Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Danny202

Ohio

6 comments in this topic

Recommended Posts

[U333]
Players
111 posts
10,178 battles

Tak první dojmy 

Sekundární děla  hezkej dostřel u mě zatím 10,8 km a celkově bych řek že jsou slušný ( potřebuju ještě přerozdělit schopnosti kapitána ted to není na sekundárky ideální )

Spotřební doplněk opravářská četa   je to super že se rychle načítá ale brzo je spotřebuju ( pokud na mne střílí víc lodí tak jdou HP rychle dolu )

Protiletadlovky to má slušný nesundá všechno ale letadla dost pocuchá ( myslím že CV moc do toho nebudou chtít opakovaně létat alespoň já bych to nedělal )

Odolnost proti torpédum je slušná ( když mi jedou na bok 1-2 torpéda tak to není taková tragédie jako u jinejch lodí )

zatím po pár hrách ještě nejde hodnotit ale musel jsem přehodnotit svůj způsob hry a přejít z první  do druhý řady , protože nějak špatně odhaluje nepřítele a tak musím mít poblíž někoho kdo bude odhalovat protože  nevidím nepřátelské lodě které na mne střílejí nevím proč ale sám je neodhalím ale oni do mě střílí ze všech stran.

Vylepšení zatím nemám rozhodnuto musím jí trochu ohrát a pak se rozhodnu

no uvidíme až jí trochu vyladím a zajedu tak to tu trochu upravím

Jinak super zážitek Minotaur schovanej v kouři mě ukousal asi za minutu a nedalo se s tím nic dělat:cap_haloween:

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,959 battles

Po skoro 50ti bitvách se stala mojí asi nejoblíbenější T10 bitevkou. Hodně mě baví sekundárky na bitevkách obecně, což Ohio splňuje. Když se hraje rozumně tak něco odtankuje, další +.

Děla dávají i přes jejich počet pěkný dmg, stačí dvě penetrace a je to za 10k. Rychlý cooldown na healu je při hraní na sekundárky, třeba oproti Kurfurstovi, velká výhoda.

Je to loď bez slabiny, možná by mohla být trochu rychlejší, ale ani v ničem extra nevyniká. Dobře vyvážená bitevka, výkonově srovnatelná s Montanou, ale díky sekundárkám už asi jen tak Montanu nezapnu.  

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,786 battles
Před 9 hodinami Tomino_78 řekl/a:

A jak se dá získat?:cap_hmm:

https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/research-bureau/

Ohio přibylo o chlup později, jeho cena je 62k bodů (pokud nebyla změněna). Pokud máš na účtě pár milionů freeček a pár desítek milionů kreditů, pak je to "easy job".

[-CSR-]
[-CSR-]
Players
12 posts
6,614 battles

Hmmm to máš pravdu nemám takže si nechám zajít chuť :cap_viking:

Sign in to follow this