co daje dość uniwersalny zestaw. Posiada 12 dział 305 mm, które są bardzo celne (sigma 2,2), pociski lecą w ładnym skupieniu, bardzo trudno nim spudłować. Podpala rewelacyjnie, np. dzisiejsza bitwa:

Spoiler

shot-19_12.24_11_07.15-0697.thumb.jpg.6ce0ec930d355da9512c9a6f4bf1e8b9.jpg

74 trafienia, 11 podpaleń, co uważam za rewelacyjny wynik.

Taktyka podobnie jak w przypadku innych CB, czyli dziobem do przeciwnika i nie pokazujemy burty. Odpowiednio skątowany potrafi sporo odbić, a jednocześnie mamy sporą siłę ognia zarówno do przodu jak i do tyłu. Podsumowując - to taka Alaska, tylko Puerto Rico jest dużo lepszy - o większej sile ognia, lepszej OPL i pomocniczej, większej liczbie HP, lepszym pancerzu i szybszy. Jeżeli komuś odpowiada styl gry takimi okrętami, będzie zachwycony!

• Cool 1
  • Funny 1
  • Boring 1

[WIDMO]
Players
174 posts
14,050 battles
1 hour ago, Greyshark said:

Kupiłem ten okręt za dublony i nie żałuję. Rewelacyjna zabawka! Jest to CB czyli wielki krążownik, okręt tego samego typu co obecne w grze Alaska, Kronsztad czy Stalingrad, czyli w skrócie coś pośredniego między pancernikiem a krążownikiem. Puerto Rico jest dość szybki, wytrzymały, posiada dużą siłę ognia, bardzo dobrą OPL i pomocniczą, można mu zamontować na osobnych miejscach wzmocnienie OPL lub sonar i radar, myśliwiec lub samolot zwiadowczy, a także naprawkę, co daje dość uniwersalny zestaw. Posiada 12 dział 305 mm, które są bardzo celna (sigma 2,2), pociski lecą w ładnym skupieniu, bardzo trudno nim spudłować. Podpala rewelacyjnie, np. dzisiejsza bitwa:

Reveal hidden contents

shot-19_12.24_11_07.15-0697.thumb.jpg.6ce0ec930d355da9512c9a6f4bf1e8b9.jpg

74 trafienia, 11 podpaleń, co uważam za rewelacyjny wynik.

Taktyka podobnie jak w przypadku innych CB, czyli dziobem do przeciwnika i nie pokazujemy burty. Odpowiednio skątowany potrafi sporo odbić, a jednocześnie mamy sporą siłę ognia zarówno do przodu jak i do tyłu. Podsumowując - to taka Alaska, tylko Puerto Rico jest dużo lepszy - o większej sile ognia, lepszej OPL i pomocniczej, większej liczbie HP, lepszym pancerzu i szybszy. Jeżeli komuś odpowiada styl gry takimi okrętami, będzie zachwycony!

Porównywać ten crap do Alaski czy Stalingrada xD

• Bad 1

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, Cyraxinainen said:

Porównywać ten crap do Alaski czy Stalingrada xD

"Nie mam okrętu, nie potrafię nim grać ani nie zagrałem nim ani jednej bitwy, nie znam się, więc się wypowiem" :Smile_great:

• Funny 1
  • Bad 1

[WIDMO]
Players
174 posts
14,050 battles
9 minutes ago, Greyshark said:

"Nie mam okrętu, nie potrafię nim grać ani nie zagrałem nim ani jednej bitwy, nie znam się, więc się wypowiem" :Smile_great:

A skąd masz takie informacje że nie grałem tym okrętem? ;) Nie kazdy jest tak głupi ↑ żeby wydać ~800zł na coś przed sprawdzeniem tego :cap_haloween:

• Cool 4
  • Bad 1

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, Cyraxinainen said:

A skąd masz takie informacje że nie grałem tym okrętem? ;) Nie kazdy jest tak głupi żeby wydać ~800zł na coś przed sprawdzeniem tego :cap_haloween:

1. Ze stronki ze statystykami

2. Z analizy głupot, które właśnie na jego temat napisałeś ;)

• Cool 1
  • Funny 2

[PL_RP]
Players
113 posts
19,617 battles

Witam szanowni gracze dlaczego moje dziś zdobyte Puerto R nie ma ekstra gwiazdorskiego camo USA.Czyżby bug czy może nie jestem godzien tego wyglądu.O mam po prostu w ustawieniach dekoracyjnych było zamknięte oko ;)

• Funny 1

[KOTST]
Players
7 posts
15,158 battles

Zajefajne Puerto Rico dla NO-LIFEów!

Czytałem taki artykuł że można ten okręt zdobyć bez wydawania dublonów? Ciekawe jak?

Grałem sporo, doszedłem wydarzenie Nowy Rok nr 4, kolejne jest już przegiętea, nie rozumiem jak można zrobić 6 i 7????? Chyba trzeba było zapomnieć o rodzinie, świętach i grac po 10h na dobę żeby jak najszybciej zdobyć 5/5 osiągnięć i jak najszybciej zdobyc 7 pozion upgrade'u.

Tak więc duży zawód!

• Cool 2
  • Boring 1

[GROT]
[GROT]
Players
10 posts
10,886 battles

Widzę że opinie są zróżnicowane.Zastanawiające jest to, że gracze ( stosunkowo nie źli patrząc w profile) w bitwach znajdują się na ostatnich miejscach w drużynie .Nie mówię że zawsze ale te ostatnie miejsca przeważają znacznie. Czyzby ten PUERTO RICO należał do słabszych okrętów w swojej klasie?

Players
16 posts
7,662 battles

Mam go już kilka dni, parę bitew zrobionych więc się skuszę na wypowiedź na jego temat. 

Pierwsze co się rzuca w oczy grając tym okrętem to parabola pocisków. Nie ma mowy o biciu zza górki jak u Desa np. 

Pociski bardziej przypominają te z Yoshino chociaż zauważalna robi się tutaj czwarta wieża dzięki czemu łatwiej o dmg z PP. Kolejne zaskoczenie to pelotka a raczej jej brak. W porównaniu do Yoshino sprawuje sie zdecydowanie gorzej. Na plus za to jest manewrowość. Patrząc na to jaka to wielka krowa to nie najgorzej sie kreci. 

Jeśli chodzi o taką ogólna ocenę to powiem ze okręt na pewno nie jest op ale ma potencjał. Mimo że jeszcze mi na nim 200k dmg nie weszło lubie Jim grać i nie narzekam na te kilka męczących dni farmienia dyrektyw i 14k dublona wydanych na boosty

Players
55 posts
724 battles
11.01.2020 o 00:18, bazyl75 napisał:

Zajefajne Puerto Rico dla NO-LIFEów!

Czytałem taki artykuł że można ten okręt zdobyć bez wydawania dublonów? Ciekawe jak?

Grałem sporo, doszedłem wydarzenie Nowy Rok nr 4, kolejne jest już przegiętea, nie rozumiem jak można zrobić 6 i 7????? Chyba trzeba było zapomnieć o rodzinie, świętach i grac po 10h na dobę żeby jak najszybciej zdobyć 5/5 osiągnięć i jak najszybciej zdobyc 7 pozion upgrade'u.

Tak więc duży zawód!

to teraz wyobraź sobie kogoś, kto bez wydawania kasy, grając bardzo, ale to bardzo,gdy się  skończył quest, ma do zakończenia całości 187 punktów...

nigdy w życiu nie słyszałem tylu przekleństw...

Players
1 post
25,771 battles

Witam !

Ten okręt to żart  . Panowie z WG  zastanówcie się co wy robicie .

Wady . Kamo ,przeładowanie ,kamuflaż , spot , manewrowość , celność i tak dalej .

Zalety nic . No może Pelota .

Ja rozumiem że  Ruski Stalin musi być lepszy od  okrętów wszystkich innych linii ale to co zrobiono z  PUERTO to przesada .

Jak nie poprawią  celności  i kamo to za kilka miesięcy skansen .

Tak kamo jak na Pancerniku  Brytyjskim .

Pozdrawiam

Jarek 

• Funny 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,963 battles
14.01.2020 o 13:12, hakikama napisał:

Czyzby ten PUERTO RICO należał do słabszych okrętów w swojej klasie?

Na otwarcie jest liderem jeśli chodzi o ilość fragów. Pod względem DMG za chwilę będzie liderem. PR i WR mocno odstaje od czołówki ale to kwestia czasu - myślę, że ok 3 miesięcy. Po tym czasie PR osiągnie miejsce mu należne.... ;)

• Cool 1

Sign in to follow this