Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Piotrek_197

Polska Grupa Operacyjna BŁYSKAWICA (PGOBL) zaprasza w swoje szeregi

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
9 posts
3,315 battles

Cześć 

Znudzeni grą w nieaktywnym klanie postanowiliśmy założyć swój. Zapraszamy graczy w miarę aktywnych, którzy chętnie grają dywizjony, Bitwy Morskie, Bitwy Klanowe, Operacje i nie wstydzą się rozmawiać na Discordzie. Preferujemy graczy w wieku 20+ lat. Jesteśmy dorośli z rodzinami, pracą i dużo rzeczy rozumiemy np. że ktoś nie ma czasu na grę w jakimś tam dniu. Każdy z nas ma przecież życie prywatne a gra jest tylko rozrywką. U nas w klanie nikt nie będzie się czepiał o słabe statystyki, styl gry czy o to że np. sknocisz coś w bitwie i przegramy, co nie znaczy że nie lubimy wygrywać i się nie staramy ale każdy popełnia błędy a gra ma przynosić przyjemność i rozrywkę a nie powodować nerwice. Tak więc gramy bez spin i kłótni. Atmosfera na Discordzide jest  wesoła i luźna. Jedyne na co kładziemy duży nacisk to właśnie obecność i aktywność na Discordzie, wiadomo że jak się nie znamy i nie rozmawiamy ze sobą to nie ma zgrania.

Tak że jak szukasz spokojnej przystani żeby miło i spokojnie spędzić czas przy grze bez nerwów i w fajnym towarzystwie to jest miejsce właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy.

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
9 posts
3,315 battles

Pozwolę sobie podbić temacik, choć wiem że sporo osób na forum tego nie lubi a zwłaszcza gdy się podbija temat nie mający większych perspektyw, żywię nadzieję że zostanie mnie to wybaczone. Co prawda dołączyło do nas kilku kolegów ale większość z nich ma kłopoty z rozmowami na Discordzie, nie wiem wstydzą się czy jak a takie bycie w klanie dla samego bycia mija się z celem nawet w tak luźnym klanie jak nasz. Jednak jest też kilku takich, którzy bez obaw weszli na naszego Discorda i o dziwo przeżyli i dobrze się bawili i bawią. 

Rekrutacja nadal aktualna, czekamy na ludzi w miarę aktywnych w grze jak i na Discordzie, u nas w klanie w grę wchodzi każdy rodzaj bitew. Rozumiem że poważnym graczom nie chce się dołączyć do nowego klanu i rozbudowywać Bazę ( choć już kilka struktur postawiliśmy :) ) ale może jakiś/jacyś ludzie przeglądający to forum zechcą dołączyć do nas. 

Serdecznie zapraszamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×