Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dan_FolkaGar_2016

Błędne kary

68 comments in this topic

Recommended Posts

Players
60 posts
4,766 battles

Mam takie pytanie wedle kar jakie są nakładane bo ktoś podczas rozgrywki w ogóle nie myśli i ktoś za coś takiego otrzymuje kary nawet są kary od tego jak ktoś we mnie strzeli widzę że ja też winny niby za to jestem.Ostatnio grałem i podczas rozgrywki gość specjalnie chyba wpłyną pod wypuszczone moje torpedy i za to kara tylko dlaczego ja mam być winny za kogoś kto nie myśli.

• Funny 5

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts

Twoje torpedy to twoja odpowiedzialność. Więcej nic z tego bełkotu nie rozumiem.

• Cool 3

[TRADS]
Players
60 posts
10,683 battles
31 minutes ago, Dan_FolkaGar_2016 said:

ktoś we mnie strzeli widzę że ja też winny niby za to jestem.

Musiałeś być różowy, ewentualnie się takowy zrobiłeś :) 

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,992 battles

Trzeba pilnować gdzie wtykasz torpede. Bo jeszcze jakieś alimenty. Chociaz zawsze będzie pincset+

• Funny 7

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,482 posts
18,472 battles
33 minutes ago, Zlociutk1 said:

Trzeba pilnować gdzie wtykasz torpede. Bo jeszcze jakieś alimenty. Chociaz zawsze będzie pincset+

Stan faktyczny niemożliwy do zrealizowania. Jak może brać świadczenie płacąc alimenty, czyli nie lozyc dobrowolnie na utrzymanie dziecka ;)

Panie autorze tematu, staraj się pan unikać torpedowania z tzw. drugiej linii. 

[M-D]
Beta Tester
288 posts
8,425 battles

Jeszcze w zamkniętej Becie usłyszałem/przeczytałem jedno, ale bardzo ważne zdanie na temat torped, które wziąłem sobie do serca. 

Jeżeli puszczasz torpedy z drugiej linii, to trafienie sojusznika jest zawsze oraz tylko i wyłącznie Twoją winą.

Gracz na pierwszej linii ma prawo dokonywać nagłych zwrotów, ma prawo niespodziewanie zmieniać prędkość, ma prawo zrobić wszystko. To on jest na pierwszej linii, to on jest najbardziej narażony na wykrycie i ostrzał wroga, często w niego celuje kilka okrętów, więc siłą rzeczy musi próbować przeżyć. Jeżeli takiemu sojusznikowi grającemu z przodu puszczamy z drugiej linii torpedy, to nieważne czy chcieliśmy je puścić obok, czy też nie, bo ograniczamy jego pole manewru i nawet jeśli torpedy przejdą obok, to mogą spowodować, że sojuszniczy okręt będzie zmuszony zwolnić, nawet zatrzymać się, wystawić burtą do nieprzyjaciela, utrzymać łatwy do przewidzenia kurs, a to wszystko może zakończyć się jego zgonem (lub  poważną utratą HP), za który puszczający torpedy będzie pośrednio odpowiadał, nawet jeśli ani jedna torpeda nie trafi w sojusznika. 

Czyli w skrócie, jak napisał kolega w tym temacie: Twoje torpedy, Twoja odpowiedzialność. 

• Cool 7
  • Bad 1

Players
60 posts
4,766 battles

Wiecie pisałem o tym że ktoś przez swoją głupotę wpłyną w tor moich torped,a i też nie raz mam tak że specjalnie ktoś ładuje się przede mnie i co według was to normalne że ja za to kary dostaje.

Players
60 posts
4,766 battles
1 godzinę temu, addept napisał:

Jeszcze w zamkniętej Becie usłyszałem/przeczytałem jedno, ale bardzo ważne zdanie na temat torped, które wziąłem sobie do serca. 

Jeżeli puszczasz torpedy z drugiej linii, to trafienie sojusznika jest zawsze oraz tylko i wyłącznie Twoją winą.

Gracz na pierwszej linii ma prawo dokonywać nagłych zwrotów, ma prawo niespodziewanie zmieniać prędkość, ma prawo zrobić wszystko. To on jest na pierwszej linii, to on jest najbardziej narażony na wykrycie i ostrzał wroga, często w niego celuje kilka okrętów, więc siłą rzeczy musi próbować przeżyć. Jeżeli takiemu sojusznikowi grającemu z przodu puszczamy z drugiej linii torpedy, to nieważne czy chcieliśmy je puścić obok, czy też nie, bo ograniczamy jego pole manewru i nawet jeśli torpedy przejdą obok, to mogą spowodować, że sojuszniczy okręt będzie zmuszony zwolnić, nawet zatrzymać się, wystawić burtą do nieprzyjaciela, utrzymać łatwy do przewidzenia kurs, a to wszystko może zakończyć się jego zgonem (lub  poważną utratą HP), za który puszczający torpedy będzie pośrednio odpowiadał, nawet jeśli ani jedna torpeda nie trafi w sojusznika. 

Czyli w skrócie, jak napisał kolega w tym temacie: Twoje torpedy, Twoja odpowiedzialność. 

Tak odpowiedzialność moja ale jak ten specjalnie wpłynie w tor torped to też jest moja wina i to nie tylko ja widziałem na pewno widział że płyną torpedy i nie tylko moje i tak wpłyną w nie nic nie robiąc,jak dla mnie czysta głupota.Z resztę widać siedzicie tu tylko po to żeby poczytać ale jak ktoś coś napisze to wylewacie na tą osobę pomyje tyle ci powiem i żegnam.

• Funny 1
  • Boring 1
  • Bad 1

[-SBF-]
8,315 posts
11 minutes ago, Dan_FolkaGar_2016 said:

Wiecie pisałem o tym że ktoś przez swoją głupotę wpłyną w tor moich torped,a i też nie raz mam tak że specjalnie ktoś ładuje się przede mnie i co według was to normalne że ja za to kary dostaje.

Nie tak. To ty przez swoją głupotę storpedowałeś sojusznika. Kara więc zasłużona.

• Cool 3

Players
60 posts
4,766 battles
2 godziny temu, Marshal00 napisał:

Stan faktyczny niemożliwy do zrealizowania. Jak może brać świadczenie płacąc alimenty, czyli nie lozyc dobrowolnie na utrzymanie dziecka ;)

Panie autorze tematu, staraj się pan unikać torpedowania z tzw. drugiej linii. 

Pisałem o tym że ktoś specjalnie wpłyną w torpedy to tak trudno pojąć??Z resztą tam nie były tylko moje torpedy ta osoba miała dużo czasu na uniknięcie spotkania z torpedami jak zostały moje puszczone nie płyną w tamtą stronę,na pewno miał komunikat o torpedach ale olał to.

Players
60 posts
4,766 battles
1 minutę temu, Greyshark napisał:

Nie tak. To ty przez swoją głupotę storpedowałeś sojusznika. Kara więc zasłużona.

Człowieku puszczałem torpedy wcześniej i nie był ten gość na torze torped jeszcze jak gram to patrzę co dzieje się w okół ja tylko zadałem proste pytanie ale jak widzę według was winny jest ten co gra ferr.

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, Dan_FolkaGar_2016 said:

Człowieku puszczałem torpedy wcześniej i nie był ten gość na torze torped jeszcze jak gram to patrzę co dzieje się w okół ja tylko zadałem proste pytanie ale jak widzę według was winny jest ten co gra ferr.

I dostałeś prostą odpowiedź. Jeszcze raz powtórzę:

twoje torpedy - twoja odpowiedzialność - twoja wina

której części nie rozumiesz?

Players
60 posts
4,766 battles

A ty której jak pisałem że specjalnie ktoś to robi a ktoś za to bierze odpowiedzialność jak kogoś wyrzuci z gry też są kary i to według ciebie normalne??

Players
60 posts
4,766 battles
4 minuty temu, Greyshark napisał:

Wiesz człowiek nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego ja nie wróżka.

[-SBF-]
8,315 posts
3 minutes ago, Dan_FolkaGar_2016 said:

A ty której jak pisałem że specjalnie ktoś to robi a ktoś za to bierze odpowiedzialność jak kogoś wyrzuci z gry też są kary i to według ciebie normalne??

To, że pisałeś że ktoś specjalnie wpłynął w te torpedy nie oznacza, że tak było. Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że tylko tak ci się wydawało, albo zwyczajnie zmyślasz.

Bo oczywiście powtórki tej bitwy nie masz?

• Cool 1

Players
60 posts
4,766 battles
7 minut temu, Greyshark napisał:

To, że pisałeś że ktoś specjalnie wpłynął w te torpedy nie oznacza, że tak było. Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że tylko tak ci się wydawało, albo zwyczajnie zmyślasz.

Bo oczywiście powtórki tej bitwy nie masz?

Tak oczywiście zapisywałem bo przewidziałem taki obrót sprawy że trafię akurat na takiego jegomościa co będzie planował samobója.A jak byś to nazwał jak ty i druga osoba puszcza w tym samym czasie dywan torped a po prawej stronie płynie krążownik i widzi że ja z drugim gościem wypuściliśmy torpedy i akurat moja ostatnia go trafiła ale zrobił taki głupi zwrot że płyną na samobója a przeżył bitwę.

Players
60 posts
4,766 battles
11 minut temu, Zlociutk1 napisał:

:cap_popcorn:mam małą prośbę czy kolega może trochę bardziej po polskiemu pisać?

A co gdzie jest napisane nie po polsku??Jak widać siedzicie tu i liczycie na obcierki z gry i nic więcej.

[-SBF-]
8,315 posts
2 minutes ago, Dan_FolkaGar_2016 said:

Tak oczywiście zapisywałem bo przewidziałem taki obrót sprawy że trafię akurat na takiego jegomościa co będzie planował samobója.A jak byś to nazwał jak ty i druga osoba puszcza w tym samym czasie dywan torped a po prawej stronie płynie krążownik i widzi że ja z drugim gościem wypuściliśmy torpedy i akurat moja ostatnia go trafiła ale zrobił taki głupi zwrot że płyną na samobója a przeżył bitwę.

Zapisują się automatycznie, są w folderze Replays.

Nazwałbym go pechowcem, któremu nieszczęśliwie dolosowało do drużyny kogoś takiego jak ty.

Players
60 posts
4,766 battles

Zapisują się automatycznie, są w folderze Replays.

Nazwałbym go pechowcem, któremu nieszczęśliwie dolosowało do drużyny kogoś takiego jak ty.

I co myślisz że za ten wpis dostaniesz bonusy kilka flag i kamuflaży.

[-SBF-]
8,315 posts
Just now, Dan_FolkaGar_2016 said:

I co myślisz że za ten wpis dostaniesz bonusy kilka flag i kamuflaży.

Tak właśnie myślę.

• Cool 1

[O-R-P]
Players
2,177 posts
20,365 battles
10 hours ago, Dan_FolkaGar_2016 said:

Mam takie pytanie wedle kar jakie są nakładane bo ktoś podczas rozgrywki w ogóle nie myśli i ktoś za coś takiego otrzymuje kary nawet są kary od tego jak ktoś we mnie strzeli widzę że ja też winny niby za to jestem.Ostatnio grałem i podczas rozgrywki gość specjalnie chyba wpłyną pod wypuszczone moje torpedy i za to kara tylko dlaczego ja mam być winny za kogoś kto nie myśli.

Dlaczego ktoś ma być karany za Twoją nieuwagę i strzelanie torped na pałę?

[TRADS]
Players
60 posts
10,683 battles
21 minutes ago, Dan_FolkaGar_2016 said:

Tak oczywiście zapisywałem bo przewidziałem taki obrót sprawy że trafię akurat na takiego jegomościa co będzie planował samobója.

Akurat ostatnie 30 bitew zapisuje się automatycznie w folderze "riplajs" 

Więc nie powinieneś mieć problemu znaleźć ta powtórkę, no chyba że przez noc walnąłeś więcej bitew :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this