Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Gigantikus

Wesoła Rocznica

62 comments in this topic

Recommended Posts

[GTWPL]
Players
319 posts

Misja wykonana i tak jak "czułem po kościach", okręt ze skrzyni VI tier będzie nijaki. Wypadł mi T -61, lepsze to niż Aigle, Arizona czy W. Wirginia. T - 61 to szósty niszczyciel VI tieru w mojej kolekcji i miałem taka małą nadzieję , że może wypadnie Prinz Eitel albo Admiral Graf Spee . Ale darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby,  postoi sobie w porcie , mo że kiedyś się swojej kolejki do gry doczeka. 

shot-19.10.08_16.51.43-0896.jpg

• Bad 1
  • Angry 1

[TF16]
[TF16]
Players
181 posts
17,790 battles

Ja powiedziałbym, że masz farta. T-61 to jeden z najlepszych DD na T6.

Gratuluję :cap_like:

• Cool 8

[P-W-C]
Players
77 posts
9,066 battles
2 godziny temu, Gigantikus napisał:

Misja wykonana i tak jak "czułem po kościach", okręt ze skrzyni VI tier będzie nijaki. Wypadł mi T -61, lepsze to niż Aigle, Arizona czy W. Wirginia. T - 61 to szósty niszczyciel VI tieru w mojej kolekcji i miałem taka małą nadzieję , że może wypadnie Prinz Eitel albo Admiral Graf Spee . Ale darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby,  postoi sobie w porcie , mo że kiedyś się swojej kolejki do gry doczeka. 

shot-19.10.08_16.51.43-0896.jpg

Piszesz głupoty. T61 to świetny okręt. Najlepszy niszczyciel na 6 tierze. To PEF jest nijaki, a Graf Spee jest bardzo trudny w grze (moim zdaniem słaby, ale może po prostu go nie umiem).

Chyba, że nie zrozumiałem dowcipu. Wtedy po prostu gratulacje!

• Cool 7

[E--C]
[E--C]
Players
258 posts
21,142 battles
4 hours ago, Gigantikus said:

Mam silne przeczucie, że jeszcze to odszczekasz :)

• Cool 1
  • Funny 1

[M-D]
Beta Tester
288 posts
8,379 battles

U mnie wypadł Emanuele Filiberto Duca D`Aosta. :fish_happy:

Właśnie czytam na jego temat :fish_book:

W sumie fajnie, że wypadł taki specyficzny okręt, jeszcze na dodatek z nowej nacji. Po co mi kolejna premka w nacjach, gdzie mam ich pełno? 

• Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,228 posts
10,104 battles

Mi wpadła W. Wirginia, bo zasadniczo nic innego już mi wypaść nie mogło :cap_haloween:.

• Cool 1

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
8 hours ago, koholet said:

Piszesz głupoty. T61 to świetny okręt. Najlepszy niszczyciel na 6 tierze.

Dobry, czy najlepszy to bym trochę polemizował, ale niewątpliwie dobry. Z mojego punktu widzenia, to najlepsze co mogło wypaść w tym evencie to właśnie T-61, ale mi akurat wypadł Monaghan. Nie będę narzekał, mogłem dostać Mutsu czy inną blachopuszkę.

[O-R-P]
Players
2,172 posts
20,337 battles

314837915_Zrzutekranu(270).thumb.png.36a4f4d2347cafe55c15495aa0110d97.png

West Virginia 1941 ale to jedyny TVI jakiego mi brakowało z listy więc zero zaskoczenia.

To teraz WG dajcie jakoś zdobyć Admirała Makarowa i mam w porcie wszystkie drzewkowe i premkowe TVI :Smile_izmena:

[P-W-C]
Players
77 posts
9,066 battles

Też De Grasse. Podobno dobry podpalacz. Niby to samo, ale ciut lepszy od drzewkowego.

Beta Tester
441 posts
20,059 battles
1 godzinę temu, Marblehead_1 napisał:

To teraz WG dajcie jakoś zdobyć Admirała Makarowa i mam w porcie wszystkie drzewkowe i premkowe TVI :Smile_izmena:

Możesz go aktualnie zdobyć jako twitch drops.

btw West Wirginia ...

• Cool 1

[FT-B]
Players
537 posts
7,743 battles

Ja wiedziałem że wypadnie mi coś,z czego nie do końca będę zadowolony. Strzelałem że na tym koncie, to będzie Warspite,bo za event wziąłem Galanta. A na drugim koncie wypadnie mi Friedrich ,bo nie chciało mi się kończyć dyrektyw. Co wypadło? Na OBU kontach to samo: Mutsu

[HEROS]
Beta Tester
145 posts
10,206 battles

Śmieszne, że najlepszy jak na razie okręt wypadł gościowi, który rozegrał 16 tys. bitew z botami i nie ma pojęcia jakie ma szczęście.

Niech zgadnę... na co-opach T61 ginęły zawsze pierwsze?

• Cool 2
  • Funny 1

Players
2,585 posts
15,098 battles
25 minutes ago, rurkovsky said:

Śmieszne, że najlepszy jak na razie okręt wypadł gościowi, który rozegrał 16 tys. bitew z botami i nie ma pojęcia jakie ma szczęście.

Niech zgadnę... na co-opach T61 ginęły zawsze pierwsze?

czerwony t-61 ZAWSZE pierwszy ginal

tak notabene najbardziej na ten okret liczylem

Sign in to follow this