Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

VÝSLEDKY – Bitva u mysu Esperance

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
20,758 battles

Ahoj

potvrdil jsem účast  v této bitvě, ale žádná mise se mi neotevřela? Jezdím japonské lodě 5tier+ a nic se neděje. Něco jsem špatně pochopil?

Díky za info

[PPH]
Players
583 posts
13,709 battles

Ano... a.. ano :-)  Žádná spec. mise se ti neotevře - jediné potvrzení, že se akce účastníš je vlajka na rychlost... Body se počítají "skrytě" - není žádný přehledný žebříček. Odměnu pak dostaneš po skončení akce a jejím vyhodnocení.

Dříve se tyhle mise WG snažilo dělat s "počítadlem" - zvláštní misí s abnormálním ( miliony) množstvím potřebných úkonů pro výhru a odměnou třeba jeden kredit - ale asi to lidi mátlo tak od toho upustili.. ( ?)

Players
4 posts
20,758 battles

Dík 

No to je super nápad hrát  "hru" a nevědět co se vlastně děje  :)   To mne nutí k přemýšlení proč to vůbec hrát. 

[IDDQD]
Privateer
3,648 posts
5,237 battles

Jen taková poznámka pod čarou .

Koukněte na NA a jaké jsou tam navíc mise .

A jen tak mimo , včera jsem po roce ? vlezl na NA ůčet a mám na 14 dní pujčenýho Trolpitze  a... A škoda mluvit .

Na RU jsem radši nekoukal

• Cool 1

[R_R]
Moderator
500 posts
15,764 battles
3 hours ago, Stratos_HF said:

Jen taková poznámka pod čarou .

Koukněte na NA a jaké jsou tam navíc mise .

A jen tak mimo , včera jsem po roce ? vlezl na NA ůčet a mám na 14 dní pujčenýho Trolpitze  a... A škoda mluvit .

Na RU jsem radši nekoukal

no jako když o tom mluviš ja sem na NA serveru dostal premiovou messi a neni pujčena .... takže je na trvalo na učtu takže jako wtf ?

Sign in to follow this