Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
szczekan

Sprinty i bitwy klanowe 3vs3

31 comments in this topic

Recommended Posts

[E--C]
[E--C]
Players
259 posts
21,270 battles

Ponieważ wielu pisze, że na randomach nie da siew grać, operacje są nudne, bo stare jak zeszłoroczny śnieg, zgłaszam postulat żeby sprinty rankedowe były częstsze. To samo dotyczy  bitew klanowych w formacie 3vs3 - podobały mi się, tylko trwały zdecydowanie za krótko. Jeśli to był taki test, to w mojej ocenie wypadł on bardzo pozytywnie i chętnie grałbym w tym trybie o wiele częściej. 

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,754 battles

Optuję za tym, aby rozgrywki klanowe były w formacie 1v1, to dopiero wyjaśni sytuację kto jest lepszy i ma lepsze RNG.

• Funny 4

[WOB]
Players
4,755 posts
15,246 battles
6 minut temu, wib_wojtek napisał:

Optuję za tym, aby rozgrywki klanowe były w formacie 1v1, to dopiero wyjaśni sytuację kto jest lepszy i ma lepsze RNG.

Ta, bez ograniczeń co do klas okrętów - przy okazji wyjdzie czy pancernik niszczyciela, czy niszczyciel pancernika.

• Cool 1

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
404 posts
7,963 battles
17 hours ago, PanNickt said:

Ta, bez ograniczeń co do klas okrętów - przy okazji wyjdzie czy pancernik niszczyciela, czy niszczyciel pancernika.

Raczej lotniskowiec wszystko :Smile_trollface:

[P-W-C]
Players
220 posts
5,435 battles
10.10.2019 o 17:49, szczekan napisał:

Ponieważ wielu pisze, że na randomach nie da siew grać, operacje są nudne, bo stare jak zeszłoroczny śnieg, zgłaszam postulat żeby sprinty rankedowe były częstsze.

Też chętnie bym pograł w sprinty częściej, aczkolwiek wg mnie, jeśli chodzi o samą rozgrywkę taktyczną, niczym fundamentalnym rankedy od randomów się nie różnią. :Smile_Default:

Losowania są z tej prawie tej samej puli graczy (konkretniej - do rankedów nie losuje tych co mają <130 bitew bodajże). Mapy i tryb rozgrywki ten co na randomach. Owszem, jest mniej graczy w teamie, ale to tym większy wpływ ewentualnej obecności zjeband na wynik.

Więc teoretycznie JESZCZE gorzej niż na randomach jest.

"Pozataktycznie" to na szczęście nagrody za stopnie znacznie lepsze niż to co wypada z codziennych kontenerów, no i nieodwołalność niektórych stopni...

[E--C]
[E--C]
Players
259 posts
21,270 battles

W rankedach jest w końcu wyrównany MM - gra ten sam tier.  I dla przeciwwagi tego co mówisz dobry dywizjon w 6 (lub 7) osobowym składzie ma większe znaczenie niż w losowej grze.

[P-W-C]
Players
220 posts
5,435 battles
11 godzin temu, szczekan napisał:

W rankedach jest w końcu wyrównany MM - gra ten sam tier.  I dla przeciwwagi tego co mówisz dobry dywizjon w 6 (lub 7) osobowym składzie ma większe znaczenie niż w losowej grze.

Zły dywizjon także. :Smile_Default: Aczkolwiek w sprintach jest ten plus, ze dywizjon  jest ZAWSZE parowany z dywizjonem z drugiej strony. W losówkach - niekoniecznie.

MM, owszem, ale tylko pod tym względem - w losówkach tiery mogą być róźne, ale zawsze są kontrowane 1:1 po obu stronach i ostatnio tak jakoś (przynajmniej u mnie :Smile_trollface:) rozkłada się tak mniej więcej po równo gdy jestem na topce, w środku lub na dole.

[E--C]
[E--C]
Players
259 posts
21,270 battles

Tak czy siak, te typy rozgrywki przypadły mi do gustu i postanowiłem dać temu wyraz, przełamując pewną monotonię dominującej retoryki zblazowanych ironistów.

Players
110 posts

Dla mnie sprinty rankingowe to najlepsze co WG mogło zrobić. Maja prawie same zalety.

W stosunku do randomów:

1. Sprinty mogą odbywać się "na pokrzywdzonych tierach" np. VIII

2. MM jest dużo lepszy bo w wyłącznie w obrębie 1 tieru.

3. Mniejsza ilość graczy = mamy większy wpływ na bitwę

W stosunku do klasycznych rankingówek  to nagrody są co prawda dużo gorsze ale dojście do jedynki jest nieporównanie łatwiejsze. Oczywiście samo wbicie jedynki nic nie znaczy bo praktycznie każdy może to zrobić, ale jaka jest przyjemna gra. Duuużo mniej stresu. W prawdziwych rankingówkach seria przegranych, w szczególności przez posiadanie bardzo słabych graczy w drużynie, może człowieka wykończyć psychicznie. Oczywiście stres powodują konsekwencje przegranych - leci się na pysk a potem trzeba to mozolnie odrabiać. Ja to słabo znoszę i (pomijając umiejętności) nie jestem gotów na zagranie kilkuset bitew w takim stresie. A w sprintach jaki problem ? Jest tyle "spoczników" i premii za osiągnięcie kolejnego stopnia, że problem zachowania gwiazdki nie jest aż tak istotny. Po prostu sprinty nie są"rakiem".

• Cool 2

[TF16]
[TF16]
Players
535 posts
8,917 battles
19 godzin temu, Myszauke napisał:

Niech dadza 7 Na 7 tak jak to juz kiedys bylo

Uzasadnij prosze dlaczego tak, a nie np. 8 vs 8?

Players
390 posts
21,840 battles

Bitwy 3 vs 3 to słaby pomysł, bo ile zarobisz w tej bitwie? pewnie mniej niż na CO-OP  Nawet może dojść do takiej sytuacji, że oddacie 5 salw i po bitwie a w tabeli -100k kredytów i gdzie tu sens i logika. 

• Funny 2
  • Boring 2
  • Bad 1

[TF16]
[TF16]
Players
535 posts
8,917 battles

Jakbys zagral chociaz jedna to bys wiedzial ze za wygrana bylo jak na klanowkach 2,5k expa i mozna bylo calkiem sporo kredytow wyrwac. 

• Boring 1

Players
390 posts
21,840 battles
13 minutes ago, ORP_Buka said:

klanowkach

Nie interesują mnie klanówki

Dla mnie jest słabe to 3vs3  i tyle Ja chce postrzelać w okręty a nie uganiać się i szukać ich po całej mapie bo sprinty czy zwykłe rankingówki graja wszyscy i nie porównuj klanówek do rankingówek bla bla bla 

• Funny 1
  • Boring 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
3 minutes ago, Blamper said:

Dla mnie jest słabe to 3vs3  i tyle Ja chce postrzelać w okręty a nie uganiać się i szukać ich po całej mapie bo sprinty czy zwykłe rankingówki graja wszyscy i nie porównuj klanówek do rankingówek bla bla bla 

No przecież sam piszesz o klanówkach.

Players
390 posts
21,840 battles
7 minutes ago, Greyshark said:

No przecież sam piszesz o klanówkach.

Masz racje nie napisałem że chodzi mi o sprinty 

[-SBF-]
8,315 posts
5 minutes ago, Blamper said:

Masz racje nie napisałem że chodzi mi o sprinty 

A kiedy ty widziałeś sprint 3 na 3?

• Bad 1

[E--C]
Players
671 posts
7,023 battles

Ja z chęcią zagrał bym w bitwy 3 vs 9 takie jak podczas eventu postapo. Potyczki w małych zgranych dywizjonach dają mi najwięcej frajdy z racji dynamiki starcia i nieprzewidywalności taktyk 4 drużyn.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
535 posts
8,917 battles
20 minut temu, Blamper napisał:

JAK NA KLANOWKACH! Czytamy uwaznie, nie wyrywamy slow z kontekstu...

To ze byla to jednak forma rozgrywek miedzyklanowych jest raczej bez znaczenia w tym iejscu.

[TF16]
Players
2,251 posts
21,337 battles

I powiedzcie mi, że twierdzenie, które mówi, że 90% graczy nie rozumie gry nie jest prawdziwe. Myślę, że to ci sami, którzy nie rozumieją tekstu. 

• Cool 5
  • Boring 1

[-PGS-]
Players
417 posts
8,918 battles
26 minutes ago, Greyshark said:

Na szczęście jeden typ, który nie odróżnia klanówek od rankingówek i drugi, który nie odróżnia zamkniętych testów i klanówek od losówek na otwartym serwerze oraz nie rozumie tego, co sam pisze, nie mają ze sobą żadnych problemów i są święcie przekonani o swoim geniuszu i ogólnej zajebistości.

Akurat ja wyczaiłem o co koledze Blamperowi chodziło. To tobie próbował tłumaczyć ale się nie dało. Zwyczajnie nie byłeś w stanie ogarnąć więc nie będę tego robił po raz kolejny. Tu natomiast masz przykład jaki masz charakter. On Ci napisał mało eleganckie epitety. Ja próbowałem trochę to wygładzić. Ogólnie to chodzi o to że jak jedna osoba Ci coś mówi to możesz olać, jak dwie to w zasadzie też ale już jak trzecia Ci coś podobnego mówi to wypada się zastanowić bo może trochę w tym racji być. Doradzam refleksje bo mało jest ludzi na forum i nie potrzeba nam kolesia który czepia się do słówek, obraża i zniechęca.

Pozdrawiam.

[-SBF-]
8,315 posts
7 minutes ago, kmkris1410 said:

Akurat ja wyczaiłem o co koledze Blamperowi chodziło. To tobie próbował tłumaczyć ale się nie dało. Zwyczajnie nie byłeś w stanie ogarnąć więc nie będę tego robił po raz kolejny. Tu natomiast masz przykład jaki masz charakter. On Ci napisał mało eleganckie epitety. Ja próbowałem trochę to wygładzić. Ogólnie to chodzi o to że jak jedna osoba Ci coś mówi to możesz olać, jak dwie to w zasadzie też ale już jak trzecia Ci coś podobnego mówi to wypada się zastanowić bo może trochę w tym racji być. Doradzam refleksje bo mało jest ludzi na forum i nie potrzeba nam kolesia który czepia się do słówek, obraża i zniechęca.

Pozdrawiam.

Tak, tak, jasne.

To kto w końcu zgłaszał ten pomysł sprintów 3 na 3, który @Blamper uznał za głupi? Dlaczego tak trudno wam odpowiedzieć na tak proste pytanie?