Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

VI W. Virginia 1941

9 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
2,032 posts
5,670 battles

Včera mi vypadla z Ježíškova kontejneru. Tak jaká je?

Ja jen stačil kouknout na Ichaseovo video a charakterizujou ji 2 vlastnosti. Rychlost (21 kt) a děla (406mm). Ty totiž overmatchujou 25mm, což má na T6 většina BB a proto jim neskutečně nakládá.

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,183 battles
Před 24 minutami Bergham řekl/a:

Včera mi vypadla z Ježíškova kontejneru. Tak jaká je?

Ja jen stačil kouknout na Ichaseovo video a charakterizukou ji 2 vlastnosti. Rychlost (21 kt) a děla (406mm). Ty totiž overmatchujou 25mm, což má na T6 vetsina BB a tak jim neskutečně nakládá.

Je to loď spíš jen do sbírky. Tři bitvy a pak není důvod s tím hrát. Arizona je mnohem lepší. 

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
189 battles

Ani špatná, ani dobrá. Přišla mi hodně měkká a ta rychlost mi vadila. Také mi padla z kontíku (již dříve), takže si nestěžuji. Ale odehrál jsem na ni jednu bitvu a nen potřeba. V tom spamu HEček s tou rychlostí to je spíše utrpení, než zábava ji hrát. Ale když ti MM dá.. Tak si užiješ zábavu. Děla špatná nejsou. Ale to je tak asi vše dobré na té lodi.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,795 posts
13,940 battles

1 bitva a čááááu - asi jako Vanguard - ale jak psal mistr deutch @Wolffnstein - je zadara tak co :Smile_Default:

[-BES-]
Community Contributor
151 posts
14,712 battles

Prozatím jsem s ní dal 9 bitev a jde to...tedy, dělíčka :Smile_teethhappy: mne mile překvapila, a pokud se dostane mezi sobě rovné, je to opravdu velmi záživná hra, někdy až epická... Proti vyšším tierům si moc nezahraje...

[T-N-T]
Players
3,585 posts
16,408 battles

Tak W. Virginia padla z kontíku za desítky teď o Vánocích a evidetně jde o anti-BB bitevku. Do křižníku mi citadela padla za 3 bitvy jen jednou a to na asi 18km, jinak overpeny. Bitevky ovšem dokáže krájet pěkně, pokud trefíte. No a trefování je někdy setsakra problém. Tahle děla jsou vážně hodně náladová. Jedna salva má perefktní soustřel, druhá jako by byla bez vybrání cíle - i na 2km do boku bitevky pak netrefíte. Začínám mít podezření, že WG zas utekl moc pěkný bug... (a ano, už ze zvyku průběžně manuálně odebírám a znovu zaměřuji cíl) Uvidím, až provětrám jinou bitevku.

No, ale jelikož jsem ve všech bitvách měl štěstí na to být top tier (to se opravdu těžko chápe, evidentně všechny 7-8 hrajou spolu) a světe div se mé letadlovky byly epší než ty enemy (za 3 bitvy 5 letadlovek na tým :Smile_facepalm: ), tak jsem si i zahrál a i prohry otočil. Teď když mám staty lepší jak s Kremlinem a Thundererem, není důvod ji dál nehrát a staty krapet korigovat (holt mi ty OP desítky nejdou, no :Smile_hiding: ).