Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Włoskie krążowniki: proste zasady

8 comments in this topic

Recommended Posts

[BASIC]
Players
507 posts
19,920 battles

Szkoda, że tym razem premka T5 nie jest zwieńczeniem ukończenia wszystkich dyrektyw, lecz w 100% jej zdobycie jest zależne od rng. Oby chociaż jakoś sensownie wypadały misje na drzewkowe krążki, najlepiej wyższego tieru  :Smile_trollface:

[ADB]
Players
122 posts
2,805 battles

A jak to będzie z obecnymi włoskimi premkami  ? czy dodadzą im też pociski ppo ? 

[E-BOJ]
Players
140 posts
9,677 battles

Dziś mamy 29 i według rozpiski dziś miał zostać odblokowany 3 etap Regia Marina tymczasem tak nie jest i pisze mi, że dopiero za 24h. Dlaczego??? Skąd to opóźnienie, które dla mnie jest niekorzystne.

[E--C]
Players
818 posts
13,234 battles
3 hours ago, Taiczo84 said:

Dlaczego???

Bo to łajzy i paczki gwoździ są, proszę szanownego kolegi.

Ja to w ogóle nie rozumiem, dlaczego wszystkie etapy nie mogą być od razu dostępne? Kończę misje z jednego i sru za następny, a nie czekać tydzień.

[HOB]
Moderator
1,801 posts
7,493 battles
24 minuty temu, brzeczyszkiewicz123 napisał:

Bo to łajzy i paczki gwoździ są, proszę szanownego kolegi.

Ja to w ogóle nie rozumiem, dlaczego wszystkie etapy nie mogą być od razu dostępne? Kończę misje z jednego i sru za następny, a nie czekać tydzień.

Byś miał co robić przez 4 tygodnie, a nie przez tydzień.

Poza tym jak ktoś się nie wyrobi w czwartym tygodniu to ma większą szansę, że zajrzy do sklepu premium. A jakby miał np. mnóstwo czasu w 2 czy 3 tygodniu - to by się wyrobił i do sklepu by nie zaglądał.

• Cool 1

Sign in to follow this